Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

Tulajdonságok:LAN port: 5x 10/100BaseTX (RJ45), 5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 ...
>
ár:
32 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 141 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 225 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 067 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
30 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-IN Router

Tulajdonságok:CPU: 600 MhzBeépített RAM memória: 128 MBPortok: 5 x 10/100 Ethernet port, 5 x 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP portUSB slot: microUSB type AB
>
ár:
38 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; AIR-CAP3602I-E-K9 CISCO

802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; ...

... .7GHz, 450Mb/s, 802.11a/g/n, Int 4x4 MIMO, Gigabit Ethernet, 1.13kg, White ... Interface: RJ-45, Cabling technology: 10/100/100Base-T(X). Security algorithms: EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, ...
>
ár:
231 762 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Honeywells Dolphin 6110 6110GPB1132E0H Mobile Computer HONEYWELL SCANNING 802,11 a/b/g/n (WW) / Bluetooth / 28-key / 5603SR Imager / 512MB x 512MB / Std, battery / WEH 6,5 English / Hand strap / Stylus 6110GPB1132E0H

Honeywell Honeywells Dolphin 6110 6110GPB1132E0H ...

... Scanner, 28 key Keypad, 512MB RAM x 512MB Flash, Windows Embedded Handheld 6.5 ... and real-time wireless communication for in-premise applications including price lookup/audits, ...
>
ár:
362 392 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

... /1000 (SFP/RJ45)LAN port: 5 x 10/100/1000BaseTX (RJ45), 5 x 10/100BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 128 MBBeépített SDRAM memória: 128 ...
>
ár:
42 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Funwerk BINTEC RS353JV-4G-IP ACCROUTER INCL. LTE(4G) VDSL2&ADSL2+ MODEM IN

Funwerk BINTEC RS353JV-4G-IP ACCROUTER INCL. ...

... /1000 Antenna 3 külső USB port 1 x USB 2.0Mobilinternet 3G és 4G támogatás SIM foglalaton keresztülTámogatott Wi- ...
>
ár:
211 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iLS-IN 10+1 portos Router

Mikrotik RB2011iLS-IN 10+1 portos Router

... port 1x 10/100/1000 (SFP/RJ45)LAN port: 5 x 10/100BaseTX (RJ45), 5 x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 MBBeépített ...
>
ár:
36 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN Desktop Router

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
31 250 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch ...

... (QCA8511) RAM: 128 MBPoE bemenetTámogatott bemeneti feszültség: 10 V - 57 V Méret: 200 x 143 x 44 mmOperációs rendszer: RouterOSLicenc szint: 5Maximális fogyasztás ...
>
ár:
47 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int AIR-CAP3702I-E-K9 CISCO New

802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int ...

802.11ac (up to 1.3 Gbps), 4dBi (2.4GHz)/6dBi (5GHz), Gigabit LAN, PoE/PoE+ (802.3af/802.3at), Internal antenna, 512MB DRAM/64MB Flash, 1.13kg, White Cisco AIR-CAP3702I-E-K9 Cisco ...
>
ár:
233 869 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

... )  , 1 - Power  , 1 - Speed (10 or 100 Mbps) Power Center Tip Polarity Positive Input Voltage ... kg [0.6 lb] What's in the Box Included in Package 1 - Media Converter  , 1 ...
>
ár:
23 289 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range Extender

TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range ...

... ; Reset gombMéretek (Szé xx Ma)110.0 x 65.8 x 75.2mm (4.3x 2.6 x 3.0 in.)Antenna3 db belsőEnergiafogyasztáskb ...
>
ár:
12 360 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range Extender

TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range ...

... ; Reset gombMéretek (Szé xx Ma)110.0 x 65.8 x 75.2mm (4.3x 2.6 x 3.0 in.)Antenna3 db belsőEnergiafogyasztáskb ...
>
ár:
12 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda 3G185 3G 21.6Mbps High Speed Moblie Wi-Fi SIM card slot

Tenda 3G185 3G 21.6Mbps High Speed Moblie Wi-Fi ...

... Uplink 11Mbps, Downlink 21.6 Mbps; Built-in 2000mAh rechargeable battery, Up to 6 hours ... Wi-Fi; Good for 8 to 10 users stimultaneously.                            1 OLED screen ...
>
ár:
14 847 Ft
szállítási díj:
1 270 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... StarTech.com Advantage Allows network connectivity in remote buildings made of stone/concrete ... 2 AC Adapters Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C ...
>
ár:
131 344 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... , giving you the flexibility to change your transceiver in the future to meet your networking needs. Easy ... &de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage Temperature -10&de$1, $2 to 70&de$1, $2 (14&de$1, $2 ...
>
ár:
46 235 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... 4W Power Source AC Adapter Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C to 60 ... lb [0.7 kg] What's in the Box Included in Package 1 - Fiber Media Converter 1 ...
>
ár:
74 337 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-MR3020 Vezeték nélküli 150Mbps 3G/HDSPA Router

TP-Link TL-MR3020 Vezeték nélküli 150Mbps ...

... AntennaDimensions ( W x D x H )9.8 x 3.3 x 2.4 in. (250 x 85 x 60.5mm)Antenna ... 180-5.240GHz5.745-5.825GHzNote: It varies in different countries or regions.Signal Rate11a: Up to ...
>
ár:
7 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... a video wall. Versatile configuration options In a point-to-multipoint setup, the ... 1920x1200 @60Hz Supported Resolutions 1920 x 12001920 x 10801600 x 1200 Wide Screen Supported Yes ...
>
ár:
165 446 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ...

... a video wall. Versatile configuration options In a point-to-multipoint setup, the ... 1920x1200 @60Hz Supported Resolutions 1920 x 12001920 x 10801600 x 1200 Wide Screen Supported Yes ...
>
ár:
91 139 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... WiFi Power Power Source USB-Powered Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0&de$1, $2 ... 4 oz [112 g] What's in the Box Included in Package 1 - Travel Router  , ...
>
ár:
9 859 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK WIRELESS PCI KÁRTYA 300MBPS TL-WN851ND

TP-LINK WIRELESS PCI KÁRTYA 300MBPS TL-WN851ND

... 32-bit PCI Méretek (Sz xx Ma) 133 x 121 x 22mm (5.2 x 4.8 x 0.9 in.) Antenna típusa Cserélhető omni ...
>
ár:
5 378 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-MR3020 Vezeték nélküli 150Mbps 3G/HDSPA Router

TP-Link TL-MR3020 Vezeték nélküli 150Mbps ...

... Antenna Dimensions ( W x D x H ) 9.8 x 3.3 x 2.4 in. (250 x 85 x 60.5mm) Antenna ... .180-5.240GHz5.745-5.825GHzNote: It varies in different countries or regions. Signal Rate 11a: Up ...
>
ár:
7 540 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless AC Mobil Felhő Készülék

D-Link Wireless AC Mobil Felhő Készülék

... connection settings for automatic connection laterShare Your FilesPlug in a USB drive for easy file accessStream your ... (L x W x H)61.0 x 71.0 x 40.0 mm (2.4 x 2.79 x 1.57 ...
>
ár:
13 900 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless AC Mobil Felhő Készülék

D-Link Wireless AC Mobil Felhő Készülék

... connection settings for automatic connection laterShare Your FilesPlug in a USB drive for easy file accessStream your ... (L x W x H)61.0 x 71.0 x 40.0 mm (2.4 x 2.79 x 1.57 ...
>
ár:
13 691 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI 4PORT TL-WR940N V3

TP-LINK ROUTER VEZETÉK NÉLKÜLI 4PORT TL-WR940N ...

... Méretek (Sz xx Ma) 230 x 144 x 35mm (9.1 x 5.7 x 1.4 in.) VEZETÉK ... érzékenység 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm ...
>
ár:
9 905 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom