Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... Type F (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female Special ... RH Operating Temperature 0°C to 50°C (32°F to 122°F) Storage Temperature -10°C ...
>
ár:
132 215 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

... 1310nm Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female Remote Unit Connectors 1 - Fiber Optic SC ... Temperature 0&de$1, $2 to 50&de$1, $2 (32&de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage Temperature ...
>
ár:
23 463 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... - Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B (5 pin) ... Operating Temperature 0&de$1, $2 to 40&de$1, $2 (32&de$1, $2 to 104&de$1, $2) Storage Temperature ...
>
ár:
10 730 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

... Forward Connector(s) Connector Type(s) 2 - RJ-45 Female Special Notes / Requirements Note Total extension distances ... Temperature 0&de$1, $2 to 50&de$1, $2 (32&de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage ...
>
ár:
40 349 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 13 kg HP JG898A

FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 ...

FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 ... -32XGT-8XG-2QSFP+ FlexFabric 5700-32XGT-8XG-2QSFP+ - 32 RJ-45 1/10GBASE-T, 8 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, ...
>
ár:
2 428 779 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 MB SDRAM HP JE074A

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 ...

... L3, Switch type: Managed. MAC address table: 32 entries, Supported data transfer rates: 10/100/1000Mbps, ... : 0.5 MB 24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 ...
>
ár:
422 922 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Buffalo AirStation WZR-1166DHP

Buffalo AirStation WZR-1166DHP

... Network (RJ-45) Ports:4Network (RJ-11):NoVGA:NoSerial:NoUSB:YesPowerline:NoPoE (RJ-45) Port:NoManagement ... Windows 8 (32/64-bit), Windows 7 (32/64-bit), Windows Vista (32/64bit), ...
>
ár:
45 240 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Buffalo AIRSTATION 11AC wifi router

Buffalo AIRSTATION 11AC wifi router

... frekvencia:5.32 GHzAntennák össz- ... RJ-45) portok:4Hálózat (RJ-11):NeVGA:NeSoros:NeUSB:IgenPowerline:NePoE (RJ-45) port:NeManagement Port:NeSzélessávú hozzáférések száma (RJ-45 ...
>
ár:
54 350 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Buffalo AirStation WZR-1750DHP-EU IEEE 802.11ac

Buffalo AirStation WZR-1750DHP-EU IEEE 802.11ac

... frekvencia:5.32 GHzAntennák össz- ... RJ-45) portok:4Hálózat (RJ-11):NeVGA:NeSoros:NeUSB:IgenPowerline:NePoE (RJ-45) port:NeManagement Port:NeSzélessávú hozzáférések száma (RJ-45 ...
>
ár:
52 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... Gigabit LAN/DMZ port 1 Console Port (RJ-45 On RS232) Network Media 10BASE-T: ... UNIX or Linux Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?) Storage Temperature: -40?~70? (-40?~ ...
>
ár:
50 350 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom