Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Delock USB 3.0 A -> USB 3.0 B M/M adatkábel 2m Premium fekete

Delock USB 3.0 A -> USB 3.0 B M/M adatkábel 2m ...

Description This USB 3.0 cable by Delock convinces with its high ...
>
ár:
4 808 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 371 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com 3x USB 3.0 + Gigabit Ethernet bővítő kártya PCIe /PEXUSB3S3GE/

StarTech.com 3x USB 3.0 + Gigabit Ethernet ...

Tulajdonságok: Csatlakozás: PCI Express Csatlakozó: 3 db USB 3.0, 1 db RJ-45 Gigabit Ethernet Lapkakészlet: Renesas / NEC - µPD720201 (USB 3.0) Realtek - RTL8153 (LAN) Adatátviteli ...
>
ár:
21 945 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter

TP-Link MC100CM Multi SC fiber Full-D konverter

Sebesség 10/100 Mb/s 3 db port LED állapotjelzők
>
ár:
10 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya 2x2MIMO (TL-WN851ND)

TP Link TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya ...

Gyártó: Tp-Link, Csatlakozó: PCI, Támogatott szabványok: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, Csomagolás: Dobozos, Egyéb: 300 Mbps
>
ár:
4 331 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-SM321B WDM modul (TL-SM321B)

TP Link TL-SM321B WDM modul (TL-SM321B)

TP-LINK TL-SM321B SFP (mini-GBIC) - 1 x 1000Base-BXTP-LINKs TL-SM321B adopts the latest standard
>
ár:
9 985 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TL-SM321B WDM modul
>
ár:
9 538 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 270 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus10/100Mbps és Gigabit Modulok
>
ár:
18 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TP-MC210CS Konverter

TP-LINK TP-MC210CS Konverter

TP-MC210CS Konverter
>
ár:
14 281 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

Támogatott szabványok: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP A következő switch-ekkel használható: TL-SG5428, TL-SL5428E, TL-SG3210/3216/3424/3424P, TL-SL3428/3452, TL-SG2216/2424, TL- ...
>
ár:
16 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya 2x2MIMO

TP-LINK TL-WN851ND 300M Wireless PCI kártya ...

300Mbit adatátviteli sebesség WEP/WPA/WPA2 titkosítás PCI csatolófelület
>
ár:
4 790 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

TP-Link MC210CS single-mode 1000M fiber konverter

SC Optikai és RJ-45 csatlakozó 802.3 ab/z szabvány Max. távolság 15km/100m
>
ár:
16 190 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC100CM Multi SC fiber converter

TP-LINK MC100CM Multi SC fiber converter

MC100CM Multi SC fiber converter
>
ár:
9 134 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 150 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link MC210CS single-mode 1000M fiber conv (TP-MC210CS)

TP Link MC210CS single-mode 1000M fiber conv ...

- 10/100/1000Mbps- 15km hatótávolság- 1 1000Mbps SC csatlakozó felület- 1 1000Mbps LAN port- Single-mode
>
ár:
14 648 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 958 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx:1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 ...
>
ár:
13 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TL-SM321A WDM modul
>
ár:
18 663 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter (MC210CS)

TP-LINK MC210CS Singlemode GbE Media Converter ...

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. távolság (Cat.5):100m. Max. távolság (Single-mode Fiber Optic): 15km. Tápegység. ...
>
ár:
13 970 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

TP Link TL-SM321A WDM modul (TL-SM321A)

- 1000Mpbs optikai modul - WDM - 15Km - LC csatoló felület - Hullámhossz: TX: 1550nm / RX: 1310nm
>
ár:
16 359 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 992 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 121 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
CryptoWorks
modem
adsl
Lte
Annex
WiFi
Optoma
vevő
tartó
Motor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom