Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 256MB USB Flash (internal) 512MB DRAM, IP Base License CISCO1921/K9

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit ...

... supporting high-throughput WAN requirements. Integrated Gigabit Ethernet ports All onboard WAN ports are 10/100/1000 Gigabit Ethernet WAN-routed ports. Cisco 1921, UL ...
>
ár:
175 558 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JL386A HP OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Grey

JL386A HP OfficeConnect 1920S 48G 4SFP PPoE+ 370W ...

... , Switch layer: L3. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technology: 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T ...
>
ár:
260 086 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... : 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
257 918 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... factor: 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
251 416 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
C897VA-M-K9 Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with VDSL/ADSL2+ Annex M      Router DSL modem 8-port switch GigE WAN ports: 3

C897VA-M-K9 Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security ...

C897VA-M-K9 Cisco 897VA Gigabit Ethernet Security Router with VDSL/ ... They are designed to deliver secure broadband, Metro Ethernet, wireless LAN (WLAN) connectivity, and business ...
>
ár:
173 391 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - Router 1941 Security Bundle w/ SEC license PAK, 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 1 ISM slot, 256MB CF, 512MB DRAM, IP Base license

CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - ...

... are future-enabled with multicore CPUs, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and ... future-enabled with multi-core CPUs, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and ...
>
ár:
455 150 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M (ET91000LCOAM)

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN ...

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa
>
ár:
89 586 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN 24 portos Gigabit Ethernet Smart Switch

Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN 24 portos Gigabit ...

Tulajdonságok:Portok: 24x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X1 RJ45 serial port, microUSB slotProcesszor típus: ...
>
ár:
61 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Bintec VDSL2/ADSL2+ Gigabit Ethernet VPN, WLAN, VoIP (5510000389)

Bintec VDSL2/ADSL2+ Gigabit Ethernet VPN, WLAN, ...

Tulajdonságok:A be.IP egy erőteljes és rugalmas média és VPN átjáró. A biztonságos internet-hozzáférést, a professzionális útvonalválasztást, a VPN-funkciókat és a vezeték nélküli ...
>
ár:
71 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT ETHERNET SC LWL / GLASFASER MEDIENKONVERTER 40 KM (ET91000SM402)

StarTech GIGABIT ETHERNET SC LWL / GLASFASER ...

StarTech.com Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - Twisted Pair,
>
ár:
193 243 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
318 005 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Bintec VDSL2/ADSL2+ Gigabit Ethernet, VPN, WLAN, VoIP (5510000388)

Bintec VDSL2/ADSL2+ Gigabit Ethernet, VPN, WLAN, ...

Tulajdonságok:A be.IP plusz a végső ALL-IP kommunikációs megoldás a vállalkozások számára. Egy skálázható üzleti telefonrendszert kombinál a hatékony routing, VPN és vezeték ...
>
ár:
106 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat

MikroTik RouterBoard 680MHz CPU, 128MB RAM, 3x ...

MikroTik RouterBoard 680MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 3x miniPCI, USB, RouterOS L5 (RB433GL)
>
ár:
37 019 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS226-24G-2S+IN)
>
ár:
57 150 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Digitus DN-16082-1 - Fehér

Digitus DN-16082-1 - Fehér

... Alarm: On / Off / By scheduleCsatlakozás: RJ-45, 10/100/1000 Mbps Ethernet (Gigabit Ethernet)Értesítés küldés: HTTP / FTP / SMTPTárolás: microSD támogatás max. 32GB-igFelhasználói ...
>
ár:
206 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear R7000P AC2300 Nighthawk SMART WiFi Gigabit Router

Netgear R7000P AC2300 Nighthawk SMART WiFi Gigabit ...

... , WLAN data transfer rate (max): 2225 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10,100,1000 Mbit/s, Kábelezési technológia ...
>
ár:
62 450 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CISCO2911/K9 Cisco 2911 - Router - GigE - WAN ports: 3

CISCO2911/K9 Cisco 2911 - Router - GigE - WAN ...

... enhanced video capabilities, high powered service modules with improved availability, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and new energy monitoring and control ...
>
ár:
420 472 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C2960+48TC-L Cisco Catalyst 2960-48TC - Switch

WS-C2960+48TC-L Cisco Catalyst 2960-48TC - Switch

... family of fixed-configuration standalone devices that provide desktop Fast Ethernet and Gigabit Ethernet connectivity, enabling enhanced LAN services for entry-level enterprise ...
>
ár:
364 120 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar GUI, USB ReadySHARE )

Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar ...

Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet IEEE 802.11b/ ... 0 Interface Quantity1WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1WAN Ethernet 10Base-T/ ...
>
ár:
18 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO2951/K9 Cisco 2951 - Router - GigE - WAN ports: 3

CISCO2951/K9 Cisco 2951 - Router - GigE - WAN ...

... enhanced video capabilities, high powered service modules with improved availability, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and new energy monitoring and control ...
>
ár:
1 300 429 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ASR1002-X= Cisco ASR 1002 - Router

ASR1002-X= Cisco ASR 1002 - Router

... Gbps embedded services processor and four built-in gigabit Ethernet ports, it is an ideal solution for ... . It also has 8 built-in 10-Gigabit Ethernet (GE) ports and 8 1-GE ports, ...
>
ár:
936 309 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-LINK DIR-842 Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Router

D-LINK DIR-842 Wireless AC1200 Dual Band Gigabit ...

... a multimédiás alkalmazások egyre nagyobb igényeinek. Továbbá a 10/100/1000 Gigabit Ethernet portok szilárd, megbízható, vezetékes teljesítményt nyújtanak az olyan eszközöknek, mint ...
>
ár:
12 971 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL ARMOR X1 AC2100 Vezeték nélküli AccessPoint

ZYXEL ARMOR X1 AC2100 Vezeték nélküli ...

... gond nélkül lehet a routerhez csatlakoztatni.A Gigabit Ethernet a vezetékes átvitelt is kiaknázzaA négy darab Gigabit Ethernet porttal ellátott ZyXEL ARMOR X1 megbízható ...
>
ár:
34 550 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV325 Gigabit Dual WAN VPN Router

Cisco RV325 Gigabit Dual WAN VPN Router

... port a terheléselosztáshoz és az üzletmenet folytonosságához - Beépített 14 portos Gigabit Ethernet kapcsoló - Erős biztonság a bevált állapotfelméréses (SPI) tűzfal és a ...
>
ár:
106 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB Cloud Core Router

MikroTik CCR1036-12G-4S 4GB Cloud Core Router

... -TX/1000Base-T Port + 4SFP Port Data Link Protocol Supports: Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/EthernetLocal Area Network Architecture: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TNetworking ...
>
ár:
283 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-12G-4S 16GB Cloud Core Router

MikroTik CCR1036-12G-4S 16GB Cloud Core Router

... /1000Base-T Port + 4x SFP Port Data Link Protocol Supports: Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/EthernetLocal Area Network Architecture: 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TNetworking ...
>
ár:
336 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

... , Silver, Wired Hewlett Packard Enterprise J9987A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Colour of product: Green, Silver. Width: 26 ...
>
ár:
428 708 Ft
szállítási díj:
1 130 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom