Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 704 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL SFP-LX10-D Module

ZYXEL SFP-LX10-D Module

ZyXEL SFP-LX10-D mini-GBIC Module 1 x 1000Base-BX.
>
ár:
30 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC

ZyXEL SFP10G-LR 10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, ...

10G SFP+ modul, Wavelength 1310nm, Longe range (10km), Double LC connector-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
98 289 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP10G-SR

ZyXEL SFP10G-SR

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector-Garancia: 5 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
49 177 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
52 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Zyxel 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector (SFP10G-SR-ZZ0101F)

Zyxel 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short ...

10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector
>
ár:
50 970 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
111 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
55 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

NET ZYXEL SFP Plus Transceiver

Szélesség: 14.8 mm Mélység: 56.5 mm Magasság: 11.85 mm Súly: 20 g csatolófelület típus: SFP+ Maximális adatátviteli sebessé: 10000 Mbit/s Fiber optic connector: SFP+ Szálcsatornás ...
>
ár:
63 960 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Legnépszerűbb keresések
modem
Lte
adsl
adapter
D-Link
WiFi
modul
cable
Annex
(Annex
Ethernet
DSL-321B
Invitel
null
Motor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom