Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... compatible with ,10/100/1000Base-T Ethernet networks, the&nbs$1, $2iber media converter ... 850nm Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female  , 1 - Fiber Optic LC Duplex ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... a durable and convenient Ethernet-to-fiber solution; the Ethernet to LC Fiber converter ... Fiber Optic LC Duplex Female 1 - RJ-45 Female Power Center Tip Polarity Positive Input ...
>
ár:
75 056 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... concrete; or heritage buildings where new Ethernet cabling or wireless is impossible Integrates ... (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ...
>
ár:
132 571 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional ... HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ...
>
ár:
166 861 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Router, vezeték nélküli, 450Mbps, TP-LINK TL-WR940N (TLWR940N)

Router, vezeték nélküli, 450Mbps, TP-LINK ...

... TLWR940N) részletes leírása: Wireless N Router Ethernet LAN funkciók: 10/100Base-T(X), ... , PPPoE, -. Antenna: 3 dBi. Összekapcsolhatóság: RJ-45. Biztonság: -, 64-bit WEP,128-bit WEP ...
>
ár:
8 306 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... 802.3, IEEE 802.3u Interface Wireless Ethernet Ports 1 Performance Compatible Networks 10/100 ... Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B (5 pin ...
>
ár:
10 587 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported ... , EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
254 432 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

... Enterprise 2530-48G, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. ... /CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
276 907 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ ...

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A Hewlett Packard Enterprise 560. Ethernet LAN ... , Depth: 17.15 cm, Height: 6.65 cm RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO RV042 100Mbits 4port VPN Router

NET CISCO RV042 100Mbits 4port VPN Router

... : 10/100Base-T(X) WLAN-kapcsolat: N Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 6 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: IEEE 802.3, IEEE 802 ...
>
ár:
58 564 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2800i Power over Ethernet (PoE) White Indoor, Dual-Band, Controller-Based 802.11a/g/n/ac, 2 x 100/1000BASE-T RJ-45, 1 x Console RJ-45, Internal Antennas  AIR-AP2802I-E-K9

Cisco 2800i Power over Ethernet (PoE) White ...

... Ethernet (PoE) White Indoor, Dual-Band, Controller-Based 802.11a/g/n/ac, 2 x 100/1000BASE-T RJ-45, 1 x Console RJ-45 ... , RADIUS, Internal Cisco 2800i. Ethernet LAN data rates: 10,100, ...
>
ár:
198 881 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO RV320 10/100/1000Mbps Dual WAN VPN ROUTER

NET CISCO RV320 10/100/1000Mbps Dual WAN VPN ...

... /100/1000Base-T(X) WLAN-kapcsolat: N Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802 ...
>
ár:
51 492 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... 2530-48G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. Supported ... , EN, UL 2530-48G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking ... HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000 ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-R600VPN SafeStream VPN Router

NET TP-LINK TL-R600VPN SafeStream VPN Router

... /100/1000Base-T(X) WLAN-kapcsolat: N Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: RJ-45 Hálózati szabvány: IEEE 802.3, IEEE 802 ...
>
ár:
20 446 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

NET ASUS RT-AC68U WLAN Router 1300Mbps (802.11ac)

... 1300 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: ... : Y Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45) Windows operating systems supp: Windows ...
>
ár:
52 073 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link AC750 Dual Band Wireless Gigabit Router

TP-Link AC750 Dual Band Wireless Gigabit Router

... x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base- ... (OSI Model)EthernetIPv4IPv6IPsecL2TPPPTPApplication LayerHTTP DHCP ... A))LAN4 (RJ-45)WAN1 (RJ-45)Power Device LocationExternalWidth ...
>
ár:
15 790 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Broadcom 1GHz Gigabit Router

TP-link AC1900 Touch Screen Wi-Fi Broadcom 1GHz ...

... PSK WPA WPA2LAN4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base ... pin USB (type A))LAN4 (RJ-45)WAN1 (RJ-45)Power Device LocationExternalWidth (mm)284 mmHeight ...
>
ár:
42 600 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO WRP400-G2 VoIP Router

NET CISCO WRP400-G2 VoIP Router

Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 5 Támogatott hálózati protokollo: Ethernet, Fast Ethernet, IEEE 802.11b, ... Be- és kimeneti portok: 2 x RJ-11 Megfelel az ipari szabványokna: IEEE 802 ...
>
ár:
37 730 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

... m Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 3 RS-232 port: 1 WAN-connection: RJ-45 Hálózati ... 240 V AC input frequency: 50/60 Hz Ethernet-áramellátás (PoE) tám: N Üzemi hõmérséklettartomány ( ...
>
ár:
41 097 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK DIR-850L/E Cloud Gigabit Router

NET D-LINK DIR-850L/E Cloud Gigabit Router

... 867 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány ... mellékelve: Y Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45) Windows operating systems supp: Windows ...
>
ár:
16 994 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV325 Dual Gigabit WAN, 16port Gigabit LAN VPN Router

Cisco RV325 Dual Gigabit WAN, 16port Gigabit LAN ...

... /s, Kábelezési technológia: 10/100/1000Base-T(X). WAN-connection: Ethernet (RJ-45), USB version: 2.0. Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE ...
>
ár:
98 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-ER6120 LAN Gigabit LoadBalance Router

NET TP-LINK TL-ER6120 LAN Gigabit LoadBalance ...

Ethernet/LAN csatlakozás: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10, 100, ... T(X) WLAN-kapcsolat: N Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 5 WAN-connection: RJ-45 Hálózati szabvány: IEEE 802.3 ...
>
ár:
71 960 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Black, 50/60 Hz

Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE ...

... switch, 24 x 10/100 Ethernet Ports, 2 dual mode Uplinks, ... : L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Console port: RJ-45. Networking standards: IEEE ...
>
ár:
271 394 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK DIR-626L Cloud Router N300+

NET D-LINK DIR-626L Cloud Router N300+

Ethernet/LAN csatlakozás: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10, 100 ... s: 300 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: RJ-45 Hálózati szabvány: IEEE 802.11b ...
>
ár:
13 512 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

... J9853A 2530-48G-PoE+-2SFP+ - 48 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ ... support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking ...
>
ár:
561 870 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WiFi Access Point D-LINK DAP-2360 PoE

WiFi Access Point D-LINK DAP-2360 PoE

... 2043 Áramfogyasztás: 9 W Ethernet-áramellátás (PoE) tám: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10, 100 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 1 Bekapcsolt ...
>
ár:
41 928 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-Link DSL-2750B ADSL2+ Wireless N

NET D-Link DSL-2750B ADSL2+ Wireless N

... : 300 Mbit/s Sávszélesség: 2.4 GHz Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: ADSL (RJ-11) Hálózati szabvány: IEEE 802.11b ...
>
ár:
14 885 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

... adatátviteli s: 300,867 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 5 Hálózati szabvány: ... adapter mellékelve: Y RJ-11 ports quantity: 1 Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45) Windows operating ...
>
ár:
44 268 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver network switch HP 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module  J9995A

Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet ...

... Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver ... Hewlett Packard Enterprise J9995A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100). Colour of product: ...
>
ár:
530 066 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom