Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... , 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.Készülékek melyekben fel van használvaUnits ... , RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well ...
>
ár:
22 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Metal 2SHPn completely waterproof, rugged, and super high powered RouterBOARD Metal (RBMetal2SHPn)

MikroTik Metal 2SHPn completely waterproof, ...

MikroTik Metal 2SHPn completely waterproof, rugged, and super high powered RouterBOARD Metal (RBMetal2SHPn)
>
ár:
29 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Metal 5SHPn, completely waterproof, rugged, and super high powered RouterBOARD Metal, 5GHz (RBMetal5SHPn)

MikroTik Metal 5SHPn, completely waterproof, ...

MikroTik Metal 5SHPn, completely waterproof, rugged, and super high powered RouterBOARD Metal, 5GHz (RBMetal5SHPn)
>
ár:
29 950 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik Cloud Core Router with Tilera Tile-Gx16 CPU ... are done with Xena Networks specialized test equipment (XenaBay), and done according to RFC2544 (Xena2544) Max throughput is ...
>
ár:
223 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... , 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.Készülékek melyekben fel van használvaUnits ... , RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well ...
>
ár:
22 200 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
6 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
9 520 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D Transceiver

MikroTik S-3553LC20D Transceiver

... -IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
>
ár:
23 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-5HacT2HnD-BETerméknév
>
ár:
32 437 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom