Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga ...

... : 8-28V, 24V 1.2A PSU includedReset switch; beeper; voltage and temperature monitoring, touchscreen LCDMagasság45 mmSzélesség285 mmMélység145 mmNettó tömeg1.2 kg
>
ár:
63 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports and PoE output on port 5. It has a 600MHz CPU, 128MB RAM and a USB port. (RB951Ui-2HnD)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP with five Ethernet ports and PoE output on port 5. It has a 600MHz CPU, 128MB RAM and a USB port. (RB951Ui-2HnD)
>
ár:
18 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik Cloud Core Router with Tilera Tile-Gx16 CPU ... are done with Xena Networks specialized test equipment (XenaBay), and done according to RFC2544 (Xena2544) Max throughput is ...
>
ár:
219 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure. (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ...

MikroTik hAP lite Small home AP with four ethernet ports and a colorful enclosure. (RB941-2nD-TC)
>
ár:
7 191 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D

MikroTik S-3553LC20D

... , 1310nm/1550nm, up to 20km and supports DDM.Készülékek melyekben fel van használvaUnits ... , RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well ...
>
ár:
20 900 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz 802.11ac, PoE 802.3at - white

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Megj.: 24 hónap szavatossági idõ Gyártó: MikroTik;
>
ár:
79 020 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
6 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
7 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
26 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... melyekben fel van használvaUnits are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN ... -2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices ...
>
ár:
5 650 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz 802.11ac, PoE 802.3at - black

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-5HacT2HnD-BETerméknév
>
ár:
29 594 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz 802.11ac, PoE 802.3at - white

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-5HacT2HnDTerméknév
>
ár:
29 828 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS Switch

MikroTik RB260GS Switch

... Protocol version 6Mirror trafficBandwidth ControlÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
13 180 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web ...

... Protocol version 6Mirror trafficBandwidth ControlÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
12 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho ...

... ControlPassive PoEPort forwardingJumbo frame támogatásÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
16 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN router

MikroTik CRS125-24G-1S-2HnD-IN router

... : 8-28V, 24V 1.2A PSU includedReset switch; beeper; voltage and temperature monitoring, touchscreen LCDMagasság45 mmSzélesség285 mmMélység145 mmNettó tömeg1.2 kg
>
ár:
65 490 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik NetMetal 5 Triple chain 5GHz integrated 802.11ac AP/Backbone/CPE with an additional miniPCI-e slot, Gigabit Ethernet, waterproof metal enclosure (RB922UAGS-5HPacT-NM)

MikroTik NetMetal 5 Triple chain 5GHz integrated ...

MikroTik NetMetal 5 Triple chain 5GHz integrated 802.11ac AP/Backbone/CPE with an additional miniPCI-e slot, Gigabit Ethernet, waterproof metal enclosure (RB922UAGS-5HPacT
>
ár:
56 449 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

... -IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
>
ár:
6 135 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho ...

... ControlPassive PoEPort forwardingJumbo frame támogatásÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
17 301 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D Transceiver

MikroTik S-85DLC05D Transceiver

... -IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S
>
ár:
6 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web ...

... Protocol version 6Mirror trafficBandwidth ControlÁtkapcsolás algoritmusaStore-and-forwardRéteg váltás2Tömbökbe kapcsolhatóNemSzámítógépház típusaMűanyagMaximális áramfelvétel6 ...
>
ár:
13 292 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-5HacT2HnD.Terméknév
>
ár:
30 020 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom