Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 295 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 613 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP RJ-45 Transceiver

HEWLETT PACKARD HP BladeSystem c-Class Virtual ...

HP BladeSystem c-Class Virtual Connect 1G SFP RJ-45 Transceiver
>
ár:
79 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link USB 3.0 -> Gigabit Ethernet Adapter- DUB-1312

D-Link USB 3.0 -> Gigabit Ethernet Adapter- ...

USB 3.0 -> Gigabit Ethernet Adapter- DUB-1312
>
ár:
10 138 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock 62502 USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5kV szigeteléssel

Delock 62502 USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5kV ...

Termékleírás A Delock USB - soros átalakító lehetővé teszi, hogy egy soros eszközt csatlakoztasson egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot ...
>
ár:
23 350 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV szigetelés

Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV ...

A Delock USB - soros átalakító lehetővé teszi, hogy egy soros eszközt csatlakoztasson egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot a Host-PC és ...
>
ár:
23 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

Ez a LogiLink USB 3.0 a USB eszköz csatlakoztatására szolgál. Maximális adatátvitel 1000 Mbit/s. Jumbo csomag kezelés 9KB-ig Számítógéphez, notebookhoz USB porton keresztül ...
>
ár:
6 690 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

LogiLink USB 3.0 - Gigabit adapter

Ez a LogiLink USB 3.0 a USB eszköz csatlakoztatására szolgál. Maximális adatátvitel 1000 Mbit/s. Jumbo csomag kezelés 9KB-igSzámítógéphez, notebookhoz USB porton keresztül ...
>
ár:
6 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 349 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV szigetelés

Delock USB 2.0 > Serial RS-232 konverter 5 kV ...

Termékleírás A Delock USB - soros átalakító lehetővé teszi, hogy egy soros eszközt csatlakoztasson egy szabad USB porthoz. Ez az USB konverter elkülöníti az elektromos kapcsolatot ...
>
ár:
42 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech USB 2.0 KABEL VERLAENGERUNG IDC INTERN 60CM - PINHEADER BU/BU (USBINT5PIN24)

StarTech USB 2.0 KABEL VERLAENGERUNG IDC INTERN ...

StarTech.com 1 Data Transfer Cable for Card Reader, Motherboard - 60.96 cm - 1 x IDC Female USB Head
>
ár:
1 499 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A  HP

HP 2920 2-Port 10GbT Module J9732A HP

HP 2920 2-port 10GBASE-T Module HP J9732A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet interface type: 10 ...
>
ár:
152 038 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 5100 1-port 10GbE XFP Module HP JD339A

HP 5100 1-port 10GbE XFP Module HP JD339A

HP 5100 1-port 10GbE XFP Module HP JD339A Hewlett Packard Enterprise 5100 1-port 10GbE XFP Module. Ethernet interface type: ...
>
ár:
346 469 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 5500 1-port 10GbE XFP Module HP JD361B

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module HP JD361B

HP 5500 1-port 10GbE XFP Module HP JD361B Hewlett Packard Enterprise 5500 1-port 10GbE XFP Module. Ethernet interface type: ...
>
ár:
146 139 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm Transceiver HP JD107A

HP X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm ...

... XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm Transceiver HP JD107A Hewlett Packard Enterprise X130 10G XFP LC ZR Single Mode 80km 1550nm ...
>
ár:
4 697 239 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

D-Link Wireless AC DualBand USB Adapter

Wireless AC DualBand USB Adapter, 2.4GHz and 5GHz dual band USB Adapter, Support 802.11ac draft standard, Comply with IEEE 802.11 a/b/g/n with enhanced performance, 2x2, 802.11ac ...
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LC ipari modul

Csatlakozó típus: RJ45, Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 20 000, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó: ...
>
ár:
7 108 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LCI ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-9110G/SM/20/LCI ipari ...

Csatlakozó típus: RJ45, Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 20 000, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó: ...
>
ár:
9 575 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/MM/0.3/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/MM/0.3/LC ipari ...

Csatlakozó típus: RJ45, Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 300, Sebesség: 1000 Mbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó: ...
>
ár:
18 306 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/SM/10/LC ipari modul

WINTOPTEC Wintop SFP WT-SFP+/10G/SM/10/LC ipari ...

Csatlakozó típus: RJ45, Csatlakozók száma: 2, Kapcsolat: Vezetékes, Max. átviteli távolság (m): 10 000, Sebesség: 10 Gbps, Szabvány: Nincs, Típus: SFP modul, USB 2.0 csatlakozó: ...
>
ár:
20 789 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
modem
CryptoWorks
adsl
MC111CS
Annex
LEDmaster
nokia
ADSL2+
smardtv
GSM
üvegszálas
Intellinet
tartó
csatlakozó
adapter
koax
Wolf
sín
fésűs
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom