Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail ST OS2 9/125 2méter (200-572)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail ST OS2 ...

EXCEL Optikai pigtail ST OS2 9/125 2méter (200-572) Category: OS2 Fibre type: Single mode Type of connector: ST
>
ár:
1 227 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SC OM3 50/125 2méter (200-555)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SC OM3 ...

EXCEL Optikai pigtail SC OM3 50/125 2méter (200-555) Category: OM3 Fibre type: Multi mode 50/125 Type of connector:
>
ár:
915 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 9/125 2méter (200-562)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 ...

EXCEL Optikai pigtail SCAPC OS2 9/125 2méter (200-562) Category: OS2 Fibre type: Single mode Type of connector: SC
>
ár:
1 145 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail FC OS2 9/125 2méter (200-563)

Excel-Networking EXCEL Optikai pigtail FC OS2 ...

EXCEL Optikai pigtail FC OS2 9/125 2méter (200-563) Category: OS2 Fibre type: Single mode Type of connector: FC
>
ár:
1 206 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Excel-Networking Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-002) EXCEL

Excel-Networking Optikai duplex patch kábel ...

Optikai duplex patch kábel SC/APC-SC/APC 9/125 OS2 2m-YELLOW (201-002) EXCEL Category: OS2 Halogen free (acc. EN 60754-1/2): yes
>
ár:
4 005 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
KTI Média Konverter KC-300DT (KC-300DT)

KTI Média Konverter KC-300DT (KC-300DT)

... -45) vezeték által továbbítható jelet. Az optikai hálózatokat általában gerinchálózatokként használják. Az optikai és a csavartérpáras rézhálózat közötti összeköttetést valósítják
>
ár:
37 686 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
KTI média konverter (KC-300DT)

KTI média konverter (KC-300DT)

... -45) vezeték által továbbítható jelet. Az optikai hálózatokat általában gerinchálózatokként használják. Az optikai és a csavartérpáras rézhálózat közötti összeköttetést valósítják ...
>
ár:
45 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Dahua PFT3900 optikai modul (PFT3900)

Dahua PFT3900 optikai modul (PFT3900)

Tulajdonságok: Multimódusú 850 nm 2 km LC optikai csatlakozó felület
>
ár:
16 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter Full-D

TP-Link MC100CM Multi SC fiber média konverter ...

... /100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. Max. 2 km MM optikai linkhez, half/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! SM ...
>
ár:
10 144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
28 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
41 860 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
57 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC111CS single-mode 100Base-BX Media ...

... 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx ...
>
ár:
11 244 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx ...
>
ár:
11 244 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media Converter

TP-Link MC112CS single-mode 100Base-BX Media ...

... 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx ...
>
ár:
20 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

TP-Link MC111CS single-mode 100M fiber converter

... 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx ...
>
ár:
10 144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

TP-Link MC112CS single-mode 100M fiber conv.

... 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhe$1, $2ull/duplex üzemmódban. LED információk a hálózat állapotáról! Tx ...
>
ár:
10 144 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 899 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 099 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
310 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
143 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 370 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
53 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
70 770 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode (302686)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 2m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
3 112 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m 9/125 OS2 singlemode (302709)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 2m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
3 112 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m 9/125 OS2 singlemode (303751)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-LC duplex 5m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
4 216 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m 9/125 OS2 singlemode (302679)

Intellinet Fiber optic patch cable LC-SC duplex 1m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Hálózati kábel (optikai, patchcord); Hos
>
ár:
2 591 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
fiber
lte
D-Link
DLINK
USB
Cisco
mod.
kábel
Akkuőr
Pálinka
ADSL2
SFP+
Module
360R
pin
modul
Modem
sim
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom