Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 232 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

Wireless AC DualBand USB Adapter, 2.4GHz and 5GHz dual band USB Adapter, Support 802.11ac draft standard, Comply with IEEE 802.11 a/b/g/n with enhanced performance, 2x2, 802.11ac ...
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya 2x2MIMO (TL-WN851ND)

TP Link TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya ...

Gyártó: Tp-Link, Csatlakozó: PCI, Támogatott szabványok: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Csomagolás: Dobozos, Egyéb: 300 Mbps
>
ár:
4 902 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-SM321B WDM modul (TL-SM321B)

TP Link TL-SM321B WDM modul (TL-SM321B)

TP-LINK TL-SM321B SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-BXTP-LINKs TL-SM321B adopts the latest standard
>
ár:
11 836 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TL-SM321B WDM modul
>
ár:
9 865 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TP-MC210CS Konverter

TP-LINK TP-MC210CS Konverter

TP-MC210CS Konverter
>
ár:
15 912 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

Támogatott szabványok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP A következő switch-ekkel használható: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL- ...
>
ár:
20 470 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt Villámvédő

TP-Link TL-ANT24SP N csatlakozóval szerelt ...

A túlfeszültségvédő megvédi a hálózatot a villámcsapás és az elektromos túlfeszültségek. Ez összeegyeztethető eszközök, amelyek N-Type csatlakozóval. Használja a túlfeszültségvédő ...
>
ár:
2 050 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multi SC fiber converter

TP-LINK MC100CM Multi SC fiber converter

MC100CM Multi SC fiber converter
>
ár:
9 666 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 249 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link MC210CS single-mode 1000M fiber conv (TP-MC210CS)

TP Link MC210CS single-mode 1000M fiber conv ...

- 10/100/1000Mbps- 15km hatótávolság- 1 1000Mbps SC csatlakozó felület- 1 1000Mbps LAN port- Single-mode
>
ár:
17 958 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

- 1000Mpbs optikai modul - WDM - 15Km - LC csatoló felület - Hullámhossz: TX: 1550nm / RX: 1310nm
>
ár:
22 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 328 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TL-SM321A WDM modul
>
ár:
21 582 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter (MC112CS)

TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
>
ár:
10 940 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter (MC111CS)

TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media ...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1550nm, Rx 1310nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
>
ár:
11 360 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya 2x2MIMO (TL-WN851ND)

TP-LINK TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya ...

300M sebességű PCI wireless kártya kiterjesztett hatótávolsággal, kizárólag számítógépekbe. Alkalmas két vagy több számítógép összekapcsolására és rádiós routeren keresztül ...
>
ár:
4 540 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter (MC210CS)

TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység. ...
>
ár:
14 650 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 62502 USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5kV szigeteléssel

Delock 62502 USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5kV ...

Termékleírás A Delock USB - soros átalakító lehetővé teszi, hogy egy soros eszközt csatlakoztasson egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot ...
>
ár:
23 310 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV szigetelés

Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV ...

A Delock USB - soros átalakító lehetővé teszi, hogy egy soros eszközt csatlakoztasson egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot a Host-PC és ...
>
ár:
23 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 283 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

Ez a LogiLink USB 3.0 a USB eszköz csatlakoztatására szolgál. Maximális adatátvitel 1000 Mbit/s. Jumbo csomag kezelés 9KB-ig Számítógéphez, notebookhoz USB porton keresztül ...
>
ár:
6 690 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

Ez a LogiLink USB 3.0 a USB eszköz csatlakoztatására szolgál. Maximális adatátvitel 1000 Mbit/s. Jumbo csomag kezelés 9KB-ig Számítógéphez, notebookhoz USB porton keresztül ...
>
ár:
8 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Manhattan UltraLynk USB 3.0 Gigabit Ethernet adapter + 3 portos USB HUB /506892/

Manhattan UltraLynk USB 3.0 Gigabit Ethernet ...

Tulajdonságok:Szabványok:USB 3.0USB 2.0USB 1.1USB 1.0IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet)IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet)Csatlakozók:USB type-ARJ453 db USB 3.0-A anya ...
>
ár:
12 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
Invitel
ADSL2+
Annex
Lte
FIBER
tartó
adsl
MC111CS
Irdeto
GSM
Startech
ALPHACRYPT
vizallo
Motor
üvegszálas
zte
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom