Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
139 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

... (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+S+31DLC10D egy 10G SFP+ adóvevő LC csatlakozóval, 1310nm, akár 10 ...
>
ár:
40 590 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória16 GBKezelés, felügyelet ...
>
ár:
353 270 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+ L6 36xCore 1.2GHz 4GB RAM, ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória4096 MBKezelés, felügyelet ...
>
ár:
302 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

WAN portRJ45LAN port8x 10/100/1000BaseT (RJ45)2x 10G Ethernet SFP+ cagesBeépített Flash memória1024 MBBeépített SDRAM memória16 GBKezelés, felügyelet ...
>
ár:
357 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE Rack 19" RouterOS or SwitchOS

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE Rack ...

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, RouterOS or SwitchOS, Rack 19"
>
ár:
110 860 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
3 580 427 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 ...

HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
363 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
40 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 460 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
16 560 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE ...

CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch
>
ár:
58 468 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP J9990A network switch 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1G/10GbE SFP+ J9990A

HP J9990A network switch 20-port 10/100/1000BASE-T ...

... switch 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1G/10GbE SFP+ J9990A Hewlett Packard Enterprise J9990A, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Silver ...
>
ár:
405 083 Ft
szállítási díj:
1 137 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 996 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, RouterOS or SwitchOS, Rack 19"

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS317-1G-16S+RMTerméknév
>
ár:
136 027 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+31DLC10D.Terméknév
>
ár:
49 244 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
71 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to 10km

MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode ...

Gyártó szimbólumaMT S+2332LC10DTerméknév
>
ár:
119 694 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
19 433 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+31DLC10DTerméknév
>
ár:
48 817 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE (CCR1036-8G-2S+EM)

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

RAM memória: 16 GBKezelés, felügyelet és konfiguráció: WEB kezelésTámogatott routi
>
ár:
347 066 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 227 756 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
HotSpot
igen
GHz
10|100|1000
Mifi
netgear
asus
cisco
b|g|n|ac
vpn
wifi
konnektor
tenda
vezetékes
mikrotik
dual-wan
bridge
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom