Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... Type F (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female Special ... RH Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F) Storage Temperature -10°C ...
>
ár:
132 825 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... Type F (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female Special ... RH Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F) Storage Temperature -10°C ...
>
ár:
129 032 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
WiFi Access Point D-LINK DAP-2310

WiFi Access Point D-LINK DAP-2310

... Gigabit Ethernet Támogatott hálózati protokollo: Telnet Csatlakozók: RJ-45 Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X) DC- ... support: Y Mûködési hõmérséklettartomány: 32 - 104 °F
>
ár:
19 549 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband VPN Router

TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband ...

... Contents TL-R600VPN Power Cord RJ-45 Ethernet Cable Quick Installation Guide ... or Linux Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?); Storage Temperature: -40?~70? (-40 ...
>
ár:
21 360 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... 1 - Fiber Optic LC Duplex Female 1 - RJ-45 Female Power Center Tip Polarity Positive Input Current 0. ... RH Operating Temperature 0°C to 60°C (32°F to 140°F) Storage Temperature -10°C ...
>
ár:
75 183 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... 1 - HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER & ... 97 mm] Packaging Information Shipping (Package) Weight 32.9 oz [932 g] What's in the ...
>
ár:
167 242 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... - Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B (5 pin) ... Operating Temperature 0&de$1, $2 to 40&de$1, $2 (32&de$1, $2 to 104&de$1, $2) Storage Temperature ...
>
ár:
10 612 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... Wavelength 850nm Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female  , 1 - Fiber Optic LC Duplex ... Temperature 0&de$1, $2 to 50&de$1, $2 (32&de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage Temperature ...
>
ár:
46 724 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On RS232) Network Media 10BASE-T: ... UNIX or Linux Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~ ...
>
ár:
40 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... /1000Mbps LAN/DMZ Port1 Console Port (RJ-45 On RS232)Network Media 10BASE-T: ... ® or Linux Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?)Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158 ...
>
ár:
60 110 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... - Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female 1 - USB Mini-B (5 pin) Female Software ... % RH Operating Temperature 0°C to 40°C (32°F to 104°F) Storage Temperature -40°C ...
>
ár:
7 404 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI video jelkábel Receiver for ST12MHDLAN!!!

StarTech RJ45 -> HDMI video jelkábel Receiver for ...

... Connectors 1 - HDMI (19 pin) Female 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ... 97 mm] Packaging Information Shipping (Package) Weight 32.9 oz [932 g] What's in ...
>
ár:
511 302 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom