Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM762-10000S

Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - ...

Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps duplex - Ethernet - Transceiver 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM762-10000S
>
ár:
880 353 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM761-10000S

Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - ...

Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps duplex - Ethernet - Transceiver - MPO/MTP Plug 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM761-10000S
>
ár:
180 168 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

Netgear 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL

10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10 BNDL-Garancia: 3 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
675 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 1PT AC1200 WALLPLUG EXTENDER

Netgear 1PT AC1200 WALLPLUG EXTENDER

1PT AC1200 WALLPLUG EXTENDER-Garancia: 3 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
675 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Netgear switch ProSafe 100Base-FX SFP LC GBIC ...

Gyártó szimbólumaAFM735-10000STerméknév
>
ár:
131 370 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat

Netgear switch 10GBASE-SR SFP+ AXM761 PK10

Gyártó szimbólumaAXM761P10-10000STerméknév
>
ár:
943 134 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
GSM
Cisco
modul
fiber
Motor
sfp
Ethernet
adsl
adapter
Korax
tartó
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom