Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SC OM3 50/125 2méter (200-555)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SC OM3 ...

EXCEL Optikai pigtail SC OM3 50/125 2méter (200-555) Category: OM3 Fibre type: Multi mode 50/125 Type of connector:
>
ár:
914 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-002) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-002) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
>
ár:
4 004 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-022) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
>
ár:
3 814 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC/APC-LC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-042) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel SC/APC-LC/UPC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-042) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
>
ár:
3 814 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 840 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet optikai patch kábel LC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 150 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet LC-SC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode Optikai patch kábel

Intellinet LC-SC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode ...

Hossz2 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 390 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 9/125 2méter (200-562)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 ...

EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 9/125 2méter (200-562) Category: OS2 Fibre type: Single mode Type of connector: SC
>
ár:
1 144 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 10m (7003421) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

10 méteres rózsaszín optikai kábel Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) :  ...
>
ár:
10 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 3m (7003309) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

3 méteres világoskék optikai kábel Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) :  ...
>
ár:
2 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 3m (7003418) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

3 méteres rózsaszín optikai kábel Duplex LC/SC 50/125µ
>
ár:
5 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 5m (7003419) - Rózsaszín

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

5 méteres rózsaszín optikai kábel Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) :  ...
>
ár:
6 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő 2m (7003308) - Világoskék

M-CAB Fiber Optic LC Fiber Optic SC Összekötő ...

2 méteres világoskék optikai kábel Duplex LC/SC 50/125µ Kábel csatlakozása (1) : Fiber Optic LCKábel csatlakozása (2) :  ...
>
ár:
2 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1SC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode (302655)

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 1m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode (305861)

Intellinet Fiber optic patch cable SC-SC duplex 3m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 877 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D

TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter ...

... /100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM ...
>
ár:
9 188 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m ...

Hossz1 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
3 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m ...

Hossz5 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
5 110 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m ...

Hossz3 mKábelezés típusaEgymódusú optikai kábel, 9/125 (OS2)Csatlakozó típusa 1LC duplexCsatlakozó típusa 2SC duplexMaximális adatátviteli sebesség10 Gb/sSzínSárga
>
ár:
4 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode (302679)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 166 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode (303850)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 5m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
6 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m 9/125 OS2 singlemode (303935)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 3m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
5 639 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 2m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 597 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

SC Optikai és RJ-45 csatlakozó 802.3 ab/z szabvány Max. távolság 15km/100m
>
ár:
12 690 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media ...

... MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk ... 10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1550 ...
>
ár:
12 319 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk ... 10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1310 ...
>
ár:
11 863 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk ... 10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps egyszeres üzemmódú SC száloptika-átalakító, Full-duplex, Tx:1310 ...
>
ár:
9 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC111CS

TP-LINK MC111CS

... Hullámhossz: TX: 1550 nm, RX: 1310 nm Optikai kabel: 9/125 single mode Csatlakozó: SC, RJ45 Tápfeszültség: 9 V/0,8 A ...
>
ár:
9 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<