Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
VisszaTOP termékek
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 774 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm

MikroTik SFP+ module 10G MM 300m 850nm-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
20 313 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 824 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-55DLC80D SFP 1.25G Dual-LC modul

MikroTik S-55DLC80D SFP 1.25G Dual-LC modul

Tulajdonságok:SFP 1.25G modul - Dual LC-connectorHatótávolság: 80km Csatlakozó: RJ45Data rate: 1.25GbpsCsatlakozók: Dual-LCFormat: SFPMode: SMWavelength: 1550nm
>
ár:
11 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
25 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 117 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik LinkEasy ipari média konverter, 1x10/100/1000BaseTX+1xGE SFP,duál 10~58V DC, DIN

MikroTik LinkEasy ipari média konverter, ...

LinkEasy ipari média konverter, 1x10/100/1000BaseTX+1xGE SFP,duál 10~58V DC, DIN sín, -40~+85C-Garancia: 1 ...
>
ár:
42 005 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
>
ár:
25 806 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

MikroTik S-31DLC20D (MT S-31DLC20D)

1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260$1, $2B2011$1, $2CRx
>
ár:
9 218 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+RJ10 10GBase-T Copper RJ-45 SFP+ modul

MikroTik S+RJ10 10GBase-T Copper RJ-45 SFP+ modul

Tulajdonságok:RJ-45 modul max.10 GbpsHatótávolság: 200 m Csatlakozó: RJ45Data rate: 10 Mbps, 100 Mbps, 1 Gbps, 2.5 Gbps, 5 Gbps, 10 GbpsFlash: 256 KBKompatibilis: CCR1072-1G-8S+, ...
>
ár:
21 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom