Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Supermicro CBL-NTWK-0456 200cm 10GbE SFP+ to SFP+

Supermicro CBL-NTWK-0456 200cm 10GbE SFP+ to SFP+

Méret: 2 mSzín: FeketeCsatlakozó típus: SFP
>
ár:
14 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A

HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ ...

Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A HP 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module Hewlett Packard ...
>
ár:
508 864 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 160 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
18 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
19 774 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 989 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

MikroTik S+85DLC03D SFP+ modul

SFP+ 10GbE Transceiver modul
>
ár:
19 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... Throughput: 77300000 Mpps. Fiber optic connector: SFP. Management protocols: LLDP, SNMP, LLDP- ... 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
FUJITSU SFP+ MODULE MULTI MODE FIBER 10GBE LC (S26361-F3986-L3)

FUJITSU SFP+ MODULE MULTI MODE FIBER 10GBE LC ...

Fujitsu S26361-F3986-L3 XFP - 1 x 10GBase-X
>
ár:
167 208 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D Transceiver

MikroTik S+85DLC03D Transceiver

Tulajdonságok:Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC)Adatátviteli sebesség: 10GHullámhossz: 850 nmÜzemmód: MMHatótávolság: 300 mConnector Dual LC
>
ár:
18 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória16 GBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB ...
>
ár:
367 280 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória16 GBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB ...
>
ár:
365 510 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória4096 MBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB ...
>
ár:
309 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom