Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 ...

... 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHzKülső antenna csatlakozás típusa2 x RP-SMATovábbi információkUSB port, miniPCIe slot, SIM card slot+/-16 ...
>
ár:
25 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB750-PBR2 PowerBox PoE Router

Mikrotik RB750-PBR2 PowerBox PoE Router

FunkcióPowerBoxLan5 x 10/100Egyéb125x178x48mm, 650 MHz CPU, 64MB RAM, PoE 6v-30V 1-2A, feszültség és PCB hőmérséklet monitor, kültéri, vízálló, L4
>
ár:
20 140 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 868 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
34 206 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 019 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

Tulajdonságok:LAN port: 5x 10/100BaseTX (RJ45), 5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 ...
>
ár:
27 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition 1GB 13xGig LAN 19" 60GB SSD Router

MikroTik RB1100AHx4 Dude Edition 1GB 13xGig LAN ...

Mikrotik 1100Dx4 DudeEdition. Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10,100,1000 Mbit/s. ...
>
ár:
94 920 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik hAP lite L4 router

Mikrotik hAP lite L4 router

FunkcióRouterWan1 x 10/100Lan3 x 10/100Egyéb124x100x54mm, QCA9531 650MHz CPU, 32MB DDR RAM, MikroTik RouterOS, Level 4 license (AP support)
>
ár:
7 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

... adóvevő LC csatlakozóval, 1310nm, akár 10 kilométeres Singel Mode fiber kapcsolatra képes. ... -2S+EM. Egységek kompatibilisek a nem MikroTik SFP eszközökkel is.Termék kód: S+ ...
>
ár:
39 540 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MIKROTIK BOARD RB2011UiAS-IN Vezetékes Router

MIKROTIK BOARD RB2011UiAS-IN Vezetékes Router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 128 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 5-ös OS licencel rendelkezik
>
ár:
34 630 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS317, 16SFP+, 1GbE management Cloud Router Switch

MikroTik CRS317, 16SFP+, 1GbE management Cloud ...

... sebességet nyújt mind a 16 darabb 10 Gigabites porthoz bármilyen Ethernet keretmérettel. Az ...  - Flash: 16 MB - Méret: 443 x 224 x 44 mm - Operációs rendszer: RouterOS vagy SwitchOS ...
>
ár:
113 480 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
29 710 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MIKROTIK CRS210-8G-2S+IN - Fehér

MIKROTIK CRS210-8G-2S+IN - Fehér

... SFP+ porttal. Hálózati eszköz típus: RouterVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 10 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
60 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

FunkcióAcces PointRádió szabvány802.11 b/g/nLAN Portok száma5 x 10/100/1000Egyéb tulajdonságok1x USBÜzemmódokAcces PointAntenna csatlakozásbeépített
>
ár:
22 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN ...

FunkcióRouterLan12 x 10/100/1000EgyébTilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core) CPU, 2GB DDRIII RAM, 512MB Flash memória, belső táp, PoE, 355x145x55mm
>
ár:
183 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB850Gx2 RouterBoard L5 512MB RAM, 5xGigabit Ethernet, microSD

Mikrotik RB850Gx2 RouterBoard L5 512MB RAM, ...

... V - 28 VPoE inYesVoltage MonitorYesCPU temperature monitorYesPCB temperature monitorYesDimensions90mm x 115mmOperating SystemRouterOSTested ambient temperature-60°C .. +70°C ...
>
ár:
36 220 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBoard RB850Gx2 Gigabit Router

Mikrotik RouterBoard RB850Gx2 Gigabit Router

Frekvencia533 MHzRAM512 MBMemóriakártyamicroSD Bemeneti feszültség8 V - 28 VLAN5 x 10/100/1000 Mbit/sPoEIgenOperációs rendszerRouterOSMaximális fogyasztás8W
>
ár:
37 330 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN Cloud Router-Switch

MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN Cloud ...

... /100/1000 Ethernet portok száma: 8PoE: IgenSFP+ (10 Gbit/s) portok száma: 2 db (1x SFP ... rendszer: RouterOS 5-ös Licenc szintMéretek: 200 x 144 x 47 mmCsomag bruttó tömege: 2 kg24V 0 ...
>
ár:
60 080 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RBMAP2ND mAP L4 Wireless Router

MikroTik RBMAP2ND mAP L4 Wireless Router

... - 57 VMaximális fogyasztás: 5WOperációs rendszer: RouterOS Licenc 4Működési hőmérséklet tartomány -10°C ~ 70°CMéretek: 68 x 68 x 19 mmNettó tömeg: 270 g
>
ár:
12 880 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP Ac Lite RB952Ui-5ac2nD L4 Wi-Fi Router

MikroTik hAP Ac Lite RB952Ui-5ac2nD L4 Wi-Fi ...

... A típusúPower Jack: 1Támogatott bemeneti feszültség: 10 V - 30 VMaximális fogyasztás: 8WMéretek 113 x 89 x 28 mmNettó tömeg: 330 gOperációs rendszer: RouterOS ...
>
ár:
13 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN Desktop Router

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
27 550 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
28 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET MIKROTIK Router 2011UiAS

NET MIKROTIK Router 2011UiAS

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s 10/100 Mb/s RJ-45 port : 10 db Típus : Vezetékes
>
ár:
33 245 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET MIKROTIK Router Wireless RouterBOARD 2011UiAS-2HnD

NET MIKROTIK Router Wireless RouterBOARD ...

Sebesség : 10/100/1000 Mb/s 10/100 Mb/s RJ-45 port : 10 db Típus : Vezeték nélküli USB port : Igen
>
ár:
36 194 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-RM Router

MikroTik RB2011UiAS-RM Router

Tulajdonságok:A RouterBOARD 2011UiAS-RM egy 10 portos rack-be szerelhető, MikroTik eszköz. 5 Gigabites és 5 Fast Ethernet ... : 64 MBBeépített SDRAM memória: 128 MBPortok: 5 x ...
>
ár:
32 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS210-8G-2S+IN Cloud Router Switch ...

Tulajdonságok:Portok: 8 x 10/100/1000 Mbit/s Gigabit Ethernet, 2 x 10G SFP+ Processzor típus: Qualcomm Atheros 8519 400MHz1 x RJ45 serial portÁramfelvétel ...
>
ár:
60 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-2HnD-IN Router

... /1000 (SFP/RJ45)LAN port: 5 x 10/100/1000BaseTX (RJ45), 5 x 10/100BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 128 MBBeépített SDRAM memória: 128 ...
>
ár:
34 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN  Cloud Router Switch asztali

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN Cloud Router Switch ...

... x 10/100/1000 Ethernet, 10 SFP, 1 db SFP+Processzor típus: QCA8519-AC2C 400MHz1 x RJ45 serial portLicense level: 5Áramfelvétel: 20WMéretek: 200 x 144 x ...
>
ár:
58 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-IN Router

Tulajdonságok:CPU: 600 MhzBeépített RAM memória: 128 MBPortok: 5 x 10/100 Ethernet port, 5 x 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP portUSB slot: microUSB type AB
>
ár:
33 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom