Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports and PoE output on port 5. It has a 600MHz CPU, 128MB RAM and a USB port. (RB951Ui-2HnD)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports and PoE output on port 5. It has a 600MHz CPU, 128MB RAM and a USB port. (RB951Ui-2HnD)
>
ár:
19 573 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga ...

... : 8-28V, 24V 1.2A PSU includedReset switch; beeper; voltage and temperature monitoring, touchscreen LCDMagasság45 mmSzélesség285 mmMélység145 mmNettó tömeg1.2 kg
>
ár:
67 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure. (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ...

MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure. (RB941-2nD-TC)
>
ár:
7 160 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... , 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.Készülékek melyekben fel van használvaUnits ... , RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well ...
>
ár:
22 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... , 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.Készülékek melyekben fel van használvaUnits ... , RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well ...
>
ár:
23 190 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
7 200 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
5 650 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN router

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN router

... : 8-28V, 24V 1.2A PSU includedReset switch; beeper; voltage and temperature monitoring, touchscreen LCDMagasság45 mmSzélesség285 mmMélység145 mmNettó tömeg1.2 kg
>
ár:
67 960 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho ...

... ControlPassive PoEPort forwardingJumbo frame támogatásÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
18 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GSP Switch

MikroTik RB260GSP Switch

... ControlPassive PoEPort forwardingJumbo frame támogatásÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
18 310 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web ...

... Protocol version 6Mirror trafficBandwidth ControlÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
13 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS Switch

MikroTik RB260GS Switch

... Protocol version 6Mirror trafficBandwidth ControlÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
14 430 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

... -IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
>
ár:
6 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 280 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 373 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
29 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom