Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Panasonic PA-AC-WIFI-1

Panasonic PA-AC-WIFI-1

Teljes körű kommunikációt biztosító Intesis Home interfész az Etherea, Heatcharge és Flagship modellekhez
>
ár:
70 866 Ft
szállítási díj:
1 000 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga 1xSFP Switch

MikroTik Mikrotik CRS125-24G-1S-2HnD-IN L5 24xGiga ...

WAN portN/ALAN port24x 10/100/1000BaseT (RJ45)1x SFP+ (10Gbit)Beépített Flash memória128 MBBeépített SDRAM memória128 MBKezelés, felügyelet és konfigurációWEB kezelésGUI - grafikus ...
>
ár:
60 930 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac otthoni és irodai wifi eszköz (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac otthoni és irodai wifi eszköz ...

MikroTik hAP ac otthoni és irodai wifi eszköz (RB962UiGS-5HacT2HnT)
>
ár:
34 131 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RouterBOARD 2011UiAS-2HND-IN

MikroTik RouterBOARD 2011UiAS-2HND-IN

... által támogatott rengeteg szolgáltatás közül. A RouterBOARD 2011UiAS-2HnD a MikroTik vezeték nélküli routerei közül a legtöbb szolgáltatást és interfészt tartalmazza ...
>
ár:
39 390 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE Rack 19" RouterOS or SwitchOS

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE Rack ...

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, RouterOS or SwitchOS, Rack 19"
>
ár:
113 400 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite Router

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD hAP ac lite Router

TípusVezeték nélküliVezeték nélküli hálózata/b/g/n/ac2.4 GHz-es kapcsolatIgen5 GHz-es kapcsolatIgenLAN4Max. LAN sebesség100 MbpsWAN1Max. WAN sebesség100 MbpsAntenna teljesítmény2 ...
>
ár:
14 370 Ft
szállítási díj:
1 390 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RBwAPR-2nD - Kültéri WiFi access point LTE antennával, miniPCIe szlottal

MikroTik RBwAPR-2nD - Kültéri WiFi access point ...

RBwAPR-2nD - Kültéri WiFi access point LTE antennával, miniPCIe szlottal
>
ár:
21 871 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 051 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB951Ui-2HnD Access Point

MikroTik RB951Ui-2HnD Access Point

WAN port1x 10/100BaseTX (RJ45)LAN port4x 10/100BaseTX (RJ45)Beépített SDRAM memória128 MBKezelés, felügyelet és konfigurációGUI - grafikus felhasználói interfészWEB ...
>
ár:
15 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig LAN, 1xSFP combo Rack 19"

MikroTik CCR1009-7G-1C-PC L6 9xCore 1GB RAM, 7xGig ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1009-7G-1C-PCTerméknév
>
ár:
148 507 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik FiberBox - outdoor router with five SFP ports + 1x RJ45 SFP (S-RJ01)

Mikrotik FiberBox - outdoor router with five SFP ...

Gyártó szimbólumaFiberBoxTerméknévMik
>
ár:
27 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case

MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS210-8G-2S+INTerméknév
>
ár:
76 649 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC L6 9xCore 2GB RAM, 8xGig LAN, 1xSFP+, 1xSFP, 19''

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+PC L6 9xCore 2GB RAM, ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1009-7G-1C-1S+PCTerméknév
>
ár:
170 066 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP RB951Ui-2nD RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1xPoE

MikroTik hAP RB951Ui-2nD RouterOS L4 64MB RAM, ...

Gyártó szimbólumaMT RB951Ui-2nDTerméknév
>
ár:
15 570 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, 12xSFP, 1xSFP+ Rack 19'', LCD

MikroTik CCR1016-12S L6 16xCore 1.2GHz 2GB RAM, ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1016-12S-1S+Terméknév
>
ár:
253 902 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5

MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho ...

Gyártó szimbólumaMT RB260GSPTerméknév
>
ár:
19 642 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik mANTBox 19s RouterBoard 802.11 ac/a/n with 19dBi 120 deg sector antenna

MikroTik mANTBox 19s RouterBoard 802.11 ac/a/n ...

Gyártó szimbólumaMT RB921GS-5HPacD-19STerméknév
>
ár:
68 505 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP R - 802.11b/g/n wireless AP Router with a miniPCI-e slot, 1x LAN

MikroTik wAP R - 802.11b/g/n wireless AP Router ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPR-2nDTerméknév
>
ár:
27 067 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, RouterOS or SwitchOS, Rack 19"

MikroTik CRS317-1G-16S+RM L6 16xSFP+ 10GbE, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS317-1G-16S+RMTerméknév
>
ár:
137 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+31DLC10D.Terméknév
>
ár:
49 773 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz 802.11ac, PoE 802.3at - black

MikroTik wAP ac Wall AP, 1xGig LAN, 2.4 and 5GHz ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-5HacT2HnD.Terméknév
>
ár:
30 858 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik, mAP2nD 150Mbit 802.11b/g/n Accesspoint

MikroTik, mAP2nD 150Mbit 802.11b/g/n Accesspoint

Gyártó szimbólumaRBmAP2nDTerméknévMik
>
ár:
15 680 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ with Tilera Tile-Gx9 CPU

MikroTik Cloud Core Router 1009-7G-1C-1S+ with ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1009-7G-1C-1S+Terméknév
>
ár:
171 720 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web ...

Gyártó szimbólumaMT RB260GSTerméknévM
>
ár:
14 851 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac lite RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4/5GHz 802.11a/n/ac, 1xUSB

MikroTik hAP ac lite RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, ...

Gyártó szimbólumaMT RB952Ui-5ac2nDTerméknév
>
ár:
17 356 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RBWAPG-60AD KIT Wireless Wire 60 GHz 1 Gbit up to 100m, PoE

MikroTik RBWAPG-60AD KIT Wireless Wire 60 GHz 1 ...

Gyártó szimbólumaMT RBwAPG-60ad kitTerméknév
>
ár:
69 942 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8P-4S-IN L5 8xGig LAN, 4xSFP, 802.3af/at PoE/PoE+/Passive PoE

MikroTik CRS112-8P-4S-IN L5 8xGig LAN, 4xSFP, ...

Gyártó szimbólumaMT CRS112-8P-4S-INTerméknév
>
ár:
61 798 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB3011UIAS-RM L5 1GB RAM, 10xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xUSB 3.0, Rack19''

Mikrotik RB3011UIAS-RM L5 1GB RAM, 10xGig LAN, ...

Gyártó szimbólumaMT RB3011UIAS-RMTerméknév
>
ár:
61 319 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RBWAPG-60AD Single Unit - Wireless Wire 60 GHz 1 Gbit up to 100m, PoE

MikroTik RBWAPG-60AD Single Unit - Wireless Wire ...

Gyártó szimbólumaMT RBWAPG-60AD-ATerméknév
>
ár:
44 074 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 9xCore 2GB RAM, 8xGig LAN, 1xSFP+, 1xSFP, Rack 19"

MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 9xCore 2GB RAM, ...

Gyártó szimbólumaMT CCR1009-7G-1C-1S+Terméknév
>
ár:
170 066 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom