Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 843 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... ) 1000Base-LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 850 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 100 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 563 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

... , the EM model with 16GB of RAM!Supports both SFP (1.25G) and SFP+ (10G) modules&nbs$1, $2rochureQuick GuideProduct specificationsDetailsProduct codeCCR1036-8G ...
>
ár:
357 472 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D (S-85DLC05D)

MikroTik S-85DLC05D (S-85DLC05D)

1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260$1, $2B2011$1, $2CRx
>
ár:
7 569 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, ... -4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
19 790 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009-7G-1C-PC 7port Router

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC 7port Router

... -port (SFP/Ethernet): 100BASE-LX / 100BASE-SX / 100BASE-BX és 1,25G SFP támogatás1 db USB port (microUSB)RS232 + HeaderRouterOS L6 vezérléshez272x190x47mm ...
>
ár:
125 990 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB RAM, 8xGig LAN, 2xSFP+ 10GbE

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM L6 36xCore 1.2GHz 16GB ...

... model with 16GB of RAM! Supports both SFP (1.25G) and SFP+ (10G) modules Brochure Quick Guide ... CPU core count 36 CPU nominal frequency 1.2 GHz CPU temperature monitor Yes Current ...
>
ár:
361 823 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

Tulajdonságok: Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) Adatátviteli sebesség: 1.25G Hatótávolság: 550 m Hullámhossz: 850nm Készülékek melyekben fel van használva: ...
>
ár:
6 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom