Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-55DLC80D SFP 1.25G Dual-LC modul

MikroTik S-55DLC80D SFP 1.25G Dual-LC modul

Tulajdonságok:SFP 1.25G modul - Dual LC-connectorHatótávolság: 80km Csatlakozó: RJ45Data rate: 1.25GbpsCsatlakozók: Dual-LCFormat: SFPMode: SMWavelength: 1550nm
>
ár:
10 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 345 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Nem rendelhető!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-RJ01 Réz modul

MikroTik S-RJ01 Réz modul

... -RJ01 egy olyan modul, amit SFP portba illesztve egy hagyományos réz RJ45 ... Gigabit ethernet portot kapunk.Kompatibilis a legtöbb Gigabit SFP porttal ellátott eszközzel.Akár 1,25 Gb / ...
>
ár:
9 630 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260$1, $2B2011$1, $2CRx
>
ár:
8 661 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<