Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... -10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC ... transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest 10G form factor. -Supports 10GBASE ...
>
ár:
108 153 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T - Copper - 10000 Mbit/s - SFP+ - 30 m - IEEE 802.3an - Silver 813874B21ST

StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ ...

... module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
304 782 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack - Copper - 1000 Mbit/s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C10PKST

StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

... module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
183 669 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver ...

... module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
165 671 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX - Fiber optic - 1250 Mbit/s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver ...

... module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
149 611 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELRMS

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ ...

... module is hot-swappable, making upgrades and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules ...
>
ár:
129 627 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single- ... Height: 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet ...
>
ár:
380 912 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
XENPAK-10GB-LR+= Cisco XENPAK transceiver module

XENPAK-10GB-LR+= Cisco XENPAK transceiver module

... Main features of Cisco 10GBASE XENPAK modules include: -Supports 10GBASE Ethernet. -Hot ... identify whether the module is a Cisco certified and tested XENPAK module. Cisco XENPAK-10GB ...
>
ár:
576 520 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module

Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module-Garancia: 90nap-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
2 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to ...

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45-Garancia: 1 év-Szállítás: Délig megrendelt termék ...
>
ár:
6 885 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 nm

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver ...

... : 8.5 mm Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode ... Supervisor Engine II-Plus-TS The SFP transceiver module is a hot-pluggable I/O device ...
>
ár:
50 645 Ft
szállítási díj:
2 470 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFP1000SXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-SX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
12 215 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GBLRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-LR compatible MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
65 923 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ZR (SFP10GBZRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-ZR compatible MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
557 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-TX (SFP1000TXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-TX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
16 961 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T (SFP10GBTST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... copper SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-T compatible switchess and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
164 906 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-LX (SFP100BLXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 100BASE-LX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
20 488 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-FX (SFP100BFXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 100BASE-FX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
14 778 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-EX (SFP1000EXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-EX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
27 024 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-ZX (SFP1000ZXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-ZX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
31 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-EX (SFP100BEXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 100BASE-EX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
27 024 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-ZX (SFP100BZXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 100BASE-ZX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
31 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-LH (SFP1000LHST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-LH compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
27 024 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-LH (SFP100BLHST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 100BASE-LH compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports ...
>
ár:
65 089 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LRM (SFP10GBLRMST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-LRM compatible MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
102 516 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER (SFP10GBERST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-ER compatible MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
468 782 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 40GBASE-SR4 (QSFP40SR4ST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... QSFP+ transceiver that's designed, programmed and tested to work with 40GBASE-SR4 compatible MSA switches and routers. The QSFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
126 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 40GBASE-LR4 (QSFP40LR4ST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... QSFP+ transceiver that's designed, programmed and tested to work with 40GBASE-LR4 compatible MSA switches and routers. The QSFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
533 325 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GBSRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 10GBASE-SR compatible MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports ...
>
ár:
29 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFPSXMM)

Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - ...

... SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE-SX compatible MSA switches and routers. The SFP transceiver module sup
>
ár:
28 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom