Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
1-port Packet-over-T3/E3 Service Module Cisco SM-X-1T3/E3

1-port Packet-over-T3/E3 Service Module Cisco ...

... port Packet-over-T3/E3 Service Module Cisco SM-X-1T3/E3 Cisco SM-X-1T3/E3=. Compatibility: Cisco 2900, 3900, 4451-X ( ... T3/E3 1-port Packet-over-T3/E3 Service Module Cisco SM-X-1T3/E3
>
ár:
1 755 882 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4-port BRI S/T digital voice/fax expansion module Cisco EM-4BRI-NT/TE

4-port BRI S/T digital voice/fax expansion module ...

4-port BRI S/T digital voice/fax expansion module Cisco EM-4BRI-NT/TE Cisco EM-4BRI-NT/TE= 4-port BRI S/T digital voice/fax expansion module Cisco EM-4BRI-NT/TE
>
ár:
371 834 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

6-port FXO analog voice/fax expansion module Cisco ...

6-port FXO analog voice/fax expansion module Cisco EM-HDA-6FXO Cisco EM-HDA-6FXO= 6-port FXO analog voice/fax expansion module Cisco EM-HDA-6FXO
>
ár:
247 889 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
^Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module

^Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module

^Cisco 10GBASE-CX4 XENPAK Module
>
ár:
112 677 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2-channels EWDM OADM Module

Cisco 2-channels EWDM OADM Module

2-channels EWDM OADM Module
>
ár:
563 385 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 802.11ac Wave 1 Module for AP3600, E Reg Domain

Cisco 802.11ac Wave 1 Module for AP3600, E Reg ...

802.11ac Wave 1 Module for AP3600, E Reg Domain
>
ár:
93 897 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 48-Channel Packet Voice/Fax DSP Module

Cisco 48-Channel Packet Voice/Fax DSP Module

48-Channel Packet Voice/Fax DSP Module
>
ár:
436 169 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4 Cisco ... lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi ...
>
ár:
2 815 985 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD

40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex ...

... -Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD Cisco QSFP-40G ...
>
ár:
205 635 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

Cisco One port T3/E3 Service module

One port T3/E3 Service module
>
ár:
1 755 882 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 2km, 40G Ethernet rate only Cisco WSP-Q40GLR4L Cisco WSP-Q40GLR4L=. Interface type: QSFP ...
>
ár:
1 125 830 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

MEM-2900-512MB=, 512MB DRAM, DIMM Cisco ...

... , DIMM Cisco MEM-2900-512MB Cisco MEM-2900-512MB=. Internal memory: 0.5 GB, Internal memory type: DRAM, Memory layout (modules x size ...
>
ár:
75 118 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

MEM-2951-512MB=, 512MB DRAM, DIMM Cisco ...

... , DIMM Cisco MEM-2951-512MB Cisco MEM-2951-512MB=. Internal memory: 0.5 GB, Internal memory type: DRAM, Memory layout (modules x size ...
>
ár:
93 897 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom