Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... Fully compatible with ,10/100/1000Base-T Ethernet networks, the&nbs$1, $2iber media converter ... 850nm Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female  , 1 - Fiber Optic LC ...
>
ár:
46 111 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... a durable and convenient Ethernet-to-fiber solution; the Ethernet to LC Fiber converter ... Fiber Optic LC Duplex Female 1 - RJ-45 Female Power Center Tip Polarity Positive Input ...
>
ár:
73 839 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... concrete; or heritage buildings where new Ethernet cabling or wireless is impossible Integrates ... (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ...
>
ár:
130 473 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional ... HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ...
>
ár:
164 326 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ...

... IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional ... HDMI (19 pin) Female  , 1 - RJ-45 Female Indicators LED Indicators 1 - Link OK / POWER ...
>
ár:
90 517 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... .3, IEEE 802.3u Interface Wireless Ethernet Ports 1 Performance Compatible Networks 10/100 Mbps ... Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B (5 ...
>
ár:
9 884 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2800i Power over Ethernet (PoE) White Indoor, Dual-Band, Controller-Based 802.11a/g/n/ac, 2 x 100/1000BASE-T RJ-45, 1 x Console RJ-45, Internal Antennas  AIR-AP2802I-E-K9

Cisco 2800i Power over Ethernet (PoE) White ...

... Ethernet (PoE) White Indoor, Dual-Band, Controller-Based 802.11a/g/n/ac, 2 x 100/1000BASE-T RJ-45, 1 x Console RJ-45 ... RADIUS, Internal Cisco 2800i. Ethernet LAN data rates: 10,100, ...
>
ár:
198 881 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported ... , EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
254 432 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

... Enterprise 2530-48G, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. ... CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
276 907 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ ...

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A Hewlett Packard Enterprise 560. Ethernet LAN data ... Depth: 17.15 cm, Height: 6.65 cm RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking ... 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000 ...
>
ár:
335 002 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45)További információkBármilyen, SFP slottal rendelkező, Gigabit Ethernet switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal ...
>
ár:
13 040 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver network switch HP 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module  J9995A

Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet ...

... Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver ... Silver Hewlett Packard Enterprise J9995A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100). Colour of product: ...
>
ár:
530 066 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 256MB USB Flash (internal) 512MB DRAM, IP Base License CISCO1921/K9

Cisco 1921 Ethernet LAN Multi 1921 w/ 2x Gigabit ...

... Multi 1921 w/ 2x Gigabit Ethernet, 2 EHWIC slots, 256MB USB ... technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Networking standards: IEEE 802.1Q, IEEE 802. ...
>
ár:
195 064 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... Fully compatible with 10/100/1000Base-T Ethernet networks, the fiber media converter supports ... Connector(s) Local Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 1 - Fiber Optic LC Duplex Female ...
>
ár:
41 514 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, Managed, L2, Fast Ethernet (10/100), Black, 50/60 Hz

Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE ...

... Plus switch, 24 x 10/100 Ethernet Ports, 2 dual mode ... : L2. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet (10/100), Console port: RJ-45. Networking standards: IEEE 802 ...
>
ár:
271 394 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... concrete, or heritage buildings where new Ethernet cabling or wireless is impossible Integrates ... (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ...
>
ár:
124 724 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 881 Ethernet LAN Black C881-K9

Cisco 881 Ethernet LAN Black C881-K9

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45), USB version: 1.1. Networking standards: IEEE 802.3, IEEE ...
>
ár:
106 013 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4I/O ExpansionsExpansion Slots:1 x SFPNetwork & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork ... Contents:Professional Gigabit-Ethernet-Router with 11n ...
>
ár:
81 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4I/O ExpansionsExpansion Slots:1 x SFPNetwork & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork ... Contents:Professional Gigabit-Ethernet-Router with 11n ...
>
ár:
79 980 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC87U Ethernet Wireless Router

Asus RT-AC87U Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4USB:YesPoE (RJ-45) Port:NoNumber of Broadband (RJ-45) Ports:1Network & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetVPN ... Gigabit Router1 x RJ-45 Cable1 x Power ...
>
ár:
66 510 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NBG-418N v2 IEEE 802.11n Ethernet Wireless Router

ZyXEL NBG-418N v2 IEEE 802.11n Ethernet Wireless ...

... :NoUSB:NoPowerline:NoPoE (RJ-45) Port:NoManagement Port:NoNumber of Broadband (RJ-45) Ports:1Network & CommunicationEthernet Technology:Fast EthernetNetwork Technology:10/100Base ...
>
ár:
6 560 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber Ethernet média konverter SC 2 km

Startech MCM110SC2EU - 10/100 Multi Mode Fiber ...

Alapadatok Típus: média konverterCsatlakozó(k) Csatlakozó 1 1 - RJ-45 F Csatlakozó 2 1 - Fiber Optic SC Duplex FGyártói link: LINK
>
ár:
20 660 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

NET TP-LINK TL-ER6020 Gigabit Dual-WAN VPN Router

... m Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 3 RS-232 port: 1 WAN-connection: RJ-45 Hálózati ... 240 V AC input frequency: 50/60 Hz Ethernet-áramellátás (PoE) tám: N Üzemi hõmérséklettartomány ( ...
>
ár:
41 366 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... 2530-48G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. Supported ... , EN, UL 2530-48G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

NET ASUS DSL-AC56U AC1200 VDSL Modem

... adatátviteli s: 300,867 Mbit/s Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 5 Hálózati szabvány: ... adapter mellékelve: Y RJ-11 ports quantity: 1 Kábelek mellékelve: LAN (RJ-45) Windows operating ...
>
ár:
44 200 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AVM FRITZ Box 7272

AVM FRITZ Box 7272

... és VPN támogatás - portok: 2 x RJ-45 Gigabit Ethernet, 2 x RJ-45 Fast Ethernet, 2 x RJ-11, 1 x USB 2.0 - méret: ... 802.11nWi-Fi max. sebesség: 450 MbpsPower over Ethernet (PoE) : Nem 
>
ár:
55 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO RV320 10/100/1000Mbps Dual WAN VPN ROUTER

NET CISCO RV320 10/100/1000Mbps Dual WAN VPN ...

... : 10/100/1000Base-T(X) WLAN-kapcsolat: N Ethernet LAN (RJ-45) portok me: 4 WAN-connection: Ethernet (RJ-45) Hálózati szabvány: IEEE 802.1Q, IEEE 802 ...
>
ár:
52 479 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module J9987A

HP 24-port 10/100/1000BASE-T MACsec v3 zl2 Module ...

... /1000), Green, Silver, Wired Hewlett Packard Enterprise J9987A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Colour of product: Green, Silver. Width ...
>
ár:
424 053 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Edimax BR-6428nc N300 Router

Edimax BR-6428nc N300 Router

... , protokoll: 802.11b/g/nCsatlakozók: 1 x RJ-45 Fast Ethernet WAN port, 4 x RJ-45 Fast Ethernet LAN portWiFi módok: AP, Client, AP bridge ...
>
ár:
8 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom