Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 869 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és GSM/GPRS/EDGE

D-Link 3G N USB Modem HSUPA/HSDPA/UMTS és ...

Csatoló felület: USBÁtviteli sebesség: 21,6 Mb/sTámogatott szabvány: EDGE, GPRS, GSM, HSDPA, HSPA+, HSUPA, UMTSData network: 3.5G, 3G, GSM, HSPA, HSPA+UMTS bands supported: 900, ...
>
ár:
7 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DSL-360R/SZ modem Annex B (DSL-360R/SZ)

D-Link DSL-360R/SZ modem Annex B (DSL-360R/SZ)

Rendelés előtt ellenőrizze, hogy internet szolgáltatója az ANNEX-B, vagy az idehazha jóval kevésbé elterjedt ANNEX-A szabványt használja az adott szolgáltatási területen.
>
ár:
8 661 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBASE-LR - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + ...

... HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR. SFP ... Mode Fiber | LC | 10 km (6.2 mi) | Lifetime WarrantyThe JD094BST is an HP JD094B compatible fiber transceiver module ...
>
ár:
104 845 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő modul - 1000BASE-SX - Száloptika - 1250 Mbit / s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő ...

... Pack StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX. SFP transceiver type: Fiber ... mm J4858C10PKST 1000 Mbps (1 Gbps) | Multi Mode Fiber | LC | 550 m (1804 ft) ...
>
ár:
147 498 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBase-LRM - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELR

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis ...

... Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM. SFP transceiver type: ... Transfer Rate: 10 Gbps Type: Multi Mode Fiber Connection Type: LC Connector Maximum ...
>
ár:
132 897 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP 813874-B21 kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBASE-T - Réz - 10000 Mbit / s - SFP + - 30 m - IEEE 802.3an - Ezüst 813874B21ST

StarTech.com HP 813874-B21 kompatibilis SFP + ...

... StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T. SFP transceiver type: Copper ... (DDM): No This SFP+ copper module is hot-swappable, making upgrades and ...
>
ár:
103 253 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C kompatibilis SFP adó-vevő modul - 1000BASE-T - 10 csomag - Réz - 1000 Mbit / s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C1

StarTech.com HP J8177C kompatibilis SFP adó-vevő ...

... 10 Pack StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack. SFP transceiver ... (DDM): No This SFP copper module is hot-swappable, making upgrades and ...
>
ár:
168 378 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE 10GBase-SR LC / PC multi-mode 300 m-ig 850 nm-ig a katalizátor kapcsoló modulhoz

SFP-10G-SR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE ...

... 10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm ... for Catalyst Switch Module  Cisco SFP-10G-SR ...
>
ár:
98 571 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link Modem DSL-321B ADSL2 10/100Mbps 100BaseTX

D-Link Modem DSL-321B ADSL2 10/100Mbps 100BaseTX

- ADSL 2 Ethernet modem ((Annex B)- 1db 10/100 100BaseTX (RJ45)- 1db ADSL (RJ11 ... G.dmt, ADSL2, ADSL2+, ETSI, UR-2- Ethernet Bridge Mode (RFC 1483) - Full-rate ANSI T1.413 Issue 2- ...
>
ár:
9 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
XENPAK-10GB-LR + = Cisco XENPAK adó-vevő modul

XENPAK-10GB-LR + = Cisco XENPAK adó-vevő modul

... Main features of Cisco 10GBASE XENPAK modules include: -Supports 10GBASE Ethernet. -Hot ... module. Cisco XENPAK-10GB-LR / -LR+: Supports a link length of 10 km on standard single-mode ...
>
ár:
589 032 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Omega USB 3G Modem 900/1800 Gsm 900/2100Mhz Umts Hspa + Wi-FI

Omega USB 3G Modem 900/1800 Gsm 900/2100Mhz Umts ...

OMEGA USB 3G MODEM mobil internet intelligens mobil Wi-Fi - HSPA / UMTS 900 / 2100MHz ...
>
ár:
16 356 Ft
szállítási díj:
790 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... :1310nm, Rx 1550nm. 1 10/100M RJ45 port + 1 single-mode fiber port. Kompatibilis IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base ...
>
ár:
20 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media Converter (DN-82133)

Digitus Professional DN-82133 Transceiver/Media ...

Optical Fiber - Single-mode, Multi-mode Fiber - Gigabit Ethernet - 100/1000Base-FX - 2 x Expansion Slots - 2 SFP Slots
>
ár:
28 625 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 4G LTE USB Modem (LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE)

D-Link 4G LTE USB Modem ...

D-Link 4G LTE USB Modem (LTE/DC-HSPA+/HSPA/WCDMA/GSM/GPRS/EDGE) Hivatalos magyarországi ...
>
ár:
15 990 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 207 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE 10GBase-LR LC / PC egymódos 10 km-ig 1310 nm-ig

SFP-10G-LR Cisco SFP + adó-vevő modul 10 GigE ...

... -LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 ... 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of 10 Gigabit Ethernet ...
>
ár:
428 840 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S = - Faseroptik - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - 9/125 µμm - LR

Cisco SFP-10G-LR-S = - Faseroptik - 10000 Mbit / s ...

... use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, ... CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a ...
>
ár:
343 111 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul GigE 1000Base-SX LC / PC multi-mode 1 km 850 nm-ig

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) adó-vevő modul ...

... (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 ... Cisco - SFP (mini-GBIC) transceiver module - GigE - 1000Base-SX - LC/PC multi-mode - up to 1 km - ...
>
ár:
46 888 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

Mahr 5331130 Millimar N 1701 USB modul

Mahr 5331130 USB csatlakozó modul Millimar N 1701 USB| Rugalmasan kombinálható RS-485 busz modulok| Nagy teljesítményű csatlakozó modulok a mérőszenzorok kiértékeléséhez| Több ...
>
ár:
73 038 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2920 2 portos 10GbT modul J9732A HP

HP 2920 2 portos 10GbT modul J9732A HP

HP 2920 2-port 10GBASE-T Module HP J9732A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GBASE-T. Ethernet ... .6 mm, Weight: 210g HP 2920 2-port 10GBASE-T Module HP J9732A
>
ár:
137 123 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE hálózati modul C3850-NM-2-10G- CISCO

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE hálózati modul ...

Cisco Catalyst 3850 2 x 10GE Network Module C3850-NM-2-10G- CISCO 4 x Gigabit ... Ethernet/2 x 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-2-10G, ...
>
ár:
348 404 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco C3850-NM-4-10G hálózati kapcsoló modul C3850-NM-4-10G

Cisco C3850-NM-4-10G hálózati kapcsoló modul ...

Cisco C3850-NM-4-10G network switch module C3850-NM-4-10G 4 x Gigabit ... Ethernet/4 x 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-4-10G, ...
>
ár:
556 496 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
A900-IMA1X= Cisco 1-Port 10GE XFP Interface Module

A900-IMA1X= Cisco 1-Port 10GE XFP Interface Module

... synchronization; therefore, the Ethernet interface modules also support input and output ... Cisco ASR 900 Series Ethernet interface modules support online insertion and removal (OIR ...
>
ár:
1 423 494 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 modul - adó-vevő - 100 Gbps ACM762-10000S

Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 modul - adó-vevő ...

Netgear 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps duplex - Ethernet - Transceiver 100GBase-LR4 LC QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM762-10000S
>
ár:
902 063 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 modul - adó-vevő - 100 Gbps ACM761-10000S

Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 modul - adó-vevő - ...

Netgear 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps duplex - Ethernet - Transceiver - MPO/MTP Plug 100GBase-SR4 QSFP28 Module - Transceiver - 100 Gbps ACM761-10000S
>
ár:
184 611 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

TP-Link TL-SM321A 1000Mbps miniGBIC modul

AlapadatokTípus10/100Mbps és Gigabit Modulok
>
ár:
24 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LEDMASTER 7020UCW-02-

LEDMASTER 7020UCW-02-

Termék jellemzők: A vízálló led modul 2 db COB leddel szerelve. A kisméretű led modulok közül a legnagyobb fényerővel bír. A termék IP ...
>
ár:
297 Ft
szállítási díj:
1 220 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP. SFP adó-vevő típusa: Réz, Maximális adatátviteli sebesség: 1000 Mbit / s, Interfész típusa: SFP. A mellékelt termékek száma: 1 db

Cisco 1000BASE-T SFP. SFP adó-vevő típusa: ...

... use, a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, ... CXP and CFP pluggable modules. These small, modular optical interface transceivers offer a ...
>
ár:
52 212 Ft
szállítási díj:
2 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
GSM
fiber
lte
Cisco
DLINK
modul
sfp
E10G17
modem
WiFi
Transceiver
USB
GigaByte
10|100|1000
321B
gpon
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom