Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-Link M5250 WI-FI 3G Mobile router

TP-Link M5250 WI-FI 3G Mobile router

... DL: 21.6Mbps; UL:5.76Mbps Dimensions ( W x D x H ) 3.7×2.2×0.8in.(94×56.7×19.8mm) Power ... IEEE 802.11b; IEEE 802.11g; IEEE 802.11n Frequency 2.4-2.4835GHz Transmit Power
>
ár:
18 858 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 32GB 4G+Wifi 9.7

Apple iPad Pro 32GB 4G+Wifi 9.7

... LED-es háttér-világítású Multi-Touch kijelző2048 x 1536 képpontos felbontás (264 ppi)Széles ... -videofelvételRetina Flash vakuƒ/2,2-es fényrekeszAutomatikus HDR fényképezéshez ...
>
ár:
212 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 256GB Wifi 9.7

Apple iPad Pro 256GB Wifi 9.7

... LED-es háttér-világítású Multi-Touch kijelző2048 x 1536 képpontos felbontás (264 ppi)Széles ... -videofelvételRetina Flash vakuƒ/2,2-es fényrekeszAutomatikus HDR fényképezéshez ...
>
ár:
240 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 128GB Wifi 9.7

Apple iPad Pro 128GB Wifi 9.7

... LED-es háttér-világítású Multi-Touch kijelző2048 x 1536 képpontos felbontás (264 ppi)Széles ... -videofelvételRetina Flash vakuƒ/2,2-es fényrekeszAutomatikus HDR fényképezéshez ...
>
ár:
213 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 128GB 4G+Wifi 9.7

Apple iPad Pro 128GB 4G+Wifi 9.7

... LED-es háttér-világítású Multi-Touch kijelző2048 x 1536 képpontos felbontás (264 ppi)Széles ... -videofelvételRetina Flash vakuƒ/2,2-es fényrekeszAutomatikus HDR fényképezéshez ...
>
ár:
244 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

... fiber optic cable distance of 2 kilometers (1.2 miles), providing a simple solution ... nbsp, 1 - Power  , 1 - Speed (10 or 100 Mbps) Power Center Tip Polarity Positive Input ...
>
ár:
23 762 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... interference. Backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime technical ... < 4W Power Source 2 AC Adapters Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature ...
>
ár:
133 584 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN  router

TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN ...

... , 6 cable (Max 100m) Flash SPI 8MB DRAM DDR II 64MB LED PWR, SYS, WAN, LAN Button Reset Button ... Dimensions (W X D X H) 8.23*4.96*1.02 in. (209 ...
>
ár:
31 242 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

... Store-and-Forward Connector(s) Connector Type(s) 2 - RJ-45 Female Special Notes / Requirements Note ... de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage Temperature -10&de$1, $2 to 85&de$1, $2 (14°, ...
>
ár:
40 847 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI Automatic 4 portos HDMI switch

StarTech HDMI Automatic 4 portos HDMI switch

... image quality. The VS421HD4KA is backed by a 2-year StarTech.com warranty and free lifetime technical ... in [156 mm] Product Weight 10.5 oz [298 g] Product Width 2.6 in [65 mm] ...
>
ár:
67 367 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 256GB Wifi 12.9

Apple iPad Pro 256GB Wifi 12.9

... NemMegjelenés 2015 SzeptemberMéret 305.7 x 220.6 x 6.9 mmSúly 713 gKijelző ... frissíthető iOS 9.2Chipset Apple A9XCPU Dual-core 2.26 GHz (Twister)Szenzor ujjlenyomat, gyorsulásmérő, ...
>
ár:
289 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Samsung Tab Pro S W700 128GB Wifi

Samsung Tab Pro S W700 128GB Wifi

... órajel 0.9 GHzProcesszormagok száma 2 magosKijelzőKijelző típusa Kapacitív3D kijelző NemKijelző ... mérete 12.1"Kijelző felbontása 2160 x 1440Egyéb kijelző tulajdonságok 16 millió ...
>
ár:
250 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
2 x SIC, 1 x MIM, 2 x WAN, 220 Kpps, Wi-Fi, 4G LTE, RISC 333 MHz, 256 MB DDR SDRAM, 256 MB flash, 113 BTU/hr HP JG184A

2 x SIC, 1 x MIM, 2 x WAN, 220 Kpps, Wi-Fi, 4G ...

2 x SIC, 1 x MIM, 2 x WAN, 220 Kpps, Wi-Fi, 4G LTE, RISC 333 MHz, ... , 4G. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3u 2 x SIC, 1 x MIM, 2 x WAN, 220 Kpps, Wi-Fi, 4G LTE, RISC ...
>
ár:
395 186 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2 x WAN 10/100/1000 Ports, 512MB DDR2, 2 x USB Cisco CISCO2901-V/K9

2 x WAN 10/100/1000 Ports, 512MB DDR2, 2 x USB ...

... /1000 Ports, 512MB DDR2, 2 x USB Cisco CISCO2901-V/K9 Cisco 2901. WAN ... memory: 256 MB, Internal memory: 512 MB 2 x WAN 10/100/1000 Ports, 512MB DDR2, 2 x USB Cisco CISCO2901-V/K9
>
ár:
526 129 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP SF500-48P-K9-G5

48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP ...

48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP
>
ár:
618 390 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 x SIC, 1 x MIM, 2 x 10/100 WAN, 240 Kpps,3G/4G/LTE HP JF234A

4 x SIC, 1 x MIM, 2 x 10/100 WAN, 240 ...

4 x SIC, 1 x MIM, 2 x 10/100 WAN, 240 Kpps,3G/4G/LTE HP JF234A Hewlett Packard ... : 44.18 cm, Height: 4.42 cm 4 x SIC, 1 x MIM, 2 x 10/100 WAN, 240 Kpps,3G/4G/LTE HP JF234A
>
ár:
792 960 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G LTE, 65 BTU/hr HP JG732A

3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G LTE, 65 ...

3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps ... connection: Ethernet (RJ-45), USB version: 2.0. Data network: 3G, 4G. Flash ... consumption (typical): 30W 3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G ...
>
ár:
268 086 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 MB flash, 360 Kpps, 717 BTU/hr HP JF804A

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet ...

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR ... of product: Black, Blue 4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR ...
>
ár:
1 550 850 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Pedrollo 4BLOCKm 2/10 csőkút szivattyú

Pedrollo 4BLOCKm 2/10 csőkút szivattyú

... az általgosnál nagyobb mennyiségű homokot tartalmaznak. A Pedrollo 4BLOCKm 2/10 paramétereinek köszönhetően tökéletes választás automata öntözőrendszerek megtáplálására. Jellemzők ...
>
ár:
106 865 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Adapter USB 3.0 > 2 x Gigabit LAN

Delock Adapter USB 3.0 > 2 x Gigabit LAN

... USB 3.0 csatolófelületen. Műszaki adatok • Csatlakozó: 1 x USB 3.0 A típusú dugó > 2 x Gigabit LAN RJ45 hüvely 1 x Micro USB B ...
>
ár:
12 830 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
M-CAB CAT T - ADAPTER 2 X 10/100 BASET (7000918)

M-CAB CAT T - ADAPTER 2 X 10/100 BASET (7000918)

M-CAB 7000918 Category 5 Network Cable - 15 cm - 1 x RJ-45 Male Network - 2 x RJ-45 Female Network
>
ár:
2 642 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AIV ISO univerzális adpater 2 x lengőalj

AIV ISO univerzális adpater 2 x lengőalj

Univerzális adapter, ISO szabvány 2 db dugóElőre szerelt kábelekUniverzális ISO ... Kivitel: · Méret, hossz: 40 cm · Tartalom: 2 dbFigyelem: Hozzávaló alj:32 04 71 rendelési szám
>
ár:
1 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 091 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
298 346 Ft
szállítási díj:
24 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Segway akku felújítás 3 Ah 2 x 36V

Akku felújítás menete: a ház szébontása összesen 60 db cella cseréje előzetes belső ellenállás és kapacitás ellenőrzés után elektronika programozása, ha szükséges
>
ár:
107 950 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
X Finder DVBS/2-DVBT/2  DVBC műszer modul+conax olvasóval

X Finder DVBS/2-DVBT/2 DVBC műszer modul+conax ...

X Finder Sat + Földi + Kábeles mérő műszer, DVBS -DVBS2 -DVBT- ... :kamera rendszerek beállításhoz Diseqc 1.0-1.1-1.2 -usals támogatás 1 csatornás felvétel + visszajátszás egyszerre
>
ár:
109 000 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP MSR30-10 2 FE /2 SIC /1 MIM MS Rtr

HP MSR30-10 2 FE /2 SIC /1 MIM MS Rtr

HP MSR30-10 2 FE /2 SIC /1 MIM MS Rtr-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
374 634 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Reely ET 1:10 RADACHSE 41.8 STA4/EB250/P-240 2

Reely ET 1:10 RADACHSE 41.8 STA4/EB250/P-240 2

... · Alkalmas a következő modellekhez: 1:10 Monstertruck Hotlander II ARR (234965),1:10 Monstertruck Hotlander II RtR (234967),1:10 Stadium Truck Mission RtR (235011 ...
>
ár:
2 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Reely ET 1:10 keréktengelyek 36,9MM (2) P-240

Reely ET 1:10 keréktengelyek 36,9MM (2) P-240

ET 1:10 KERÉKTENGELYEK 36,9MM (2) P-240 Eredeti Reely alkatrész.Műszaki adatok: ... VA105 · Méret, hossz: 36.9 mm · Méretarány: 1:10 · Tartalom: 1 párSzállítás tartalma: 2 keréktengely.
>
ár:
2 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom