Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 520 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 612 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... ) 1000Base-LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for ... 12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 239 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 002 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 417 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, ... -4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
20 970 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

Tulajdonságok: Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) Adatátviteli sebesség: 1.25G Hatótávolság: 550 m Hullámhossz: 850nm Készülékek melyekben fel van használva: ...
>
ár:
6 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom