Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP MSA 1040 10Gb iSCSI 4x600 Bndl/TVlite

HEWLETT PACKARD HP MSA 1040 10Gb iSCSI 4x600 ...

HP MSA 1040 10Gb iSCSI 4x600 Bndl/TVlite
>
ár:
2 133 050 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 ...

HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
367 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

... (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+S+31DLC10D egy 10G SFP+ adóvevő LC csatlakozóval, 1310nm, akár 10 ...
>
ár:
39 260 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JG898A HP Enterprise FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+

JG898A HP Enterprise FlexFabric ...

... L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: 10G Ethernet (100/1000/10000), Console port: RJ-45 ... -2QSFP+ - Switch - L3 - Managed - 32 x 10GBase-T + 8 x 10 Gigabit Ethernet SFP+ / 1 ...
>
ár:
1 314 564 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE (CCR1036-8G-2S+)

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

WAN port: RJ45LAN port: 8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Etherne
>
ár:
304 749 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória4096 MBKezelés, felügyelet ...
>
ár:
285 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A

HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ ...

... + MACsec v3 zl2 Module Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, ...
>
ár:
530 066 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic ... Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic ...
>
ár:
391 825 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

... model has twelve SFP ports and one SFP+ port for 10G connectivity. It is available in a 1U rackmount case and ...
>
ár:
221 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch ...

... : 8 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet, 2 x 10G SFP+ Processzor típus: Qualcomm Atheros 8519 400MHz 1 x RJ45 ...
>
ár:
65 835 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch ...

... : 8 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet, 2 x 10G SFP+ Processzor típus: Qualcomm Atheros 8519 400MHz1 x RJ45 serial ...
>
ár:
62 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 router

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 router

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória4096 MBKezelés, felügyelet ...
>
ár:
284 890 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ Cloud Core Router

MikroTik CCR1036-8G-2S+ Cloud Core Router

Tulajdonságok:LAN port: 8x 10/100/1000BaseT (RJ45), 2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória: 1024 MBBeépített SDRAM memória: 4096 ...
>
ár:
294 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
139 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

... Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic ... Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic ...
>
ár:
593 674 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
3 580 427 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE ...

CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch
>
ár:
61 378 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
39 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SUPERMICRO Suprmicro cable 1M 10GbE SFP+ Passive Copper Cble Push Type 30 AWG (CBL-NTWK-0347)

SUPERMICRO Suprmicro cable 1M 10GbE SFP+ Passive ...

Suprmicro cable 1M 10GbE SFP+ Passive Copper Cble Push Type 30 AWG
>
ár:
13 030 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
16 210 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN 8port 10Gb port Cloud Router Switch

MikroTik CRS210-8G-2S+IN 8port 10Gb port Cloud ...

CRS210-8G-2S+IN 8port 10Gb port Cloud Router Switch
>
ár:
66 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... managed switches deliver full Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic prioritization, sFlow, IPv6 host support ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... managed switches deliver full Layer 2 capabilities with optional PoE+, 10GbE uplinks, enhanced access security, traffic prioritization, sFlow, IPv6 host support ...
>
ár:
237 470 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
73 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+31DLC10DTerméknév
>
ár:
45 436 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D Transceiver

MikroTik S+31DLC10D Transceiver

Tulajdonságok:Típus: SFP+ 10GbE Module LR (LC)) Adatátviteli sebesség: 10GHullámhossz: 1310 nmÜzemmód: SMHatótávolság: 10 kmConnector Dual LC
>
ár:
41 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1036-8G-2S+Terméknév
>
ár:
344 075 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
HotSpot
GHz
10|100|1000
Mifi
netgear
asus
wifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
konnektor
tenda
300
vezetékes
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom