Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik SXT 2 2.4GHz Dual Chain 802.11b/g/n Integrated Sector AP SXTG-2HnD, RouterOS L4, GPOE, PSU, pole mount (RBSXTG2HnD)

MikroTik SXT 2 2.4GHz Dual Chain 802.11b/g/n ...

MikroTik SXT 2 2.4GHz Dual Chain 802.11b/g/n Integrated Sector AP SXTG-2HnD, RouterOS L4, GPOE, PSU, pole mount (RBSXTG2HnD)
>
ár:
23 976 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBoard hEX (RB750Gr2)

MikroTik RouterBoard hEX (RB750Gr2)

MikroTik RouterBoard hEX (RB750Gr2)
>
ár:
20 765 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBoard mAP 2n (RBmAP2n)

MikroTik RouterBoard mAP 2n (RBmAP2n)

MikroTik RouterBoard mAP 2n (RBmAP2n)
>
ár:
13 732 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBoard hEX Lite (RB750r2)

MikroTik RouterBoard hEX Lite (RB750r2)

MikroTik RouterBoard hEX Lite (RB750r2)
>
ár:
13 054 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBoard hEX POE Lite (RB750UPr2)

MikroTik RouterBoard hEX POE Lite (RB750UPr2)

MikroTik RouterBoard hEX POE Lite (RB750UPr2)
>
ár:
18 287 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
30 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128Mb Vezeték nélküli Smart router

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128Mb Vezeték ...

A MikroTik rendszer főbb jellemzői: - Lehetőség haladó tűzfal szabályok használatára, - Lehetőség statikus és dinamikus útválasztásra: IPv4 - RIP v1, RIP v2,
>
ár:
46 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN L5 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011UiAS-2HnD-IN L5 router

WAN port1x 10/100/1000 (SFP/RJ45)LAN port5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)5x 10/100BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória128 MBBeépített SDRAM memória128 MBKezelés, felügyelet és ...
>
ár:
39 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-RM

MikroTik RouterBOARD RB2011UiAS-RM

RouterBOARD RB2011UiAS-RM
>
ár:
39 712 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac L4 128MB 5x GbE LAN 1x GbE SFP Dual-band Vezeték nélküli Router (RB962UIGS-5HACT2HNT)

MikroTik hAP ac L4 128MB 5x GbE LAN 1x GbE SFP ...

720MHz CPU, 128MB RAM, 2x triple chain radio
>
ár:
41 885 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router

MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router

dual-core 880MHz CPU, 256MB RAM, 1x USB, PoE be- és kimenet, Level 4 RouterOS
>
ár:
20 499 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 353 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-IN Router

Tulajdonságok:CPU: 600 MhzBeépített RAM memória: 128 MBPortok: 5 x 10/100 Ethernet port, 5 x 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP portUSB slot: microUSB type AB
>
ár:
38 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 871 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-RM L5 128Mb Rackes Smart router

MikroTik RB2011iL-RM L5 128Mb Rackes Smart router

A MikroTik rendszer főbb jellemzői: - Lehetőség haladó tűzfal szabályok használatára, - Lehetőség statikus és dinamikus útválasztásra: IPv4 - RIP v1, RIP v2,
>
ár:
36 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-RM L5 128Mb Rackes Smart router

MikroTik RB2011UiAS-RM L5 128Mb Rackes Smart ...

A MikroTik rendszer főbb jellemzői: - Lehetőség haladó tűzfal szabályok használatára, - Lehetőség statikus és dinamikus útválasztásra: IPv4 - RIP v1, RIP v2,
>
ár:
43 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router

MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart ...

A MikroTik rendszer főbb jellemzői: - Lehetőség haladó tűzfal szabályok használatára, - Lehetőség statikus és dinamikus útválasztásra: IPv4 - RIP v1, RIP v2,
>
ár:
65 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz (RB2011UiAS-2HnD-IN)

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, ...

A MikroTik rendszer főbb jellemzői: - Lehetőség haladó tűzfal szabályok használat
>
ár:
37 948 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik NetMetal 5S T-NM 5GHz Router

MikroTik NetMetal 5S T-NM 5GHz Router

Mikrotik NetMetal 5. Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10,100,1000 Mbit/s, ...
>
ár:
51 730 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router (RB750GR3)

MikroTik hEX RB750Gr3 L4 256MB 5x GbE port router ...

A MikroTik hEX RB750Gr3 egy 5 portos gigabit ethernet router, melyet olyan ...
>
ár:
19 660 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 869 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

MikroTik S-3553LC20D (S-3553LC20D)

1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
>
ár:
25 146 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 800 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga ...

WAN portN/ALAN port24x 10/100/1000BaseT (RJ45)1x SFP+ (10Gbit)Beépített Flash memória128 MBBeépített SDRAM memória128 MBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB kezelésGUI - grafikus ...
>
ár:
66 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... -IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
9 400 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik hAP lite L4 router

Mikrotik hAP lite L4 router

FunkcióRouterWan1 x 10/100Lan3 x 10/100Egyéb124x100x54mm, QCA9531 650MHz CPU, 32MB DDR RAM, MikroTik RouterOS, Level 4 license (AP support)
>
ár:
7 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik Cloud Core Router with Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, ...
>
ár:
219 650 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
sim
GHz
10|100|1000
netgear
wifi
asus
2.4
cisco
HotSpot
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
Mifi
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom