Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps - 2000 Mbit/s - 1000Base-T - 1000Base-LX,1000Base-SX - Gigabit Ethernet - 1000 Mbit/s - Full,Half ET91000SM402

StarTech.com Gigabit Ethernet Single Mode Fiber ...

StarTech.com Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC ... 'n'Play - Stand-Alone - External - 2 U StarTech.com Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - ...
>
ár:
172 735 Ft
szállítási díj:
2 436 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media Converter SC 550m - 1000 Mbps (ET91000SC2)

Startech Gigabit Ethernet Multi Mode Fiber Media ...

... Fiber Media Converter (SC, 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m ( ...
>
ár:
59 127 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media Converter SC 40 km - 1000 Mbps (ET91000SM402)

Startech Gigabit Ethernet Single Mode Fiber Media ...

... Fiber Media Converter SC (40 km) lets you extend a Gigabit Ethernet network over single mode fiber by up to 40km ...
>
ár:
184 657 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media Converter LC 40 km (ET1000S40LC2)

Startech 1000 Mbps Gigabit Single Mode Fiber Media ...

... Media Converter (LC, 40 km) enables you to extend a Gigabit Ethernet network over single-mode fiber, at distances up to ...
>
ár:
157 715 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media Converter - Multi Mode LC 550m - 802.3ah Compliant (ET91000LCOAM)

Startech OAM Managed Gigabit Ethernet Fiber Media ...

OverviewThe ET91000LCOAM Managed Fiber Media Converter lets you extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber, with the added benefit ...
>
ár:
87 326 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 10 km (ET91000SM10)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way ...
>
ár:
94 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-SX - Multimode 550 m (MCMGBSCMM055)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter extends a Gigabit Ethernet (1000Mbps) network up to 550 m over multimode fiber, ...
>
ár:
42 517 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media Converter - SM LC - 20 km (ET91000SM20)

Startech Gigabit Ethernet Copper-to-Fiber Media ...

OverviewThis Gigabit Ethernet to fiber media converter is a cost-effective way ...
>
ár:
103 575 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media Converter - 1000Base-LX - Single-mode - 10 km (MCMGBSCSM10)

Startech Gigabit Ethernet to SC Fiber Media ...

OverviewThis fiber media converter converts and extends a Gigabit Ethernet fiber (1000 Mbps) network up to 10 km over ...
>
ár:
95 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM Fibre LC 550m (ET91000LC2)

Startech Fiber Media Converter Gigabit 1000Mbps MM ...

... Fiber Media Converter (LC, 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber, at distances up to 550m ( ...
>
ár:
72 781 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP STECKPLATZ (ET91000SFP2)

StarTech GIGABIT LWL-MEDIENKONVERTER MIT SFP ...

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over fiber using the Gigabit SFP of your choice
>
ár:
68 288 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver SM LC 10km (SFP10GLRST)

StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver SM LC 10km ...

A StarTech Mini-GBIC adóvevő moduljával megbízható, erőteljes és költséghatékony 10Gb Ethernet csatlakozást hozhat létre optikai hálózaton keresztül.
>
ár:
167 399 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver modul (EXSFP1GELXST)

StarTech Gigabit Fiber 1000Base-LX SFP Transceiver ...

Ezzel az SFP modullal megbízható és költséghatékony Gigabit Ethernet kapcsolatokat építhet fel egy egymódusú szálon.
>
ár:
23 241 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech GLCZXSMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-ZX SFP Transceiver Module (GLCZXSMRGDST)

Startech GLCZXSMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-ZX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-ZX - H
>
ár:
100 769 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver MM LC 220m (SFP10GLRMST)

StarTech Gigabit fiber SFP+ transceiver MM LC 220m ...

Használjon megbízható, költséghatékony, 10GB-os Ethernet-kapcsolatot multi-moduláris szálakon keresztül ezzel a Mini-GBIC modullal!
>
ár:
180 199 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GLCSXMMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-SX SFP Transceiver Module (GLCSXMMRGDST)

StarTech GLCSXMMRGDST Gigabit Fiber 1000Base-SX ...

Max átviteli távolság: 550 m - Max átviteli ráta: 1,25 Gbps - Hullámhossz: 850 nm
>
ár:
28 047 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech.com Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver LC (SFPC1110)

Startech.com Gigabit RJ45 Copper SFP Transceiver ...

Tulajdonságok:Portok: 1 x RJ-45 FemaleSzabványok: IEEE 802.3 10BASE-T, IEEE 802.3ab 1000BASE-T, IEEE 802.3u 100BASE-TX Hatótávolság: 100 mMaximális adatátvitel: 1.25 Gbps Méretek: ...
>
ár:
26 380 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech LC SFP GLASFASER TRANSCIEVER 20 KM MODUL MINI GBIC 1310NM CISCO (SFPG1320C)

StarTech LC SFP GLASFASER TRANSCIEVER 20 KM MODUL ...

StarTech.com SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-LH Add, replace or upgrade SFP modules on Gigabit fiber
>
ár:
44 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) (ET91000SM10)

StarTech Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) ...

1 x Network (RJ-45) - Duplex LC Port - Optical Fiber, Twisted Pair - Single-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-T, 1000Base-LX - 10 km - Rack-mountable, Standalone
>
ár:
108 871 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network (JD119BST)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - Hot-pluggable
>
ár:
20 820 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP+ - 1 10GBase-SR Network (455883B21ST)

StarTech SFP+ - 1 10GBase-SR Network (455883B21ST)

- For Data Networking, Optical Network - Optical Fiber10 Gigabit Ethernet - 10GBase-SR - Hot-pluggable
>
ár:
68 382 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Transceiver/Media Converter (US1GA30SFP)

StarTech Transceiver/Media Converter (US1GA30SFP)

USB - Optical Fiber - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX/LX - 1 x Expansion Slots - 1 SFP Slots - External
>
ár:
119 805 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-SX Network (JD118BST)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-SX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberMulti-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-SX - Hot-pluggable
>
ár:
19 892 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network (GLCLXSMRGDST)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - H
>
ár:
37 338 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX Network (MASFP1GBLX10)

StarTech SFP (mini-GBIC) - 1 LC Duplex 1000Base-LX ...

For Data Networking, Optical Network - Optical FiberSingle-mode - Gigabit Ethernet - 1000Base-LX - Hot-pluggable
>
ár:
31 361 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom