Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
58.42 cm (23 ") (1920x1080), 1080p, IP Phone, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 3.0 EDR, WiFi, HDMI, USB 2.0 Cisco CP-DX80-K9

58.42 cm (23 ") (1920x1080), 1080p, IP Phone, Fast ...

... 1920x1080), 1080p, IP Phone, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 3.0 EDR, WiFi, ... (1920x1080), 1080p, IP Phone, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth 3.0 EDR, WiFi, HDMI ...
>
ár:
754 014 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2x open transceiver slots, 2x 10-Gigabit Ethernet Ports (IEEE 802.3ak TYPE 10GBASE-CX4), 700 g, White HP J8694A

2x open transceiver slots, 2x 10-Gigabit Ethernet ...

... Enterprise 2-port CX4. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN data rates: 10000 ... 2x open transceiver slots, 2x 10-Gigabit Ethernet Ports (IEEE 802.3ak TYPE 10GBASE- ...
>
ár:
1 135 035 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4-Port Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card Cisco EHWIC-4ESG-P

4-Port Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN ...

... -P Cisco EHWIC-4ESG-P. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 ... mm, Weight: 108g 4-Port Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card ...
>
ár:
114 300 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... ) where new wiring or wireless connectivity may be impossible. The gigabit Ethernet over coax kit helps to eliminate expense by allowing CCD ...
>
ár:
131 344 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
A-MSR30-40 4 SIC slots; 4 MIM module slots; 2 1000Base-T ports(IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); 2 fixed Gigabit Ethernet SFP HP JF803A

A-MSR30-40 4 SIC slots; 4 MIM module slots; 2 ...

... : IS-IS, OSPF, RIP-1, RIP-2, Data link protocols: Gigabit Ethernet, Management protocols: SNMP 1, SNMP 2, RMON 1, Telnet, SNMP ...
>
ár:
1 240 857 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 MB flash, 360 Kpps, 717 BTU/hr HP JF804A

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet ...

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM ... Blue 4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 ...
>
ár:
1 560 604 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4x SIC, 2x MIM, 2x Gigabit Ethernet, 533 MHz, 256MB DDR SDRAM, 256MB CF, 6900g, Grey HP JF802A

4x SIC, 2x MIM, 2x Gigabit Ethernet, 533 MHz, ...

4x SIC, 2x MIM, 2x Gigabit Ethernet, 533 MHz, 256MB DDR SDRAM, 256MB CF, ... -in processor: RISC 533MHz 4x SIC, 2x MIM, 2x Gigabit Ethernet, 533 MHz, 256MB DDR SDRAM, 256MB CF, 6900g, ...
>
ár:
876 108 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, Duplex, 4 SIC slots, 2 MIM, 2x RJ-45, RISC (533 MHz), 256MB DDR SDRAM, 256MB Flash, 6.9kg, Black/Blue HP JF284A

MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, ...

MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, Duplex, 4 SIC slots, 2 ... : SNMP. Colour of product: Black, Blue MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, Duplex, 4 SIC slots, 2 MIM, 2x ...
>
ár:
731 629 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... : 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
242 804 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... factor: 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
270 256 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 entries routing table, 10.68 kg HP J9642A

E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 ...

E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 entries routing table, 10.68 kg HP ... : 10.68 kg E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 entries routing table, 10.68 kg HP J9642A
>
ár:
589 280 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, 32MB flash, 3.2 µs, 192 Gbps, 4500g, Black HP JD375A

5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, ...

5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, 32MB flash, 3.2 µs ... protocols: LLDP, STP, SNMPv1/v2c/v3, SMIv2 5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, 32MB flash, 3.2 µs, ...
>
ár:
1 895 450 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 MB SDRAM HP JE074A

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 ...

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB ... MB, Packet buffer memory: 0.5 MB 24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB ...
>
ár:
425 582 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN Extender Receiver - 2.4 km (EOC1110R)

Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN ...

Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN Extender Receiver - 2.4 km (EOC1110R)
>
ár:
110 447 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged ...

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)
>
ár:
126 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M (ET91000LCOAM)

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN ...

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa
>
ár:
87 046 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 652 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
69 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
25 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
113 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 571 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Unifi Enterprise Gateway Router with Gigabit ...

Unifi Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet
>
ár:
43 011 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Linksys EA1700 N300

Linksys EA1700 N300

... sebesség Gyors adatátvitel az erőteljes hálózati forgalomért .4 db Gigabit Ethernet port A Fast Ethernetnél 10-szer nagyobb sebesség .Fejlett vezeték nélküli biztonság ...
>
ár:
19 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR AC5300 Nighthawk X8 ADSL/VDSL GbE (D8500) WiFi Modem Router

NETGEAR AC5300 Nighthawk X8 ADSL/VDSL GbE (D8500) ...

... , WLAN data transfer rate (max): 5332 Mbit/s. Ethernet LAN interface type: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10,100,1000 Mbit/s, Kábelezési technológia ...
>
ár:
157 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar GUI, USB ReadySHARE )

Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar ...

Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet IEEE 802.11b/ ... 0 Interface Quantity1WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1WAN Ethernet 10Base-T/ ...
>
ár:
17 320 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS 4G-AC55U AC1200 LTE Modem Router

ASUS 4G-AC55U AC1200 LTE Modem Router

... köszönhetően. .4G LTE és Gigabit Ethernet két WAN kapcsolat támogatásához a megszakítás ... mellett a 4G-AC55U egy dedikált Gigabit Ethernet WAN csatlakozóval is rendelkezik, amely ...
>
ár:
92 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS RT-AC1200G Plus

ASUS RT-AC1200G Plus

... 3G/4G kapcsolathoz, nyomtató- és fájlmegosztáshoz és és médialejátszáshoz - Gigabit Ethernet csatlakozók a leggyorsabb, legmegbízhatóbb internetes teljesítményhez, különösen UHD ...
>
ár:
25 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom