Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ modul (UF-SM-10G-S)

UBiQUiTi U Fiber Single-Mode BiDi 10Gbps SFP+ ...

LC csatlakozás, 1270/1330nm, Csak kettesével rendelhetõ!
>
ár:
58 184 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 942 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 739 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-SR LC/PC multi-mode up to 300 m 850 nm for Catalyst Switch Module

SFP-10G-SR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... transport applications. Main features of Cisco 10GBASE SFP+ modules include: -Smallest 10G form factor. ... output device that plugs into an Ethernet SFP+ port of a Cisco switch. - ...
>
ár:
94 598 Ft
szállítási díj:
1 168 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
2 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 966 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
60 621 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE 10GBase-LR LC/PC single-mode up to 10 km 1310 nm

SFP-10G-LR Cisco SFP+ transceiver module 10 GigE ...

... rate (max): 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+, Fiber optic connector: LC. Cable type: Fiber optic ... Height: 8.5 mm The Cisco® 10GBASE SFP+ modules offer customers a wide variety of ...
>
ár:
370 699 Ft
szállítási díj:
1 168 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
118 800 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - 9/125 µm - LR

Cisco SFP-10G-LR-S= - Faseroptik - 10000 Mbit/s - ...

... wavelength - LC duplex connector Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum ... rate: 10000 Mbit/s, Interface type: SFP+. Certification: MSA. Width: 13.4 mm ...
>
ár:
205 944 Ft
szállítási díj:
1 168 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco SFP-10G-LR Compatible - SM LC - 10 km - TAA Compliant (SFP10GLRSTTA)

Startech 10 Gigabit Fiber SFP+ Transceiver - Cisco ...

... a TAA compliant transceiver module, equivalent to the Cisco SFP-10G-LR. Built to exacting specifications and fully tested to ...
>
ár:
166 922 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 5 m (16.4 ft) (SFP10GAOC5M)

Startech Cisco SFP-10G-AOC5M Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GAOC5M is a Cisco SFP-10G-AOC5M compatible fiber optical SFP+ cable that is designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
59 153 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-AOC3M Compatible SFP+ Active Optical Cable - 3 m (9.8 ft) (SFP10GAOC3M)

Startech Cisco SFP-10G-AOC3M Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GAOC3M is a Cisco SFP-10G-AOC3M compatible fiber optical SFP cable that is designed, programmed and tested to work with ...
>
ár:
55 921 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media konverter (SFP modul nélkül!)

TP-LINK MC220L 1 GbE SFP - 1000Base-T media ...

... esetén 10 km a hatótávolság. 1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps SFP foglalat, MiniGBIC modulok támogatása, kapcsoló tápegység, keretbe szerelhető-Garancia: 5 ...
>
ár:
7 711 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GLRST)

Startech Cisco SFP-10G-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRST is a Cisco SFP-10G-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
143 522 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (MASFP1GBSXST)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX Compatible SFP ...

OverviewThe MASFP1GBSXST is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
21 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (MASFP10GBSR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBSR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
127 974 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (EXSFP1GELXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GELXST is a Juniper EX-SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
18 095 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRST)

Startech Cisco SFP-10G-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GSRST is a Cisco SFP-10G-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
72 967 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (EXSFP10GESRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-SR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GESRS is a Juniper EX-SFP-10GE-SR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
89 708 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (EXSFP10GELRS)

Startech Juniper EX-SFP-10GE-LR Compatible SFP+ ...

OverviewThe EXSFP10GELRS is a Juniper EX-SFP-10GE-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
200 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber Module - 1000BASE-SX - Lifetime Warranty (SFPGESST)

Startech Cisco SFP-GE-S Compatible SFP Fiber ...

OverviewThe SFPGESST is a Cisco SFP-GE-S compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
20 834 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (MASFP1GBLX10)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible ...

OverviewThe MASFP1GBLX10 is a Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
25 398 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (MASFP10GBLR)

Startech Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR Compatible ...

OverviewThe MASFP10GBLR is a Cisco Meraki MA-SFP-10GB-LR compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
209 903 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (EXSFP1GESXST)

Startech Juniper EX-SFP-1GE-SX Compatible SFP ...

OverviewThe EXSFP1GESXST is a Juniper EX-SFP-1GE-SX compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
16 285 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-LX (SFP1GELXST)

Startech Juniper SFP-1GE-LX Compatible SFP ...

OverviewThe SFP1GELXST is a Juniper SFP-1GE-LX compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
25 398 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-ER Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER (SFP10GERST)

Startech Cisco SFP-10G-ER Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GERST is a Cisco SFP-10G-ER compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
542 704 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LRM (SFP10GLRMST)

Startech Cisco SFP-10G-LRM Compatible SFP+ ...

OverviewThe SFP10GLRMST is a Cisco SFP-10G-LRM compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
151 045 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
Patch
UBiQUiTi
D-Link
tartó
Delock
sfp
LogiLink
adapter
Cisco
Logé
USB
optikai
Extralink
duplex
232
Networking
Alto
84016
OLT
Konv.
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom