Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... StarTech.com Advantage Allows network connectivity in remote buildings made of stone/concrete ... 2 AC Adapters Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C ...
>
ár:
133 584 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI Automatic 4 portos HDMI switch

StarTech HDMI Automatic 4 portos HDMI switch

... Product Height 0.8 in [20 mm] Product Length 6.1 in [156 mm] Product Weight 10.5 oz [298 g ... ] Product Width 2.6 in [65 mm] ...
>
ár:
67 367 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

... connected device / Ethernet cable. Indicators LED Indicators 1 - PoE IN  , 1 - LNK/ACT  , 1 - PoE OUT ... de$1, $2 to 122&de$1, $2) Storage Temperature -10&de$1, $2 to 85&de$1, $2 (14&de$1, $2 ...
>
ár:
40 847 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

... )  , 1 - Power  , 1 - Speed (10 or 100 Mbps) Power Center Tip Polarity Positive Input Voltage ... kg [0.6 lb] What's in the Box Included in Package 1 - Media Converter  , 1 ...
>
ár:
23 762 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... WiFi Power Power Source USB-Powered Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0&de$1, $2 ... 4 oz [112 g] What's in the Box Included in Package 1 - Travel Router  , ...
>
ár:
10 730 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN  router

TP-Link TL-R600VPN SafeStream Broadband VPN ...

... Reset Button Dimensions (W X D X H) 8.23*4.96*1.02 in. (209*126*26 ... Temperature: -40℃,~70℃, (-40℉,~158℉,)Operating Humidity: 10%~90% non-condensingStorage Humidity: 5%~90% non- ...
>
ár:
31 242 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

Tulajdonságok:LAN port: 5x 10/100BaseTX (RJ45), 5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 ...
>
ár:
33 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
292 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 092 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G LTE, 65 BTU/hr HP JG732A

3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G LTE, 65 ...

... memory: 256 MB, Internal memory: 512 MB, Built-in processor: RISC. AC input voltage: 100-240V, AC ... Power consumption (typical): 30W 3 SIC, 2 x WAN, 8 x LAN, 500 Kpps, 3G, 4G LTE, 65 ...
>
ár:
269 772 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; AIR-CAP3602I-E-K9 CISCO

802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; ...

... .7GHz, 450Mb/s, 802.11a/g/n, Int 4x4 MIMO, Gigabit Ethernet, 1.13kg, White ... Interface: RJ-45, Cabling technology: 10/100/100Base-T(X). Security algorithms: EAP-TLS, EAP-TTLS, PEAP, ...
>
ár:
234 899 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Dual-band controller-based 802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain Cisco AIR-CAP1602I-E-K9

Dual-band controller-based 802.11a/g/n Ctrlr-based ...

... controller-based 802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain Cisco AIR-CAP1602I-E-K9 Cisco ... -based 802.11a/g/n Ctrlr-based AP, Int Ant, E Reg Domain Cisco AIR-CAP1602I-E-K9
>
ár:
127 102 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Honeywell Honeywells Dolphin 6110 6110GPB1132E0H Mobile Computer HONEYWELL SCANNING 802,11 a/b/g/n (WW) / Bluetooth / 28-key / 5603SR Imager / 512MB x 512MB / Std, battery / WEH 6,5 English / Hand strap / Stylus 6110GPB1132E0H

Honeywell Honeywells Dolphin 6110 6110GPB1132E0H ...

... Scanner, 28 key Keypad, 512MB RAM x 512MB Flash, Windows Embedded Handheld 6.5 ... and real-time wireless communication for in-premise applications including price lookup/audits, ...
>
ár:
308 864 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN Desktop Router

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
32 200 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
30 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

... /1000 (SFP/RJ45)LAN port: 5 x 10/100/1000BaseTX (RJ45), 5 x 10/100BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 128 MBBeépített SDRAM memória: 128 ...
>
ár:
42 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iLS-IN 10+1 portos Router

Mikrotik RB2011iLS-IN 10+1 portos Router

... port 1x 10/100/1000 (SFP/RJ45)LAN port: 5 x 10/100BaseTX (RJ45), 5 x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 MBBeépített ...
>
ár:
37 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-IN Router

Tulajdonságok:CPU: 600 MhzBeépített RAM memória: 128 MBPortok: 5 x 10/100 Ethernet port, 5 x 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP portUSB slot: microUSB type AB
>
ár:
40 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Funwerk BINTEC RS353JV-4G-IP ACCROUTER INCL. LTE(4G) VDSL2&ADSL2+ MODEM IN

Funwerk BINTEC RS353JV-4G-IP ACCROUTER INCL. ...

... /1000 Antenna 3 külső USB port 1 x USB 2.0Mobilinternet 3G és 4G támogatás SIM foglalaton keresztülTámogatott Wi- ...
>
ár:
207 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int AIR-CAP3702I-E-K9 CISCO New

802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int ...

802.11ac (up to 1.3 Gbps), 4dBi (2.4GHz)/6dBi (5GHz), Gigabit LAN, PoE/PoE+ (802.3af/802.3at), Internal antenna, 512MB DRAM/64MB Flash, 1.13kg, White Cisco AIR-CAP3702I-E-K9 Cisco ...
>
ár:
243 840 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11a/g/n Standalone AP, Int Ant, E Reg Domain AIR-SAP1602I-E-K9 CISCO New

802.11a/g/n Standalone AP, Int Ant, E Reg Domain ...

Aironet 1600 - Dual Band Stand Alone, 802.11a/g/n Cisco AIR-SAP1602I-E-K9Cisco Aironet 1600. Data transfer rate (max): 300 Mbit/s, Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 Mbit/s, ...
>
ár:
108 814 Ft
szállítási díj:
749 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
32 350 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM; 5xLAN; 5xGig LAN; 1xSFP; LCD; 1xPoE Out

Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM; 5xLAN; 5xGig ...

... port: 5x 10/100/1000BaseTX (RJ45), 5x 10/100BaseTX (RJ45), Beépített Flash memória: 128 MB ... /A, További információk: PoE out on port 10, microUSB port, Soros port, Magasság: 214 mm ...
>
ár:
44 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch ...

... (QCA8511) RAM: 128 MBPoE bemenetTámogatott bemeneti feszültség: 10 V - 57 V Méret: 200 x 143 x 44 mmOperációs rendszer: RouterOSLicenc szint: 5Maximális fogyasztás ...
>
ár:
46 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range Extender

TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range ...

... ; Reset gombMéretek (Szé xx Ma)110.0 x 65.8 x 75.2mm (4.3x 2.6 x 3.0 in.)Antenna3 db belsőEnergiafogyasztáskb ...
>
ár:
13 880 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range Extender

TP-Link RE200 AC750 (750Mbps) Wireless Range ...

... ; Reset gombMéretek (Szé xx Ma)110.0 x 65.8 x 75.2mm (4.3x 2.6 x 3.0 in.)Antenna3 db belsőEnergiafogyasztáskb ...
>
ár:
13 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda 3G185 3G 21.6Mbps High Speed Moblie Wi-Fi SIM card slot

Tenda 3G185 3G 21.6Mbps High Speed Moblie Wi-Fi ...

... HSPA+ base$1, $2plink 11Mbps, Downlink 21.6 Mbps; Built-in 2000mAh rechargeable battery, Up to6 hours; with Internal HSPA+ ... Router 150M Wi-Fi; Good for 8to 10 users stimultaneously. ?
>
ár:
14 916 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Archer MR200 AC750 Router

TP-Link Archer MR200 AC750 Router

... /Bekapcsoló gombMéretek (Sz xx Ma)202 x 141 x 33,6 mm (7.95 x 5.55 x 1.32 in.)Antenna3 db belső Wi ...
>
ár:
43 480 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband VPN Router

TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband ...

... Reset Button Dimensions (W X D X H) 8.23*4.96*1.02 in. (209*126*26 mm ... : -40?~70? (-40?~158?) Operating Humidity: 10%~90% non-condensing Storage Humidity: 5%~90% non-condensing
>
ár:
27 150 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DIR-505/E WiFi Router, Hotspot, USB töltő egyben

D-Link DIR-505/E WiFi Router, Hotspot, USB töltő ...

... Egyszerű beállítás, egyszerű alkalmazásAz All-in-one Mobile Companion beállítása egészen egyszerű ... adatok: 10/100 Mbit/s portok: 1 x · Funkciók (WLAN hatótávnövelő/router): Router ...
>
ár:
17 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom