Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter

Intellinet ADSL modem splitter adapter

Gyártó szimbóluma201124TerméknévIntel
>
ár:
826 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter (201124)

Intellinet ADSL modem splitter adapter (201124)

Gyártó: Intellinet Network SolutionsTermékosztály: Egyéb vezérlők/adapterekBusz tí
>
ár:
1 036 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

Intellinet MiniGBIC/SFP adó/vevő 1000BaseSX (LC)

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információk1 db 1000Base-SX multi-mode Fiber LC duplex port550 m-ig (50/125 µm kábelezés) vagy 220 m (62.5/125 µm kábelezés)Hullámhossz: ...
>
ár:
10 630 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet kültéri WiFi hozzáférési pont extender Access point Fehér

Intellinet kültéri WiFi hozzáférési pont ...

LAN hálózati architektúraVezeték nélküli IEEE 802.11acVezeték nélküli IEEE 802.11nVezeték nélküli IEEE 802.11gVezeték nélküli IEEE 802.11bA berendezés típusaHozzáférési ...
>
ár:
24 510 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet WiFi hozzáférési pont extender kültéri, AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Intellinet WiFi hozzáférési pont extender ...

LAN hálózati architektúraVezeték nélküli IEEE 802.11acVezeték nélküli IEEE 802.11nVezeték nélküli IEEE 802.11gVezeték nélküli IEEE 802.11bA berendezés típusaHozzáférési ...
>
ár:
24 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet 10/100/1000Base-T 1000Base-LX 20km Média konverter

Intellinet 10/100/1000Base-T 1000Base-LX 20km ...

Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1GigabitEthernet 1000BaseLX - SCHálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45Kábelezés típusaEgymódusú ...
>
ár:
25 100 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
68 641 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45)További információkBármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal ...
>
ár:
13 230 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet ADSL modem splitter adapter

Intellinet ADSL modem splitter adapter

Busz típusn/aBelső csatlakozókn/aKülső portokn/aLow-profile kártyaNemSzélesség57 mmMagasság23 mmNettó tömeg31.2 gTovábbi információkA bejövő vonalat osztja szét a telefon készülék ...
>
ár:
1 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet WiFi hozzáférési pont extender, kültéri, AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Intellinet WiFi hozzáférési pont extender, ...

Gyártó szimbóluma525824TerméknévIntel
>
ár:
28 313 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
3 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet WiFi hozzáférési pont extender, kültéri, AC600 2.4GHz + 5GHz PoE

Intellinet WiFi hozzáférési pont extender, ...

... - 60 m-igIdőjárásálló és rozsdaálló, IP65WWW interfészen való konfigurálásLetölthető információkwww.intellinet-network.com [LINK]
>
ár:
26 048 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
HotSpot
GHz
10|100|1000
netgear
Mifi
asus
wifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
konnektor
tenda
300
vezetékes
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom