Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
41 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 599 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest 10G form factor. ... Cisco switch to identify whether the module is certified and tested by Cisco ...
>
ár:
117 556 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... Height: 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 ... transport applications. The Cisco 10GBASE-LR Module supports a link length of 10 kilometers on ...
>
ár:
588 917 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TPLink TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module

TPLink TP-LINK switch TL-SM321A 1000Base-BX WDM ...

Gyártó szimbólumaTL-SM321ATerméknévTP
>
ár:
11 967 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
AXIS T8612 SFP Module LC.SX

AXIS T8612 SFP Module LC.SX

Multi módosú fiber modul maximum 550 méteres távolságra.
>
ár:
31 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON OLT Class B+ SFP Module (UF-GP-B+)

Ubiquiti UFiber GPON OLT Class B+ SFP Module ...

Támogatott média Egymódú szálSC / UPC csatlakozóTX hullámhossz 1490 nmRX hull
>
ár:
32 884 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 573 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 888 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (MASFP1GBSXST)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP ...

OverviewThe MASFP1GBSXST is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
19 947 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (EXSFP1GELXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GELXST is a Juniper EX-SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
17 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
19 733 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (MASFP1GBLX10)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible ...

OverviewThe MASFP1GBLX10 is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
24 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (EXSFP1GESXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GESXST is a Juniper EX-SFP-1GE-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
15 424 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (SFP1GELXST)

Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe SFP1GELXST is a Juniper SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
24 056 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
EX-UM-8X8SFP Juniper Expansion module     10 Gigabit SFP+ / SFP (mini-GBIC) x 8 for EX Series EX4300-32F

EX-UM-8X8SFP Juniper Expansion module 10 ...

... 8 for EX Series EX4300-32F Juniper Networks - Expansion module - 10 Gigabit SFP+ / SFP (mini-GBIC) x 8 - for EX Series EX4300-32F
>
ár:
1 071 912 Ft
szállítási díj:
1 141 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFPSXMM)

Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - ...

... fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-SX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module ...
>
ár:
25 303 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GLRST)

Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRST is a Cisco SFP-10G-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
154 982 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (MASFP10GBSR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBSR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
121 209 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRST)

Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRST is a Cisco SFP-10G-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
114 955 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (EXSFP10GESRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GESRS is a Juniper EX-SFP-10GE-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
84 966 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (EXSFP10GELRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GELRS is a Juniper EX-SFP-10GE-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
190 176 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (MASFP10GBLR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBLR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
198 807 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-ER Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER (SFP10GERST)

Startech Cisco SFP-10G-ER Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GERST is a Cisco SFP-10G-ER compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
346 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LRM (SFP10GLRMST)

Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRMST is a Cisco SFP-10G-LRM compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
143 061 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRXST)

Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRXST is a Cisco SFP-10G-SR-X compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
144 111 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<