Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó: MikroTik, Termékosztály: Switch kiegészítők, Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC), További információk: Data Rate 10Gbit , Distance 300M , ...
>
ár:
18 029 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
18 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
19 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 716 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
21 026 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 777 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
46 995 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
403 041 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
339 670 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 070 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D Transceiver

MikroTik S+85DLC03D Transceiver

Tulajdonságok:Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC)Adatátviteli sebesség: 10GHullámhossz: 850 nmÜzemmód: MMHatótávolság: 300 mConnector Dual LC
>
ár:
19 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom