Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 297 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
51 590 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
12500 16-port 10GbE SFP+ LEC Module HP JC783A

12500 16-port 10GbE SFP+ LEC Module HP JC783A

12500 16-port 10GbE SFP+ LEC Module HP JC783A Hewlett Packard Enterprise JC783A. ... connector: SFP+. Dimensions (WxDxH): 467 x 400 x 40 mm, Weight: 6.1 kg 12500 16-port 10GbE SFP+ LEC ...
>
ár:
18 245 240 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+S+31DLC10D egy 10G SFP+ adóvevő LC csatlakozóval, ...
>
ár:
44 630 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

... Module HP JC631A Hewlett Packard Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN data ...
>
ár:
6 382 071 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 16-port 10GbE SFP+ SC Module

HP 10500 16-port 10GbE SFP+ SC Module

HP 10500 16-port 10GbE SFP+ SC Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
14 313 859 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 12900 48-port 1/10GbE SFP+ FC Module HP JG888A

HP FlexFabric 12900 48-port 1/10GbE SFP+ FC Module ...

... Module HP JG888A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12900 48-port 1/10GbE SFP+ FC. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Gigabit, Ethernet LAN data ...
>
ár:
8 598 550 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP HSR6800 4-port 10GbE SFP+ Service Aggregation Platform (SAP) Router Module HP JG366A

HP HSR6800 4-port 10GbE SFP+ Service Aggregation ...

... HP JG366A Hewlett Packard Enterprise HSR6800 4-port 10GbE SFP+ Service Aggregation Platform (SAP) Router ... HP HSR6800 4-port 10GbE SFP+ Service Aggregation Platform (SAP) Router ...
>
ár:
4 419 859 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A

HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ ...

... HP 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 ... , IEEE 802.3u. Fiber optic connector: SFP+. Compatibility: HP 5400R zl2
>
ár:
705 104 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module HP JG845A

HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module ...

HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module HP JG845A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module HP FlexFabric ...
>
ár:
3 646 788 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10500 8-port 10GbE SFP+ EB Module HP JC629A

10500 8-port 10GbE SFP+ EB Module HP JC629A

10500 8-port 10GbE SFP+ EB Module HP JC629A Hewlett Packard Enterprise JC629A. ... data rates: 10000 Mbit/s. Fiber optic connector: SFP+ 10500 8-port 10GbE SFP+ EB Module HP JC629A
>
ár:
8 937 571 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A Hewlett Packard Enterprise A10500 8-port 10-GbE SFP+ EA Module HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A
>
ár:
7 661 105 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
12500 16-port 10GbE SFP+ LEB Module HP JC782A

12500 16-port 10GbE SFP+ LEB Module HP JC782A

12500 16-port 10GbE SFP+ LEB Module HP JC782A Hewlett Packard Enterprise JC782A. ... connector: SFP+. Dimensions (WxDxH): 467 x 400 x 40 mm, Weight: 6 kg 12500 16-port 10GbE SFP+ LEB ...
>
ár:
14 593 059 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
EX4300 8-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module for EX-UM-8X8SFP JUNIPER New

EX4300 8-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module for ...

EX4300 8-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module for EX4300-32F and EX4300-32F-DC EX-UM-8X8SFP
>
ár:
1 233 932 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JUNIPER EX4300 4-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module for EX4300-24T, EX4300-48T, EX4300-48T-AFI, EX4300-24P, EX4300-48P, EX4300-48T-DC and EX4300-48T-DC-AFI EX-UM-4X4SFP

JUNIPER EX4300 4-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink ...

EX4300 4-port 1GbE/10GbE SFP+ Uplink Module for EX4300-24T, EX4300-48T, EX4300-48T-AFI, EX4300-24P, EX4300-48P, EX4300-48T-DC and EX4300-48T-DC-AFI
>
ár:
483 547 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
44 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
18 100 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
19 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+31DLC10DTerméknév
>
ár:
52 649 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
20 857 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
47 701 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 066 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-LRTerméknév
>
ár:
13 735 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-SRTerméknév
>
ár:
10 174 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória16 GBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB ...
>
ár:
387 410 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom