Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 5 meter Cisco QSFP-H40G-AOC5M

40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 5 ...

40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 5 meter Cisco QSFP-H40G-AOC5M Cisco QSFP-H40G-AOC5M=. Connector 1: QSFP+, Connector 2: QSFP+, Cable length: 5m 40G QSFP direct ...
>
ár:
187 795 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 7 meter Cisco QSFP-H40G-AOC7M

40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 7 ...

40G QSFP direct-attach Active Optical cable, 7 meter Cisco QSFP-H40G-AOC7M Cisco QSFP-H40G-AOC7M=. Connector 1: QSFP+, Connector 2: QSFP+, Cable length: 7m 40G QSFP direct ...
>
ár:
187 795 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... , Cable type: Single-mode. Power consumption (typical): 3.5W. Certification: MSA. Number of products included: 1 pc(s) 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver ...
>
ár:
2 815 985 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD

40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex ...

... type: QSFP, Data transfer rate (max): 40000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maximum transfer distance: 150m, Wavelength: 850 nm, Cable type ...
>
ár:
205 635 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... -Q40GLR4L=. Interface type: QSFP+, Data transfer rate ( ... 2000m, Wavelength: 1310 nm, Cable type: Single-mode. Certification: ... pc(s) 40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...
>
ár:
1 125 830 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom