Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Computherm proSmart BBoil Wifis termosztát vezetékes hőérzékelővel

Computherm proSmart BBoil Wifis termosztát ...

... alatt is szeretné üdülőjét használni.   • Beállítható hőmérséklet tartomány: -55°C — +100°C (0,1°C-os lépésekben) • Hőmérséklet mérési pontosság: ±0 ...
>
ár:
19 200 Ft
szállítási díj:
950 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN  router

TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN ...

... /TIA-568 100&Omega, STP (Max 100m)100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable (Max 100m)EIA/TIA-568 100&Omega, STP (Max 100m)1000BASE-T: UTP ...
>
ár:
31 242 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km  media konverter

Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km media ...

Description This Delock Fast Ethernet Media Converter can be ... bull, Connector: , , , SC Duplex connector for 100 Base-FX , , , RJ45 connector for 10/100 Base ...
>
ár:
16 655 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point 3 pack

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point 3 pack

... Wireless The UniFi®, AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
94 624 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

... Wireless The UniFi®, AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
32 686 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO AccessPoint

UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO ...

... Wireless The UniFi®, AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
25 592 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech kültéri WI-FI access point

StarTech kültéri WI-FI access point

... PoE Injector to LAN Switch/router (no more than 100m total) Indicators LED Indicators 1 - Power   ... Positive Input Current 1 A Input Voltage 100 ~ 240 AC Output Current 1 A ...
>
ár:
39 291 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Computherm proSmart BBoil RF Wifis termosztát vezeték nélküli hőérzékelővel

Computherm proSmart BBoil RF Wifis termosztát ...

... használat közben is tetszőlegesen változtatható. • Beállítható hőmérséklet tartomány: -55°C — +100°C (0,1°C-os lépésekben) • Hőmérséklet mérési pontosság: ±0 ...
>
ár:
25 700 Ft
szállítási díj:
2 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
HP X260 T1 RJ45 100 ohm 3m Router Cable

HP X260 T1 RJ45 100 ohm 3m Router Cable

HP X260 T1 RJ45 100 ohm 3m Router Cable-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
222 582 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DATAMAX MF4te, RS-232, 802.11b/g U.S., 200377-100

DATAMAX MF4te, RS-232, 802.11b/g U.S., 200377-100

DATAMAX MF4te, RS-232, 802.11b/g U.S., 200377-100
>
ár:
343 391 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Oehlbach Digital SL 100 Digitális koaxiális kábel /33039/

Oehlbach Digital SL 100 Digitális koaxiális ...

Tulajdonságok:Az OEHLBACH már 1974 óta biztosítja a komponensek közötti adat- és jeltovábbítást a lehető legmagasabb minőségben - ma már nem csak kábelekkel. A folyamatos ...
>
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Oehlbach XXL Black Connection D. 100 Digitális koaxiális kábel /OB 13826/

Oehlbach XXL Black Connection D. 100 Digitális ...

Tulajdonságok:Az OEHLBACH már 1974 óta biztosítja a komponensek közötti adat- és jeltovábbítást a lehető legmagasabb minőségben - ma már nem csak kábelekkel. A folyamatos ...
>
ár:
69 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 443 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
72 518 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
1 461 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 329 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... -PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash ... PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB ...
>
ár:
363 474 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 10 kg HP JG896A

FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, ...

FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB ... , FTP, NTP, SNTP FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714 ...
>
ár:
2 423 160 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 13 kg HP JG898A

FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 ...

... 8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714 ... 8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, ...
>
ár:
2 428 779 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MICROS (ex TOREX RETAIL) cass.-based TC4616 24V with 3 meter cable 16500.001-1000

MICROS (ex TOREX RETAIL) cass.-based TC4616 24V ...

MICROS (ex TOREX RETAIL) cass.-based TC4616 24V with 3 meter cable 16500.001-1000
>
ár:
40 765 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Oxford University Press Christine Lindop: Australia and New Zealand - Stage 3 (1000 headwords)

Oxford University Press Christine Lindop: ...

Egyszerűsített olvasmány angol nyelven. Hasznos segítség a nyelvtanulásban. A kötet 3. nehézségi fokozatú, az olvasásához kb. 1000 szavas szókincs szükséges.
>
ár:
893 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Matter Rollski 100mm/F1 (86A) 4 db

Matter Rollski 100mm/F1 (86A) 4 db

4 dbMéret: 100mmKeménység: F1 (86A)
>
ár:
17 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless N Unified Service Router 1000

D-Link Wireless N Unified Service Router 1000

Típus: DSR-1000NWAN 2 x 10/100/1000LAN 4 x 10/100/1000Antenna 3 db cserélhető külsőUSB port 2 x USB 2.0Mobilinternet nincsTámogatott ...
>
ár:
123 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Corsair 1TB 3,5" Voyager Air 2 (CMFAIR-VA2-1000-EU) LAN/Wi-Fi/USB 3.0/Akku - black

Corsair 1TB 3,5" Voyager Air 2 ...

Kapacitás 1TBÁramforrás USBFordulatszám 5400 rpmMaximális adatátviteli sebesség 5 Gbit/sCsatlakozókUSB 3.0USB 2.0Wi-FiMéretekSzélesség 82 mm
>
ár:
57 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
177 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
WiFi Access Point Controller D-LINK DWC-1000

WiFi Access Point Controller D-LINK DWC-1000

Támogatott biztonsági algoritm: 3DES, DES, WEP, WPA, WPA2 Méret (sz x mélys. X mag.): 280 x 180 x 44 mm Relatív üzemi páratartalom-tar: 5 - 95 MHz Üzemi hõmérséklettartomány (T-: 0 ...
>
ár:
171 184 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat

DLINK D-Link Wireless AC Unified Service Router ...

Gyártó szimbólumaDSR-1000ACTerméknévD
>
ár:
144 382 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

D-Link Wireless AC Unified Service Router 1000

Gyártó szimbólumaDSR-1000ACTerméknévD-Link Wireless AC Unified Service Router 1000GyártóD-LinkTermékosztály
>
ár:
132 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
10|100|1000 Mbps
10|100|1000
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom