Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest 10G form factor. ... Cisco switch to identify whether the module is certified and tested by Cisco ...
>
ár:
107 841 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON OLT Class B+ SFP Module

Ubiquiti UFiber GPON OLT Class B+ SFP Module

A kép illusztráció. A termék a valóságban ettől eltérhet.
>
ár:
38 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... Height: 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 ... transport applications. The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on ...
>
ár:
379 812 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM ...

Gyártó: TP-LINKPortok száma: 1Sebesség: 1000mbpsJellemzők: 0
>
ár:
6 920 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
47 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON OLT Class C+ SFP Module

Ubiquiti UFiber GPON OLT Class C+ SFP Module

A kép illusztráció. A termék a valóságban ettől eltérhet.
>
ár:
42 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to ...

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45-Garancia: 1 év-Szállítás: Délig megrendelt termék 48 ...
>
ár:
6 885 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX - Fiber optic - 1250 Mbit/s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver ...

... SFP fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
149 179 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack - Copper - 1000 Mbit/s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C10PKST

StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

... SFP copper module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
183 139 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T - Copper - 10000 Mbit/s - SFP+ - 30 m - IEEE 802.3an - Silver 813874B21ST

StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ ...

... SFP+ copper module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
303 902 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver ...

... SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
165 193 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELRMS

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ ...

... SFP+ fiber module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
129 252 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45

Ubiquiti RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, ...

Ubiquiti RJ45 - 10Gbps SFP+ Transceiver Module, SFP+ to RJ45-Garancia: 1 év-Szállítás: Délig megrendelt termék 48 ...
>
ár:
28 915 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - ...

... Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR 10GBASE-LR SFP+ transceiver module for SMF - ... of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These ...
>
ár:
205 631 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Number of products included: 1 pc(s)

Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: ...

... a comprehensive range of pluggable optical modules for the Cisco ONS family ... of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP pluggable modules. These ...
>
ár:
112 743 Ft
szállítási díj:
2 463 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 426 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 739 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (MASFP1GBSXST)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP ...

OverviewThe MASFP1GBSXST is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
22 103 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (EXSFP1GELXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GELXST is a Juniper EX-SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
18 991 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
21 866 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (MASFP1GBLX10)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible ...

OverviewThe MASFP1GBLX10 is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
26 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (EXSFP1GESXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GESXST is a Juniper EX-SFP-1GE-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
17 092 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (SFP1GELXST)

Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe SFP1GELXST is a Juniper SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
26 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GLRST)

Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRST is a Cisco SFP-10G-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
150 633 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (MASFP10GBSR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBSR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
134 316 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRST)

Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRST is a Cisco SFP-10G-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
76 583 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (EXSFP10GESRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GESRS is a Juniper EX-SFP-10GE-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
94 153 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom