Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-Link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Gigabit Router, Broadcom 1GHz dual-core CPU, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802

TP-Link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Gigabit Router, ...

... &eacut$1, $2t is haszn&aacut$1, $2ható, &nbsp, Egy &eacut$1, $2intők&eacut$1, $2ernyős router megerőltet& ... inches kapacit&iacut$1, $2 &eacut$1, $2intőkijelző &nbsp,Antenn&aacut$1, $2 3 k&uum$1, $2ső ...
>
ár:
45 657 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... devices to a Gigabit fiber network.&nbsp,&nbsp,It provides versatile connectivity to your ... networks and devices, allowing you to&nbsp,maximize the usage and performance of legacy ...
>
ár:
46 369 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

... card reader Supports standard microSD cards up to 32 GB2&nbsp, SMS Circuit-switched (GSM) SMS manager Read/write/reply/forward ...
>
ár:
13 749 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... Google Chrome browser.&nbsp, Professional, cost-effective,&nbsp,simple&nbsp,installation The HDMI ... hardware for a tidy installation.&nbsp,Ideal for high-definition applications, ...
>
ár:
165 972 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female &nbsp, 1 - USB Mini-B (5 pin) Female Software OS Compatibility ...
>
ár:
10 549 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

The EOC1110K Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged LAN Extender Kit (2.4km) includes both end points; and allows you to span a 10/100/1000Mbps Ethernet network over extremely ...
>
ár:
131 809 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km  media konverter

Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km media ...

Description This Delock Fast Ethernet Media ... ,m fiber&bull, Connector:&nbsp,&nbsp,&nbsp, SC Duplex connector for 100 Base-FX&nbsp,&nbsp,&nbsp, RJ45 connector for 10/100 Base ...
>
ár:
16 225 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

The ET91000LC2 1000 Mbps Gigabit Multimode Fiber Media Converter (LC; 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber; at distances up to 550m (1804 ft). A ...
>
ár:
74 675 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 802.11 b/g/n PIFA antenna

Delock 802.11 b/g/n PIFA antenna

Description This WLAN/Bluetooth antenna you can integrate into your devices ...
>
ár:
4 077 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO AccessPoint

UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO ...

... indicator simplifies deployment and configuration. &nbsp, Scalability for Thousands With its software ... , licensing or support fee. &nbsp, Scalable Enterprise Wi-Fi Management The ...
>
ár:
23 909 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point 3 pack

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point 3 pack

... indicator simplifies deployment and configuration. &nbsp, Scalability for Thousands With its software ... , licensing or support fee. &nbsp, Scalable Enterprise Wi-Fi Management The ...
>
ár:
88 391 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

... indicator simplifies deployment and configuration. &nbsp, Scalability for Thousands With its software ... , licensing or support fee. &nbsp, Scalable Enterprise Wi-Fi Management The ...
>
ár:
31 351 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UniFi USG Enterprise Security Gateway Broadband Router

Ubiquiti UniFi USG Enterprise Security Gateway ...

... through a single, centralized interface. &nbsp, Powerful Firewall Performance The UniFi®, ... communications traveling over the Internet. &nbsp, QoS for Enterprise VoIP Top QoS ...
>
ár:
43 117 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
HotSpot
10|100|1000
netgear
asus
wifi
2.4
cisco
Mifi
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
300
Belkin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom