Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A

HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ ...

... v3 zl2 Module J9993A HP 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module Hewlett Packard Enterprise ... -port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet ...
>
ár:
533 432 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
DJI PART3 P2V+ Wi-Fi Signal Transmission Module

DJI PART3 P2V+ Wi-Fi Signal Transmission Module

Gyári cikkszám: 6958265109935 • Garancia (hó): 12Gyártói link: http://www.dji.com/
>
ár:
49 727 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver network switch HP 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module  J9995A

Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet ...

... 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module  J9995A Hewlett Packard Enterprise J9995A, Fast Ethernet (10/100), Silver Hewlett Packard ... 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module
>
ár:
550 075 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 118 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module

HP 6600 1p 10GbE XFP HIM Rtr Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
3 580 427 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module

HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module

HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
2 456 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port T1 MIM Router Module

HP 6600 8-port T1 MIM Router Module

HP 6600 8-port T1 MIM Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
2 586 516 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module

HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module

HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
3 580 427 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 RPE-X1 Router Module

HP 6600 RPE-X1 Router Module

HP 6600 RPE-X1 Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
5 586 849 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 802.11b/g/n Wireless AP SIC Module

HP 802.11b/g/n Wireless AP SIC Module

HP 802.11b/g/n Wireless AP SIC Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
264 345 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 1-port 8-wire G.SHDSL (RJ45) DSIC Module

HP MSR 1-port 8-wire G.SHDSL (RJ45) DSIC Module

HP MSR 1-port 8-wire G.SHDSL (RJ45) DSIC Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
320 112 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 4-port 10/100 SIC Module

HP MSR 4-port 10/100 SIC Module

HP MSR 4-port 10/100 SIC Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
138 978 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module J9991A

HP 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4-port ...

... 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module J9991A Hewlett Packard Enterprise 20-port 10/100/1000BASE-T PoE+ / 4 ...
>
ár:
552 635 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A Hewlett Packard Enterprise J9988A. Colour of product: Silver
>
ár:
480 089 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A Hewlett Packard Enterprise J9987A, Gigabit Ethernet (10/100/1000), Green, Silver, ...
>
ár:
422 051 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP hs3110 HSPA+ Mobile Broadband Module

HP hs3110 HSPA+ Mobile Broadband Module

Gyári cikkszám: E5M76AA • Garancia (hó): 12Gyártói link: http://www8.hp.com/emea_middle_east/en/products/laptops/product-detail.html?oid=5397863#!tab%3Dfeatures
>
ár:
24 730 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 613 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
947 627 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
82 014 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWR-921/E 4G LTE Router

D-Link DWR-921/E 4G LTE Router

4G LTE Router, Embedded LTE/HSPA module Module (Dual Mode) , Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mbps, Supports LTE ...
>
ár:
38 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 4G LTE Router

D-Link 4G LTE Router

4G LTE Router, Embedded LTE/HSPA module Module (Dual Mode) , Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mbps, Supports LTE ...
>
ár:
47 396 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - Router 1941 Security Bundle w/ SEC license PAK, 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 1 ISM slot, 256MB CF, 512MB DRAM, IP Base license

CISCO1941-SEC/K9 Cisco 1941 Security Bundle - ...

... and WAN connectivity options through modules to accommodate field upgrades ... for efficient module to module communication, enabling direct services interactions across modules while ...
>
ár:
371 268 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int AIR-CAP3702I-E-K9 CISCO  AIR-CAP3702I-E-K9

802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int ...

... investment protection, with support for the Cisco Aironet Wireless Security Module and in Q3 CY2014 the Cisco Universal Small Cell 5310 ...
>
ár:
236 844 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ISR4321/K9 Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN ports: 2 - rack-mountable

ISR4321/K9 Cisco ISR 4321 - Router - GigE - WAN ...

... , including field replaceable modules. If authentication fails, the module is not allowed to ... removal and insertion (OIR) for module upgrades without network disruption. Cisco ...
>
ár:
318 352 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

... and one RJ45 SFP 10/100/1000M copper module. Product specifications Details Product code CCR1016- ... IEC cord Rack ears RJ45 SFP coper module Performance test results CCR1016-12S-1S+ ...
>
ár:
219 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
901-3025-EU00 Ruckus ZoneDirector 3025 Ethernet LAN Wi-Fi network management device ZoneDirector 3025 supporting up to 25 Wi-Fi Access Points

901-3025-EU00 Ruckus ZoneDirector 3025 Ethernet ...

... using key caching techniques when roaming with the Ruckus Mobility Module. Easy to Deploy and Manage - Integrates with any existing network ...
>
ár:
2 048 378 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module LR (LC)További információkWavelength 1310nmDistance 10KMMode SMData Rate 10GbitConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
43 730 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
16 530 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D Transceiver

MikroTik S+85DLC03D Transceiver

Tulajdonságok:Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC)Adatátviteli sebesség: 10GHullámhossz: 850 nmÜzemmód: MMHatótávolság: 300 mConnector Dual LC
>
ár:
17 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
HotSpot
GHz
10|100|1000
netgear
Mifi
asus
wifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
konnektor
tenda
300
vezetékes
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom