Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011UiAS-IN Router

MikroTik RB2011UiAS-IN Router

Tulajdonságok:CPU: 600 MhzBeépített RAM memória: 128 MBPortok: 5 x 10/100 Ethernet port, 5 x 10/100/1000 Ethernet port, 1 SFP portUSB slot: microUSB type AB
>
ár:
38 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart router (RB3011UIAS-RM)

MikroTik RB3011UIAS-RM 10port GbE LAN/WAN Smart ...

dual-core 1.4GHz CPU, 1GB RAM, RouterOS L5, POE in, 1x USB3.0 USB: Van Vezetékes: Van Irodai: Van Gigabit LAN: 10 dbA MikroTik rendszer főbb jellemzői: -
>
ár:
60 140 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 505 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 222 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik Routerboard RB2011IL-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbp

Mikrotik Routerboard RB2011IL-RM 5 x 100 Mbps + 5 ...

Routerboard RB2011IL-RM 5 x 100 Mbps + 5 x 1000 Mbp
>
ár:
36 297 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 036 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 113 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

MikroTik RB2011iL-IN 10 portos Router

Tulajdonságok:LAN port: 5x 10/100BaseTX (RJ45), 5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített Flash memória: 64 ...
>
ár:
32 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik NetMetal 5S T-NM 5GHz Router

MikroTik NetMetal 5S T-NM 5GHz Router

Mikrotik NetMetal 5. Ethernet LAN adatátviteli sebességek: 10,100,1000 Mbit/s, ...
>
ár:
52 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC Transceiver

... adóvevő LC csatlakozóval, 1310nm, akár 10 kilométeres Singel Mode fiber kapcsolatra képes. ... -2S+EM. Egységek kompatibilisek a nem MikroTik SFP eszközökkel is.Termék kód: S+ ...
>
ár:
44 480 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-IN L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
30 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP ac kültéri Access Point Fekete

MikroTik wAP ac kültéri Access Point Fekete

... PointRádió szabvány802.11 a/n/acLAN Portok száma1 x 10/100/1000Egyéb tulajdonságok185 x 85 x 30 mm, RouterOS L4, 802.3atÜzemmódokAcces PointAntenna csatlakozásbeépített
>
ár:
29 370 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM L4 router

Mikrotik RouterBOARD RB2011iL-RM L4 router

FunkcióRouterLan5 x 10/100/1000, 5 x 10/100EgyébAtheros AR9344 @600MHz, 64 MB Ram, belső táp, POE 8-30V, 214 x 86 mm, Level 4-es OS licencel rendelkezik
>
ár:
33 060 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik - MT RBMAPL-2ND

MikroTik - MT RBMAPL-2ND

Típus:MT RBMAPL-2NDWAN802.11b/g/nLAN1 x 10/100AntennabelsőUSB port1 x USB 2.0Mobilinternetnem támogatott Támogatott Wi-Fi hálózatok802.11b/g/nEgyébPOE 
>
ár:
8 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MIKROTIK CRS210-8G-2S+IN - Fehér

MIKROTIK CRS210-8G-2S+IN - Fehér

... SFP+ porttal. Hálózati eszköz típus: RouterVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 10 dbWi-Fi protokoll : NincsPower over Ethernet (PoE) : IgenRackbe szerelhető : Nem
>
ár:
68 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

Mikrotik RouterBOARD RB951G-2HnD

FunkcióAcces PointRádió szabvány802.11 b/g/nLAN Portok száma5 x 10/100/1000Egyéb tulajdonságok1x USBÜzemmódokAcces PointAntenna csatlakozásbeépített
>
ár:
25 440 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 BaseBox2

Mikrotik RouterBOARD RB912UAG-2HPnD-OUT L4 ...

FunkcióAcces PointRádió szabvány802.11 b/g/nLAN Portok száma1 x 10/100/1000Egyéb tulajdonságokAR9342-BL1A, 64 MB Ram, 1x MiniPCI-e, ...
>
ár:
26 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB912UAG-5HPND-OUT BaseBox 5 L4 5GHz 802.11a/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

MikroTik RB912UAG-5HPND-OUT BaseBox 5 L4 5GHz ...

... , 5GHzIEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 5GhzKülső antenna csatlakozás típusa2 x RP-SMATovábbi információkUSB port, miniPCIe slot, SIM card slot+/-16 ...
>
ár:
28 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
31 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB912UAG-2HPND-OUT BaseBox 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n, 30dBm, 2xRPSMA, Outdoor Unit

MikroTik RB912UAG-2HPND-OUT BaseBox 2 L4 2.4GHz ...

... 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHzKülső antenna csatlakozás típusa2 x RP-SMATovábbi információkUSB port, miniPCIe slot, SIM card slot+/-16 ...
>
ár:
28 190 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik Router RB750

Mikrotik Router RB750

AzonosítóRB750FunkcióRouterWann.a.Lan5 x 10/100VPNn.a.Biztonságn.a.Egyébn.a.Garancia12 hónap
>
ár:
14 370 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik Router RB750

Mikrotik Router RB750

FunkcióRouterLan5 x 10/100
>
ár:
14 210 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN ...

FunkcióRouterLan12 x 10/100/1000EgyébTilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core) CPU, 2GB DDRIII RAM, 512MB Flash memória, belső táp, PoE, 355x145x55mm
>
ár:
191 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN Desktop Router

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX ( ... SOHO)ESPTovábbi információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 mm
>
ár:
31 250 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik BaseBox 5 L4 5GHz 802.11a/n 30dBm 2xRPSMA Kültéri Acces Point

MikroTik BaseBox 5 L4 5GHz 802.11a/n 30dBm 2xRPSMA ...

... , 5GHzIEEE 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 5GhzKülső antenna csatlakozás típusa2 x RP-SMATovábbi információkUSB port, miniPCIe slot, SIM card slot+/-16 ...
>
ár:
26 760 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN Cloud Router-Switch

MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN Cloud ...

... /100/1000 Ethernet portok száma: 8PoE: IgenSFP+ (10 Gbit/s) portok száma: 2 db (1x SFP ... rendszer: RouterOS 5-ös Licenc szintMéretek: 200 x 144 x 47 mmCsomag bruttó tömege: 2 kg24V 0 ...
>
ár:
68 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n 30dBm 2xRPSMA Router

MikroTik 2 L4 2.4GHz 802.11b/g/n 30dBm 2xRPSMA ...

... 802.11n - Wireless LAN 300Mbps, 2.4GHzKülső antenna csatlakozás típusa2 x RP-SMATovábbi információkUSB port, miniPCIe slot, SIM card slot+/-16 ...
>
ár:
27 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom