Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... 550m) lets you extend a Gigabit Ethernet network over multimode fiber; at distances ... cost-effective solution for connecting a Gigabit Ethernet (1000Base-T) network to remote ...
>
ár:
72 072 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... which converts a copper RJ45 Ethernet connection to Gigabit fiber to extend your network ... in the Box Included in Package 1 - Gigabit Ethernet fiber media converter - MM LC  , 1 ...
>
ár:
44 783 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... ) where new wiring or wireless connectivity may be impossible. The gigabit Ethernet over coax kit helps to eliminate expense by allowing CCD ...
>
ár:
129 976 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Gigabit Router, Broadcom 1GHz dual-core CPU, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802

TP-Link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Gigabit Router, ...

... &aacut$1, $2&aacut$1, $2sal &nbs$1, $2AN/LAN 4 db gigabites Ethernet csat.&eacut$1, $2 1 db gigabites WAN csat. &nbs$1, $2SB ...
>
ár:
56 959 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... over IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional scalability ... standard non-proprietary Cat5e or Cat6 Ethernet cable with RJ45 connectors, it ...
>
ár:
165 028 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear AC1900 WiFi Router 802.11ac Dual Band Gigabit (R6800)

Netgear AC1900 WiFi Router 802.11ac Dual Band ...

... /n/a 5 GHz, Külső antenna csatlakozás: Nem, Alapvető tartozékok: Ethernet kábel , Gyors útmutató, Hálózati tápegység, Magasság: 62 mm, Szélesség: 285 ...
>
ár:
43 919 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN  router

TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN ...

... DNS, IPsec, PPTP Interface 1 Gigabit WAN port4 Gigabit LAN ports Network Media 10BASE- ... Contents TL-R600VPNPower CordRJ-45 Ethernet CableQuick Installation GuideResource CD System ...
>
ár:
23 671 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 862 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
318 005 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
57 503 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 9 cores x 1GHz CPU, 1GB RAM, passive cooling case, RouterOS L6 (CCR1009-7G-1C-PC)

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP ...

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 9 cores x 1GHz CPU, 1GB RAM, passive cooling case, RouterOS L6 (CCR1009-7G-1C-PC)
>
ár:
137 155 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)
>
ár:
37 026 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 256MB USB Flash (internal) 512MB DRAM, IP Base License CISCO1921/K9

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit ...

... Multi 1921 w/ 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 256MB USB Flash ( ... Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Networking standards: IEEE 802.1Q, ...
>
ár:
181 367 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... ) where new wiring or wireless connectivity may be impossible. The gigabit Ethernet over coax kit helps to eliminate expense by allowing CCD ...
>
ár:
131 064 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... : 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
238 977 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ... factor: 19U, Safety: CAN/CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB ...
>
ár:
243 245 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - Router 1941 Security Bundle w/ SEC license PAK, 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 1 ISM slot, 256MB CF, 512MB DRAM, IP Base license

CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - ...

... are future-enabled with multicore CPUs, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and ... future-enabled with multi-core CPUs, Gigabit Ethernet switching with enhanced POE, and ...
>
ár:
371 268 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged ...

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)
>
ár:
121 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain ...

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiG
>
ár:
37 026 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS226-24G-2S+IN)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS226-24G-2S+IN)
>
ár:
85 151 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti Networks - EdgeRouter™ X Advanced Gigabit Ethernet Router (ER-X)

Ubiquiti Networks - EdgeRouter™ X Advanced ...

Ubiquiti Networks - EdgeRouter™ X Advanced Gigabit Ethernet Router (ER-X)
>
ár:
15 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti Networks - UniFi® Security Gateway Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet (USG)

Ubiquiti Networks - UniFi® Security Gateway ...

Ubiquiti Networks - UniFi® Security Gateway Enterprise Gateway Router with Gigabit Ethernet (USG)
>
ár:
36 841 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBoard 680MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 3x miniPCI, USB, RouterOS L5 (RB433GL)

MikroTik RouterBoard 680MHz CPU, 128MB RAM, 3x ...

MikroTik RouterBoard 680MHz CPU, 128MB RAM, 3x Gigabit Ethernet, 3x miniPCI, USB, RouterOS L5 (RB433GL)
>
ár:
40 684 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition Powerful 1U rackmount router with 13x Gigabit Ethernet ports, 60GB M.2 drive for Dude database (RB1100Dx4)

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition Powerful 1U ...

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition Powerful 1U rackmount router with 13x Gigabit Ethernet ports, 60GB M.2 drive for Dude database (RB1100Dx4)
>
ár:
114 245 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M (ET91000LCOAM)

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN ...

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa
>
ár:
87 249 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN 24 portos Gigabit Ethernet Smart Switch

Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN 24 portos Gigabit ...

Tulajdonságok:Portok: 24x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet with Auto-MDI/X1 RJ45 serial port, microUSB slotProcesszor típus: ...
>
ár:
66 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear JGS524E-200EUS 24-portos, Gigabit, Ethernet

Netgear JGS524E-200EUS 24-portos, Gigabit, ...

JGS524E-200EUS 24-portos, Gigabit, Ethernet
>
ár:
56 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom