Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
TP-Link CPE510 kültéri WI-FI PoE access point

TP-Link CPE510 kültéri WI-FI PoE access point

... Contents Outdoor Wireless CPE24V 1A Passive PoE AdapterPole Mounting StrapsAC Power CordInstallation Guide ... 33.5mm Efficiency >,80% Input 100-240VAC, 50/60Hz Input Current 0.8A ...
>
ár:
18 181 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point 3 pack

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point 3 pack

... Wireless The UniFi®, AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
89 534 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

... Wireless The UniFi®, AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
36 336 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... broad compatibility Fully compatible with ,10/100/1000Base-T Ethernet networks, the , ... -LX PoE No WDM No Performance Auto MDIX Yes Compatible Networks 10/100/1000 Mbps ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link CPE510 kültéri WI-FI PoE access point

TP-Link CPE510 kültéri WI-FI PoE access point

... Contents Outdoor Wireless CPE24V 1A Passive PoE AdapterPole Mounting StrapsAC Power CordInstallation Guide ... 57*33.5mm Efficiency >80% Input 100-240VAC, 50/60Hz Input Current 0.8A ...
>
ár:
14 667 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

... Enterprise Wireless The UniFi® AP is available for less than $100 USD MSRP, delivering high-performance Wi-Fi in a streamlined ...
>
ár:
28 566 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat

NETIS WF-2411PS Vezeték nélküli router, 2.4 ...

... WPS funkció. - Fix, külső, körsugárzó botantenna. - Passzív PoE támogatása. - Antenna nyereség: 5 dBi. - 10 Base- ... T (IEEE 802.3) / 100 Base-TX (IEEE 802.3u) támogatás. - 1 ...
>
ár:
6 475 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w/CleanAir; Ext Ant AIR-CAP3702E-E-K9 CISCO New

802.11ac Ctrlr AP 4x4:3SS w/CleanAir; Ext Ant ...

... Gbps), 6dBi (2.4/5GHz), Gigabit LAN, PoE/PoE+ (802.3af/802.3at), External antenna, ... Antenna gain level (max): 6 dBi. Input voltage: 100 - 240V, Input frequency: 50/60 Hz. LED ...
>
ár:
259 096 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int AIR-CAP3702I-E-K9 CISCO New

802.11AC Controller AP 4X4 3SS with Cleanair Int ...

... 4dBi (2.4GHz)/6dBi (5GHz), Gigabit LAN, PoE/PoE+ (802.3af/802.3at), Internal antenna, 512MB ... gain level (max): 6 dBi. Input voltage: 100 - 240V, Input frequency: 50/60 Hz 802.11ac ...
>
ár:
235 349 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WiFi Access Point D-LINK DAP-2310

WiFi Access Point D-LINK DAP-2310

... W Ethernet-áramellátás (PoE) tám: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10, 100, 1000 Mbit/s ... Csatlakozók: RJ-45 Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X) DC-bemeneti jackdugó: ...
>
ár:
17 680 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

... adatátviteli sebe: 10, 100, 1000 Mbit/s Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X) WLAN ... input voltage: 100-240 V AC input frequency: 50/60 Hz Ethernet-áramellátás (PoE) tám: N ...
>
ár:
41 097 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... for broad compatibility Fully compatible with 10/100/1000Base-T Ethernet networks, the fiber media ... 1000BASE-SX IEEE 802.3z 1000BASE-LX PoE No WDM No Performance Auto MDIX Yes ...
>
ár:
41 124 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
WiFi Access Point D-LINK DAP-2690

WiFi Access Point D-LINK DAP-2690

... Mbit/s Támogatott adatátviteli sebess: 100/10 Támogatott biztonsági algoritm: 64- ... Áramkövetelmények: DC 48 V Ethernet-áramellátás (PoE) tám: Y Vezetéknélküli technológia: IEEE 802 ...
>
ár:
68 806 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat

WiFi Access Point D-LINK DWL-6700AP

... Ethernet-áramellátás (PoE) tám: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10,100 Mbit/s Hálózati ... -connection: Ethernet (RJ-45) Beviteli feszültség: 100 - 240 V Szélesség: 280 mm Mélység: ...
>
ár:
112 795 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom