Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Electrolux ControlBox WiFi

Electrolux ControlBox WiFi

Electrolux ControlBox WiFi   Az okostelefonján keresztül szabályozhatja az otthona hőmérsékletét, legyen Ön bárhol. ...
>
ár:
29 900 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez

Rcool WiFi modul a Display modellekhez ajánlott modellek: Display 9, Display 12, Display 18 Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
7 607 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR A6210-100PES Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter 1PT A6210

NETGEAR A6210-100PES Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 ...

Gyártó szimbólumaA6210-100PESTerméknévNETGEAR A6210-100PES Netgear AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter 1PT (A6210)GyártóNETGEARTermékosztályVezeték nélküli LAN eszközökLAN hálózati ...
>
ár:
17 800 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HD WIFIKIT02 Wi-Fi modul a Maximus 6-os sorozathoz

HD WIFIKIT02 Wi-Fi modul a Maximus 6-os sorozathoz

HD WIFIKIT02 Wi-Fi modul a Maximus 6-os sorozathoz USB-s WiFi modul a HD MAXIMUS 6-os sorozathoz Klimadepo - Klíma webáruház, klíma webshop
>
ár:
11 049 Ft
szállítási díj:
2 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Huawei E3372H-320 51071SQT 4G LTE USB stick (51071SQT)

Huawei E3372H-320 51071SQT 4G LTE USB stick ...

Jellemzők:WiFi átvitel sebessége: 150 Mb/sCsatlakozók: USB 2.0Elérési pont
>
ár:
15 850 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NetGear A6210-100PES (A6210-100PES)

NetGear A6210-100PES (A6210-100PES)

AC1200 WiFi USB 3.0 Adapter 1PT (A6210)
>
ár:
16 377 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UFiber GPON Wi-Fi Router (UF-WIFI)

Ubiquiti UFiber GPON Wi-Fi Router (UF-WIFI)

Tulajdonságok: Mérete: 126.34 x 126.09 x 31.65 mmTömege: 190 gProcesszor: MIPS, 900 MHzMemória: 256 MB DDRCsatlakozók:(1) SC/APC, GPON WAN(4) Gigabit RJ45, Ethernet LAN(1) Wi-Fi, ...
>
ár:
24 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Huawei E3372H-320 51071SQT 4G LTE USB stick

Huawei E3372H-320 51071SQT 4G LTE USB stick

Jellemzők:WiFi átvitel sebessége: 150 Mb/sCsatlakozók: USB 2.0Elérési pont: Access point
>
ár:
16 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
fiber
modul
GPON
adsl
WiFi
ADSL2+
usb
modem
adapter
lte
Supermicro
SFP
wireless
rj11
tartó
lcd
csatlakozó
Ethernet
Severin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom