Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 995 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
116 815 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL SFP10G-LR SFP+ Transceiver Module

ZYXEL SFP10G-LR SFP+ Transceiver Module

ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC.
>
ár:
105 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC

ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, ...

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
98 289 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP10G-SR

ZyXEL SFP10G-SR

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
49 177 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
54 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Zyxel SBG5500 RJ-11/RJ-45 SFP VDSL2/ADSL2+ modem (Annex-B)

Zyxel SBG5500 RJ-11/RJ-45 SFP VDSL2/ADSL2+ modem ...

Garancia: 24 Hónap Ramiris szerviz Saját szervizMegj.: ADSL2+ VDSL2 USB3
>
ár:
114 990 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
148 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NET ZYXEL SFP Plus Transceiver

Szélesség : 14.8 mm Mélység : 56.5 mm Magasság : 11.85 mm Súly : 20 g csatolófelület típus : SFP+ Maximális adatátviteli sebessé : 10000 Mbit/s Fiber optic connector : SFP+ ...
>
ár:
61 164 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 297 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
108 473 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
25 435 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
Cisco
SFP
1000BASE-SX
Korax
Intellinet
Fiber
Piri
modul
Xoro
Honeywell
Halmar
Electrolux
MC111CS
LTE
rj11
lcd
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom