Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBASE-LR - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LR - 10000 m JD094BST

StarTech.com HP JD094B kompatibilis SFP + ...

... JD094BST is an HP JD094B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed ... All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
101 591 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP 813874-B21 kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBASE-T - Réz - 10000 Mbit / s - SFP + - 30 m - IEEE 802.3an - Ezüst 813874B21ST

StarTech.com HP 813874-B21 kompatibilis SFP + ...

... is an HP 813874-B21 compatible copper transceiver module that has been designed, programmed and ... All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
100 048 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő modul - 1000BASE-SX - Száloptika - 1250 Mbit / s - SFP - LC - SX - 550 m J4858C10PKST

StarTech.com HP J4858C kompatibilis SFP adó-vevő ...

... com HP J4858C Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum ... All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime ...
>
ár:
142 920 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis SFP + adó-vevő modul - 10GBase-LRM - Száloptika - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - LRM - 2000 m SFPP10GELR

StarTech.com Juniper SFPP-10GE-LRM kompatibilis ...

... 10GE-LRM Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-LRM. SFP transceiver type: Fiber optic, ... a Juniper WSP-Q40GLR4L compatible fiber transceiver module that has been designed, ...
>
ár:
128 772 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SFP-10G-LR-S = - Faseroptik - 10000 Mbit / s - SFP + - LC - 9/125 µμm - LR

Cisco SFP-10G-LR-S = - Faseroptik - 10000 Mbit / s ...

... connector Cisco SFP-10G-LR-S=. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer ... . These small, modular optical interface transceivers offer a convenient and cost-effective ...
>
ár:
338 648 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech.com HP J8177C kompatibilis SFP adó-vevő modul - 1000BASE-T - 10 csomag - Réz - 1000 Mbit / s - SFP - MiniGBIC - 100 m - IEEE 802.3ab J8177C1

StarTech.com HP J8177C kompatibilis SFP adó-vevő ...

... pack of our HP J8177C compatible copper transceiver module that has been designed, programmed ... SFPs All StarTech.com SFP & SFP+ transceiver modules are backed by a lifetime warranty ...
>
ár:
163 152 Ft
szállítási díj:
2 446 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-T (SFP10GBTST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... SFP10GBTST is an MSA compliant copper SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... compatible switchess and routers. The SFP+ transceiver module supports a maxim
>
ár:
109 871 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFP1000SXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000SXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a m
>
ár:
13 979 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LR (SFP10GBLRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBLRST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports a m
>
ár:
146 792 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ZR (SFP10GBZRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBZRST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports a m
>
ár:
775 335 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-TX (SFP1000TXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000TXST is an MSA compliant copper SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a
>
ár:
22 962 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-LX (SFP100BLXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP100BLXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a ma
>
ár:
25 832 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-FX (SFP100BFXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP100BFXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a ma
>
ár:
19 948 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-EX (SFP1000EXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000EXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a m
>
ár:
33 433 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-ZX (SFP1000ZXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000ZXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a m
>
ár:
39 005 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-EX (SFP100BEXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP100BEXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a ma
>
ár:
33 004 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-ZX (SFP100BZXST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP100BZXST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a ma
>
ár:
38 576 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 1000BASE-LH (SFP1000LHST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP1000LHST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a m
>
ár:
30 861 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant Transceiver Module - 100BASE-LH (SFP100BLHST)

Startech MSA Compliant Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP100BLHST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP transceiver module supports a ma
>
ár:
33 147 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-LRM (SFP10GBLRMST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBLRMST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports a
>
ár:
146 365 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-ER (SFP10GBERST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBERST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports a m
>
ár:
437 135 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 40GBASE-SR4 (QSFP40SR4ST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... QSFP40SR4ST is an MSA compliant fiber QSFP+ transceiver that's designed, programmed and tested to ... compatible MSA switches and routers. The QSFP+ transceiver module supports a
>
ár:
187 615 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 40GBASE-LR4 (QSFP40LR4ST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

... QSFP40LR4ST is an MSA compliant fiber QSFP+ transceiver that's designed, programmed and tested to ... compatible MSA switches and routers. The QSFP+ transceiver module supports a
>
ár:
803 834 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GBSRST)

Startech MSA Compliant SFP+ Transceiver Module - ...

OverviewThe SFP10GBSRST is an MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to ... MSA switches and routers. The SFP+ transceiver module supports a m
>
ár:
100 013 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (SFPSXMM)

Startech MSA Compliant SFP Transceiver Module - ...

OverviewThe SFPSXMM is a TAA compliant MSA compliant fiber SFP transceiver that’s designed, programmed and tested to work with 1000BASE- ...
>
ár:
25 114 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m, Without DDM, 80m: OM1 & OM2, 300m: OM3-Garancia: 2 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
99 554 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for suitable Switch Series

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) ...

155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km) for DGS-3612G, DES-3028, DES-3052, DGS-3100 ...
>
ár:
37 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver

HP X130 10G XFP LC ZR Transceiver-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!Csak előre utálással
>
ár:
9 758 408 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech HP JD118B Compatible SFP Transceiver Module - 1000BASE-SX (JD118BST)

Startech HP JD118B Compatible SFP Transceiver ...

OverviewThe JD118BST is an HP JD118B compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
22 962 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBASE-SR (SFP10GSRXST)

Startech Cisco SFP-10G-SR-X Compatible SFP+ ...

... SFP10GSRXST is a Cisco SFP-10G-SR-X compatible fiber transceiver module that has been designed, programmed and tested to work ...
>
ár:
113 729 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
GSM
fiber
modul
GPON
adsl
WiFi
ADSL2+
usb
modem
adapter
lte
Supermicro
SFP
wireless
rj11
tartó
lcd
csatlakozó
Ethernet
Severin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom