Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC DDM SFP TRANSCEIVER MODUL - 550M (SFPGESST)

StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC DDM SFP ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber
>
ár:
22 697 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC SFP TRANSCEIVER MODUL BIS 550M (SFPGLCSXMMST)

StarTech CISCO KOMPATIBLES GIGABIT LC SFP ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-SX Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber
>
ár:
21 077 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

... Fiber Media Converter (SC, 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m ( ...
>
ár:
53 938 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps (ET91000SM402)

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media ...

... Fiber Media Converter SC (40 km) lets you extend a Gigabit Ethernet network over single mode fiber by up to 40km ...
>
ár:
168 452 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter LC 40 km (ET1000S40LC2)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media ...

... Media Converter (LC, 40 km) enables you to extend a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber, at distances up to ...
>
ár:
143 875 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

OverviewThe ET91000LCOAM Managed Fiber Media Converter lets you extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber, with the added benefit ...
>
ár:
79 663 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way ...
>
ár:
86 362 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m (MCMGBSCMM055)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, ...
>
ár:
38 787 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km (ET91000SM20)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way ...
>
ár:
94 486 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km (MCMGBSCSM10)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over ...
>
ár:
95 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver modul (EXSFP1GELXST)

StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver ...

Ezzel az SFP modullal megbízható és költséghatékony Gigabit Ethernet kapcsolatokat építhet fel egy egymódusú szálon.
>
ár:
20 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
STARTECH Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km

STARTECH Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

Hálózati eszköz típus: MédiaVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : NemRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
95 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SM402 - Gigabit Ethernet Single Mode Fiber média konverter SC 40 km - 1000 Mbps

Startech ET91000SM402 - Gigabit Ethernet Single ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) 1 - Fiber Optic SC Duplex F 1 - RJ-45 FÁtviteli táv: 40 km  Átviteli seb. max. 2000 Mbps (full duplex mode) Gyártói link: LINK
>
ár:
170 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber média konverter SC 550m - 1000 Mbps

Startech ET91000SC2 - Gigabit Ethernet Multi Mode ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - Fiber Optic SC Duplex F Csatlakozó 2 1 - RJ-45 FGyártói link: LINK
>
ár:
54 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM ...

... Fiber Media Converter (LC, 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m ( ...
>
ár:
66 393 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGLCLHSMST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul SM LC – 10 km (Mini-GBIC)

Startech SFPGLCLHSMST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC Duplex FHatótáv: 10 kmHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
25 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul MM LC + DDM – 550m (Mini-GBIC)

Startech SFPGESST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC DuplexHatótáv: 550 mHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
20 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech SFPGLCSXMMST - Cisco kompatibilis Gigabit Fiber SFP adó-vevő modul MM LC – 550m (Mini-GBIC)

Startech SFPGLCSXMMST - Cisco kompatibilis Gigabit ...

Alapadatok Típus: adó-vevő modulCsatlakozó: 1 - Fiber Optic LC DuplexHatótáv: 550 mHálózat: 1 GbpsGyártói link: LINK
>
ár:
19 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom
<