Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate ... 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate ...
>
ár:
2 815 985 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 2km, 40G Ethernet rate ... 1 pc(s) 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes ...
>
ár:
1 125 830 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR Small Survivable Branch Communication MIM Module powered by Microsoft Lync HP JG587A

HP MSR Small Survivable Branch Communication MIM ...

... Small Survivable Branch Communication MIM Module powered by Microsoft Lync HP ... Enterprise MSR Small Survivable Branch Communication MIM Module powered by Microsoft Lync HP MSR Small ...
>
ár:
576 420 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A Hewlett Packard Enterprise A10500 8-port 10-GbE SFP+ EA Module HP 10500 8-port 10GbE SFP+ EA Module HP JC630A
>
ár:
7 020 840 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A

... JC631A Hewlett Packard Enterprise 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN data ... 10500 HP 10500 8-port 10GbE SFP+ SE Module HP JC631A
>
ár:
5 848 699 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A

HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A

... JC792A Hewlett Packard Enterprise 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module. Bandwidth: 40 Gbit/s. Media types supported: QSFP+, ... kg HP 7500 4-port 40GbE QSFP+ SC Module HP JC792A
>
ár:
7 037 316 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module HP JG625A

HP FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module ...

... Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module. Fiber optic connector: QSFP+. Data transfer rate: 40 ... 12900 16-port 40GbE QSFP+ EA Module HP JG625A
>
ár:
8 863 784 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module HP JG845A

HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module ...

... 7900 24-port 1/10GbE SFP+ FX Module HP JG845A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 24-port ... 1/10GbE SFP+ FX Module HP FlexFabric 7900 24-port 1/10GbE SFP+ ...
>
ár:
3 342 013 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP FlexFabric 12900 12-port 40GbE QSFP+ EC Module HP JG857A

HP FlexFabric 12900 12-port 40GbE QSFP+ EC Module ...

... -port 40GbE QSFP+ EC Module HP JG857A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 12900 12-port 40GbE QSFP+ EC Module HP FlexFabric 12900 12-port ...
>
ár:
9 892 349 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module HP JC161A

HP 6600 1-port OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module ...

... -port OC-3 (E1/T1) CPOS HIM Router Module HP JC161A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port OC-3 ... (E1/T1) CPOS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 1 x ...
>
ár:
3 624 457 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 2-port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module HP JC162A

HP 6600 2-port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module ...

... -port OC-3 E1/T1 CPOS HIM Router Module HP JC162A Hewlett Packard Enterprise 6600 2-port OC-3 ... E1/T1 CPOS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 2 x ...
>
ár:
7 253 856 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module HP JC163A

HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module HP JC163A

HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module HP JC163A Hewlett Packard Enterprise 6600 4GbE WAN HIM Router Module HP 6600 4GbE WAN HIM Router Module HP JC163A
>
ár:
1 244 870 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module HP JC164A

HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module HP JC164A

HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module HP JC164A Hewlett Packard Enterprise 6600 8GbE WAN HIM Router Module HP 6600 8GbE WAN HIM Router Module HP JC164A
>
ár:
1 814 464 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 RPE-X1 Router Module HP JC165A

HP 6600 RPE-X1 Router Module HP JC165A

HP 6600 RPE-X1 Router Module HP JC165A Hewlett Packard Enterprise 6600 RPE-X1 Router Module HP 6600 RPE-X1 Router Module HP JC165A
>
ár:
2 831 261 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router Module HP JC166B

HP 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router ...

... JC166B Hewlett Packard Enterprise 6600 FIP-110 Flexible Interface Platform Router Module. Compatibility: HP 6600 FIP-110 HP 6600 FIP-110 Flexible ...
>
ár:
1 065 989 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router Module HP JC167B

HP 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router ...

... JC167B Hewlett Packard Enterprise 6600 FIP-210 Flexible Interface Platform Router Module. Compatibility: HP 6600 FIP-210 HP 6600 FIP-210 Flexible ...
>
ár:
2 996 020 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module HP JC168A

HP 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module HP ...

... JC168A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet LAN data ... 6600 1-port 10GbE XFP HIM Router Module HP JC168A
>
ár:
1 814 464 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

... JC171A Hewlett Packard Enterprise 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN data rates: ... 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A
>
ár:
1 063 635 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4-port OC-3 / 2-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC172A

HP 6600 4-port OC-3 / 2-port OC-12 POS HIM Router ...

... OC-3 / 2-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC172A Hewlett Packard Enterprise 6600 4-port OC-3 / ... 2-port OC-12 POS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 4 x ...
>
ár:
3 398 502 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 2-port OC-3 / 1-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC173A

HP 6600 2-port OC-3 / 1-port OC-12 POS HIM Router ...

... OC-3 / 1-port OC-12 POS HIM Router Module HP JC173A Hewlett Packard Enterprise 6600 2-port OC-3 / ... 1-port OC-12 POS HIM Router Module. Compatibility: HP 6600. I/O ports: 2 x ...
>
ár:
1 696 780 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

... JC174A Hewlett Packard Enterprise 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN data rates: ... 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A
>
ár:
1 539 082 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A

HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router ...

... -48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A Hewlett Packard Enterprise 6600 1-port OC ... -48/STM-16 POS (SFP) Router Module. Fiber optic connector: SFP. Bandwidth: 2500 Gbit/ ...
>
ár:
9 063 848 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 48-port Gig-T Service Aggregation Platform (SAP) Router Module HP JC567A

HP 6600 48-port Gig-T Service Aggregation Platform ...

... Platform (SAP) Router Module HP JC567A Hewlett Packard Enterprise 6600 ... Service Aggregation Platform (SAP) Router Module. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet ...
>
ár:
2 551 171 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port 10/100BASE-T HIM Router Module HP JC575A

HP 6600 8-port 10/100BASE-T HIM Router Module HP ...

... 8-port 10/100BASE-T HIM Router Module HP JC575A Hewlett Packard Enterprise 6600 8-port ... 10/100BASE-T HIM Router Module. Ethernet interface type: Fast, Ethernet LAN data ...
>
ár:
1 051 867 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 8800 2-port 10GbE XFP Service Processing Module HP JC605A

HP 8800 2-port 10GbE XFP Service Processing Module ...

... -port 10GbE XFP Service Processing Module HP JC605A Hewlett Packard Enterprise 8800 2-port 10GbE XFP Service Processing Module HP 8800 2-port ...
>
ár:
2 852 444 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR50 G2 Processor Module HP JD429B

HP MSR50 G2 Processor Module HP JD429B

HP MSR50 G2 Processor Module HP JD429B Hewlett Packard Enterprise MSR50 G2 Processor Module HP MSR50 G2 Processor Module HP JD429B
>
ár:
2 513 512 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 1-port E1 Voice MIM Module HP JD565A

HP MSR 1-port E1 Voice MIM Module HP JD565A

... JD565A Hewlett Packard Enterprise MSR 1-port E1 Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. I/O ports: 1 x E1 WAN ...
>
ár:
244 549 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module HP JD567A

HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module HP JD567A

... JD567A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port E1-Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. Port speed rating: 2.05 Mb/s. ... x E1 WAN HP MSR 2-port E1-Voice MIM Module HP JD567A
>
ár:
383 417 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module HP JD568A

HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module HP JD568A

... JD568A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port T1 Voice MIM Module. Compatibility: HP MSR. Port speed rating: 1.54 Mb/s ... x T1 WAN HP MSR 2-port T1 Voice MIM Module HP JD568A
>
ár:
383 417 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSR 2-port 10/100 MIM Module HP JD613A

HP MSR 2-port 10/100 MIM Module HP JD613A

HP MSR 2-port 10/100 MIM Module HP JD613A Hewlett Packard Enterprise MSR 2-port 10/100 MIM Module. Ethernet interface type: Fast, Ethernet LAN ...
>
ár:
494 041 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
nelkuli
vezetek
GHz
sim
10|100|1000
wifi
asus
netgear
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom