Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 379 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 707 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 396 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
55 928 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, 1310nm ... 4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)
>
ár:
39 224 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GS)

MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP ...

MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GS)
>
ár:
13 551 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)
>
ár:
68 017 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard slot, RouterOS L6 (CCR1009-7G-1C-1S+)

MikroTik 1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1x ...

MikroTik 1U rackmount, 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 1xSFP+ cage, 9 cores x 1.2GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, Dual Power supplies, SmartCard
>
ár:
172 041 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5 (CRS112-8G-4S-IN)

MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP ...

MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5 (CRS112-8G-4S-IN)
>
ár:
48 739 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)
>
ár:
58 134 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain ...

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiG
>
ár:
40 616 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 9 cores x 1GHz CPU, 1GB RAM, passive cooling case, RouterOS L6 (CCR1009-7G-1C-PC)

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP ...

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 9 cores x 1GHz CPU, 1GB RAM, passive cooling case, RouterOS L6 (CCR1009-7G-1C-PC)
>
ár:
127 807 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 1xSFP+ cage, 9 cores x 1GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop enclosure, SmartCard slot, RouterOS L6, PSU (CCR1009-7G-1C-1S+PC)

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP ...

MikroTik 7x Gigabit Ethernet, 1x Combo port (SFP or Gigabit Ethernet), 1xSFP+ cage, 9 cores x 1GHz CPU, 2GB RAM, LCD panel, passive cooling desktop enclosure, SmartCard sl
>
ár:
147 328 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GSP)

MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, ...

MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GSP)
>
ár:
20 286 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 700 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 722 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
35 667 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch
>
ár:
46 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 430 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch (CRS112-8G-4S-IN)

MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP ...

128MB RAMRouterOS L5POE inGigabit LAN : 8 dbPOE támogatás : Igen
>
ár:
43 282 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 310 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 193 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch

MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP ...

Product codeCRS112-8G-4S-INCPU órajel400 MHzCPU magok száma1RAM mérete128 MB10/100/1000 Ethernet portok8Power Jack1PoE inIgenTámogatott bemeneti feszültség10 V - 57 VFeszültség ...
>
ár:
42 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 201 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 867 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom