Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... -SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module  Cisco SFP ...
>
ár:
117 556 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (MASFP10GBSR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBSR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
121 192 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRST)

Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRST is a Cisco SFP-10G-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
114 939 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (EXSFP10GESRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GESRS is a Juniper EX-SFP-10GE-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and ...
>
ár:
84 954 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRXST)

Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRXST is a Cisco SFP-10G-SR-X compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed ...
>
ár:
144 092 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRSST)

Startech Cisco SFP-10G-SR-S Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRSST is a Cisco SFP-10G-SR-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed ...
>
ár:
107 543 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link SFP Switch Modul 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

DLINK D-Link SFP Switch Modul 10GBase-SR SFP+ ...

Gyártó szimbólumaDEM-431XTTerméknévD-
>
ár:
93 935 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GBSRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBSRST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-SR compatible MSA switches and routers ...
>
ár:
26 787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m, Without DDM, 80m: OM1 & OM2, 300m: OM3-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
106 254 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com SFP+ - 1 x 10GBase-SR, SFP10GSRST

StarTech.com SFP+ - 1 x 10GBase-SR, SFP10GSRST

... /Ports Details:1 x LC Female 10GBase-SR NetworkMedia & PerformanceConnectivity Media:Multi-mode Optical Fiber 10GBase-SRData Transfer Rate:11.10 Gbps 10 ...
>
ár:
115 710 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech CISCO KOMPATIBLES 10GBASE-SR SFP+ TRANSCEIVER LC MODUL 300M (SFP10GSRST)

StarTech CISCO KOMPATIBLES 10GBASE-SR SFP+ ...

StarTech.com SFP+ - 1 x 10GBase-SR Add, replace or upgrade SFP+ modules on 10G fiber equipment. The
>
ár:
126 329 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m
>
ár:
81 730 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Linksys LACXGSR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver for Business (LACXGSR)

Linksys LACXGSR 10GBASE-SR SFP+ Transceiver for ...

Features UNIVERSAL PLUG-AND-PLAY COMPATIBILITYSimple, universal, plug-and-play 10 Gigabit SFP+ transceiver support for Linksys LGS552/LGS552P and other 3rd party compatible m
>
ár:
126 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR LC Modul

Intellinet MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR LC Modul

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)
>
ár:
15 210 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD092B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (JD092BST)

Startech HP JD092B Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe JD092BST is an HP JD092B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
82 352 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m (DEM-431XT)

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m ...

setTimeout(function(){IcecatLive.getDatasheet("#IcecatLive",{"UserName":"logicit","Brand":"d-link","ProductCode":"DEM-431XT","Ty
>
ár:
85 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP 455883-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module -10GBASE-SR (455883B21ST)

Startech HP 455883-B21 Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe 455883B21ST is a TAA compliant HP 455883-B21 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and ...
>
ár:
53 431 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (J9150AST)

Startech HP J9150A Compatible SFP+ Transceiver ...

OverviewThe J9150AST is an HP J9150A compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with HP® brand switches and routers. It delivers ...
>
ár:
88 233 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
91 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
101 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
99 052 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 005 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DEM-432XT SFP+ Modul

D-Link DEM-432XT SFP+ Modul

Tulajdonságok:Méret: 11.9 x 14.7 x 56.4 mmTermék család: DEM-432XT SFP+ ModuleData Transfer Rate: 10 Gbit/sPortok: 1 x LC Duplex 10GBase-SR Network
>
ár:
157 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DEM-431XT SFP+ Modul

D-Link DEM-431XT SFP+ Modul

Tulajdonságok:Méret: 11.9 x 14.7 x 56.4 mmTermék család: DEM-431XT SFP+ ModuleData Transfer Rate: 10 Gbit/sPortok: 1 x LC Duplex 10GBase-SR Network
>
ár:
84 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module - HP J9150

STARTECH 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver Module ...

... Mini-GBIC module. - Delivers reliable 10 Gigabit Ethernet connections for 10GBase-SR compliant networks - 100% HP compatible, equivalent to J9150A - Backed by ...
>
ár:
90 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<