Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Micro Scale Desing Ilyushin DB-3 Russian long-range bomber repülőgép makett MSD7228

Micro Scale Desing Ilyushin DB-3 Russian ...

Ilyushin DB-3 Russian long-range bomber repülőgép makett MSD7228 Makett méretarány: 1:72 Hosszúság: 203 mm Alkatrész darabszám: 80 Ragasztást és festést igénylő makett. A szükséges ...
>
ár:
6 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link M5250 WI-FI 3G Mobile router

TP-Link M5250 WI-FI 3G Mobile router

... +/HSPA/UMTS/EDGE/GRPS/GSM Interface 1 micro USB port for power supplySIM Card SlotMicro ... 8mm) Power Supply Internal 2000mAh Rechargeable Battery Micro SD Card Reader up to 32G Band ...
>
ár:
18 858 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

... of up to 5.76 Mbps1 SIM/USIM card slot Micro SD card reader for additional storage function Support MicroSD card ...
>
ár:
14 863 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km  media konverter

Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km media ...

Description This Delock Fast Ethernet Media Converter can be used ... wavelength&bull, Distance up to 20 km with 9/125 &micro,m fiber&bull, Connector: , , , SC Duplex ...
>
ár:
16 655 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

... (SFP) slotok száma: 4 db, Kommunikációs port: USB micro-B serial console port, RJ45 serial console port, MAC ... , Nettó tömeg: 4.72 kg, Letölthető információk: HP 2530 Switch Series
>
ár:
411 295 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A) - Bemutató darab

HP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A) - Bemutató darab

... )Igen1000BaseT (RJ45) portok száma48 dbMiniGBIC (SFP) slotok száma4 dbKommunikációs portUSB micro-B serial console portRJ45 serial console portMAC cím tábla mérete16000Átkapcsolás ...
>
ár:
371 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

... )Igen1000BaseT (RJ45) portok száma48 dbMiniGBIC (SFP) slotok száma4 dbKommunikációs portUSB micro-B serial console portRJ45 serial console portMAC cím tábla mérete16000Átkapcsolás ...
>
ár:
412 705 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

... -port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A Hewlett Packard Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP ... /s. Media types supported: SFP+, Compatibility: HP 10500 HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module ...
>
ár:
5 848 699 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A

HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A

... port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 40GbE ... Gbit/s. Media types supported: QSFP+, Compatibility: HP 7500. Dimensions (WxDxH): 486.9 x 523.2 ...
>
ár:
7 037 316 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module HP JG625A

HP FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module ...

... port 40GbE QSFP+ EA Module HP JG625A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12900 16-port ... rate: 40 Gbit/s. Compatibility: HP FlexFabric 12900 HP FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ ...
>
ár:
8 863 784 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 12900 48-port 1/10GbE SFP+ FC Module HP JG888A

HP FlexFabric 12900 48-port 1/10GbE SFP+ FC Module ...

... 1/10GbE SFP+ FC Module HP JG888A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12900 48-port ... : SFP+. Compatibility: HP FlexFabric 12900. Weight: 5.83 kg HP FlexFabric 12900 48-port ...
>
ár:
7 879 939 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 8800 Router Software License HP JC157A

HP 8800 Router Software License HP JC157A

HP 8800 Router Software License HP JC157A Hewlett Packard Enterprise JC157A. Compatible products: HP 8800 HP 8800 Router Software License HP JC157A
>
ár:
1 696 780 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module HP JC161A

HP 6600 1-port OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module ...

... OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module HP JC161A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port OC-3 (E1/T1) ... CPOS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 1 x OC-3 (E1 ...
>
ár:
3 624 457 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 2-port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module HP JC162A

HP 6600 2-port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module ...

... port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module HP JC162A Hewlett Packard Enterprise 6600 2-port OC-3 E1/T1 ... CPOS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 2 x OC-3 E1 ...
>
ár:
7 253 856 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router Module HP JC166B

HP 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router ...

... 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router Module. Compatibility: HP 6600 FIP-110 HP 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router Module ...
>
ár:
1 065 989 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router Module HP JC167B

HP 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router ...

... 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router Module. Compatibility: HP 6600 FIP-210 HP 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router Module ...
>
ár:
2 996 020 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module HP JC168A

HP 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module HP ...

... 10GbE XFP HIM Router Module HP JC168A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port 10GbE ... s. Fiber optic connector: XFP. Compatibility: HP 6600 HP 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module ...
>
ár:
1 814 464 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

... port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A Hewlett Packard Enterprise 6600 4-port GbE ... s. Fiber optic connector: SFP. Compatibility: HP 6600 HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module ...
>
ár:
1 063 635 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4-port OC-3 / 2-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC172A

HP 6600 4-port OC-3 / 2-port OC-12 POS HIM Router ...

... / 2-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC172A Hewlett Packard Enterprise 6600 4-port OC-3 / 2-port ... OC-12 POS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 4 x OC-3 2 ...
>
ár:
3 398 502 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 2-port OC-3 / 1-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC173A

HP 6600 2-port OC-3 / 1-port OC-12 POS HIM Router ...

... / 1-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC173A Hewlett Packard Enterprise 6600 2-port OC-3 / 1-port ... OC-12 POS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 2 x OC-3 1 ...
>
ár:
1 696 780 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

... port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A Hewlett Packard Enterprise 6600 8-port GbE ... s. Fiber optic connector: SFP. Compatibility: HP 6600 HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module ...
>
ár:
1 539 082 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 Router Software License HP JC180A

HP 6600 Router Software License HP JC180A

HP 6600 Router Software License HP JC180A Hewlett Packard Enterprise JC180A. Compatible products: HP 6600 HP 6600 Router Software License HP JC180A
>
ár:
792 960 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A

HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router ...

... 48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port OC-48/STM-16 ... connector: SFP. Bandwidth: 2500 Gbit/s. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 1 x OC-48/ ...
>
ár:
9 063 848 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 48-port Gig-T Service Aggregation Platform (SAP) Router Module HP JC567A

HP 6600 48-port Gig-T Service Aggregation Platform ...

... Platform (SAP) Router Module HP JC567A Hewlett Packard Enterprise 6600 48-port Gig-T ... 10, 100, 1000 Mbit/s. Compatibility: HP 6600 HP 6600 48-port Gig-T Service Aggregation ...
>
ár:
2 551 171 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port 10/100BASE-T HIM Router Module HP JC575A

HP 6600 8-port 10/100BASE-T HIM Router Module HP ...

... 10/100BASE-T HIM Router Module HP JC575A Hewlett Packard Enterprise 6600 8-port 10/100BASE ... data rates: 10, 100 Mbit/s. Compatibility: HP 6600 HP 6600 8-port 10/100BASE-T HIM Router ...
>
ár:
1 051 867 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 1-port E1 Voice MIM Module HP JD565A

HP MSR 1-port E1 Voice MIM Module HP JD565A

... Voice MIM Module HP JD565A Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port E1 Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. I ... /O ports: 1 x E1 WAN HP MSR 1-port ...
>
ár:
244 549 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module HP JD567A

HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module HP JD567A

... E1-Voice MIM Module HP JD567A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port E1-Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. Port speed ... I/O ports: 2 x E1 WAN HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module ...
>
ár:
383 417 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module HP JD568A

HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module HP JD568A

... T1 Voice MIM Module HP JD568A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port T1 Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. Port speed ... I/O ports: 2 x T1 WAN HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module ...
>
ár:
383 417 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port 10/100 MIM Module HP JD613A

HP MSR 2-port 10/100 MIM Module HP JD613A

... -port 10/100 MIM Module HP JD613A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port 10/100 MIM Module. ... LAN data rates: 10, 100 Mbit/s. Compatibility: HP MSR HP MSR 2-port 10/100 MIM Module ...
>
ár:
494 041 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR50 Processor Module HP JD653A

HP MSR50 Processor Module HP JD653A

HP MSR50 Processor Module HP JD653A Hewlett Packard Enterprise MSR50 Processor Module. Compatibility: HP MSR50 HP MSR50 Processor Module HP JD653A
>
ár:
934 182 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom