Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 053 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D SFP modul
>
ár:
5 799 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 000 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S+ - 12port GbE SFP 1x SFP+ 16magos CPU 19" Cloud Core Router

MikroTik CCR1016-12S-1S+ - 12port GbE SFP 1x SFP+ ...

CCR1016-12S-1S+ - 12port GbE SFP 1x SFP+ 16magos CPU 19" Cloud Core Router
>
ár:
227 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 426 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch

MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE ...

CRS212-1G-10S-1S+IN - 1x RJ45 10x SFP GbE 1x SFP+ 10GbE port Cloud Router Switch
>
ár:
66 932 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
73 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 870 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 640 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 740 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
15 750 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
40 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
5 979 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
22 251 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga ...

WAN portN/ALAN port24x 10/100/1000BaseT (RJ45)1x SFP+ (10Gbit)Beépített Flash memória128 MBBeépített SDRAM memória128 MBKezelés, felügyelet és ...
>
ár:
61 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik Cloud Core Router with Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, ... CPU TLR4-01680CG-12CE-A3a Max Power consumption 44W SFP ports 12 SFP+ ports 1 USB slot type microUSB type AB Serial ...
>
ár:
220 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D - monomódusú SFP+ modul

MikroTik S+31DLC10D - monomódusú SFP+ modul

S+31DLC10D - monomódusú SFP+ modul
>
ár:
44 526 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
59 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
138 798 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)
>
ár:
39 988 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
257 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
269 600 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom