Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
VisszaTOP termékek
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
21 357 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 774 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: Copper, Maximum data transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Number of products included: 1 pc(s)

Cisco 1000BASE-T SFP. SFP transceiver type: ...

... transfer rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Number of products included: 1 pc(s) ... a wide variety of SFP modules, XFP modules and has recently introduced SFP+, CXP and CFP ...
>
ár:
55 216 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 426 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
34 962 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 083 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 677 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
84 532 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest 10G form factor. ... output device that plugs into an Ethernet SFP+ port of a Cisco switch. - ...
>
ár:
100 035 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... rate (max): 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic ... Height: 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of ...
>
ár:
434 828 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - ...

... wavelength - LC duplex connector Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum ... rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Certification: MSA. Width: 13.4 mm ...
>
ár:
347 902 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX - Fiber optic - 1250 Mbit/s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C Compatible SFP Transceiver ...

... and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
149 558 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to ...

Ubiquiti RJ45 - SFP Transceiver Module, SFP to RJ45-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
6 578 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-T - 10 Pack - Copper - 1000 Mbit/s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C10PKST

StarTech.com HP J8177C Compatible SFP Transceiver ...

... rate: 1000 Mbit/s, Interface type: SFP. Product colour: Silver, Housing material: ... network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are ...
>
ár:
161 261 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T - Copper - 10000 Mbit/s - SFP+ - 30 m - IEEE 802.3an - Silver 813874B21ST

StarTech.com HP 813874-B21 Compatible SFP+ ...

... and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
315 745 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B Compatible SFP+ Transceiver ...

... and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
106 309 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELRMS

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM Compatible SFP+ ...

... and replacements seamless by minimizing network disruptions. StarTech.com SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
134 753 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP Modul 1.25Gb/s Bi-di, 1550Tx/1310Rx FP 3km, SM100GSB-3B

CUDY Switch SFP Modul 1.25Gb/s Bi-di, ...

... : Egyéb adatok : Sebesség :1,25Gb/s SFP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB ... , 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s  Bi-di, SM 1330/1270, 20KM LC, SM10GSB-20B

CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s Bi-di, SM ...

... leírás: Egyéb adatok : Sebesség :10Gb/s SFP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB ... 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s Bi-di, SM 1270/1330, 20KM LC, SM10GSB-20A

CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s Bi-di, SM 1270/1330, ...

... leírás: Egyéb adatok : Sebesség :10Gb/s SFP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB ... 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s RJ45, SM10G

CUDY Switch SFP+ Modul 10Gb/s RJ45, SM10G

... leírás: Egyéb adatok : Sebesség :10Gb/s SFP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB ... 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP Modul 1.25Gb/s Bi-di, 1310Tx/1550Rx FP 3km, SM100GSB-3A

CUDY Switch SFP Modul 1.25Gb/s Bi-di, ...

... adatok : Sebesség :1,25Gb/s SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB SM100SA-20 ... , 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, 1310Tx/1550Rx,FP 20km, 20dB, SM100SB-20A

CUDY Switch SFP Modul 155Mb/s Bi-di, ...

... adatok : Sebesség :155Mb/s FP SM100MA-05 155Mb/s SFP, 850nm  MM, 0.55km, 14.5dB SM100SA-20 ... , 1310Tx/1550R$1, $2P 20km, 20dB SM100SB-20B 155M SFP Bi-di, 155Mb/s,1550Tx/1310Rx FP 20km, ...
>
ár:
490 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver module GigE 1000Base-SX LC/PC multi-mode up to 1 km 850 nm

GLC-SX-MMD Cisco SFP (mini-GBIC) transceiver ...

... rate (max): 1000 Mbit/s, Interface type: SFP, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber ... optical or copper network. The 1000BASE-SX SFP, compatible with the IEEE 802.3z 1000BASE ...
>
ár:
54 823 Ft
szállítási díj:
2 559 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km - TAA Compliant (SFP10GLRSTTA)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco ...

... a TAA compliant transceiver module, equivalent to the Cisco SFP-10G-LR. Built to exacting specifications and fully tested to ...
>
ár:
166 922 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-AOC3M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 3 m (9.8 ft) (SFP10GAOC3M)

Startech Cisco SFP-10G-AOC3M Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GAOC3M is a Cisco SFP-10G-AOC3M compatible fiber optical SFP cable that is designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
71 941 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 5 m (16.4 ft) (SFP10GAOC5M)

Startech Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GAOC5M is a Cisco SFP-10G-AOC5M compatible fiber optical SFP+ cable that is designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
69 816 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
D-Link
fiber
GPON
Optoma
Single-Mode
adapter
WiFi
modul
360R
adsl
Cisco
Motor
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom