Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech 10/100 Ethernet to SC Multi Mode Fiber ...

... scalability. This versatile GbE Ethernet to Fiber converter is compatible ... RJ-45 Female Remote Unit Connectors 1 - Fiber Optic SC Duplex Female Indicators LED Indicators 1 - Ethernet ...
>
ár:
23 762 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... concrete; or heritage buildings where new Ethernet cabling or wireless is impossible Integrates ... (RF Coax) Female Remote Unit Connectors 1 - RJ-45 Female 2 - Type F (RF Coax) Female ...
>
ár:
133 584 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 300Mbps WI-FI range extender

StarTech 300Mbps WI-FI range extender

... Encryption Connector(s) Connector Type(s) 1 - RJ-45 Female  , 1 - Wireless N (IEEE ... 1 - Wireless Link/Activity  , 1 - Ethernet Link/Activity  , 1 - Power Power Input ...
>
ár:
16 182 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

StarTech 802.3at és 802.3af 100m PoE extender

... (s) Connector Type(s) 2 - RJ-45 Female Special Notes / Requirements Note Total ... pass-through power to the connected device / Ethernet cable. Indicators LED Indicators 1 - PoE IN ...
>
ár:
40 847 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech kültéri WI-FI access point

StarTech kültéri WI-FI access point

... point includes a passive Power-over-Ethernet injector, so it can be conveniently ... (IEEE 802.11n) Internal Ports 2 - RJ-45 Female Special Notes / Requirements System and Cable ...
>
ár:
39 278 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech 48V/30W 2 Port Gigabit  PoE injektor

StarTech 48V/30W 2 Port Gigabit PoE injektor

... for industrial environments, the power over Ethernet injector features a rugged, IP-30 ... (4 Wire) Female  , 4 - RJ-45 Female Special Notes / Requirements Patents and Licenses The ...
>
ár:
53 255 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... .3, IEEE 802.3u Interface Wireless Ethernet Ports 1 Performance Compatible Networks 10/100 Mbps ... Wireless N (IEEE 802.11n) External Ports 1 - RJ-45 Female  , 1 - USB Mini-B (5 ...
>
ár:
10 730 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 MB SDRAM HP JE074A

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 ...

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, ... Packet buffer memory: 0.5 MB 24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash ...
>
ár:
422 922 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
10x RJ-45, Fast Ethernet, RISC 333MHz, 256MB DDR SDRAM, 256MB Flash HP JF813A

10x RJ-45, Fast Ethernet, RISC 333MHz, 256MB DDR ...

... . Heat dissipation: 29 BTU/h. Power consumption (typical): 15W 10x RJ-45, Fast Ethernet, RISC 333MHz, 256MB DDR SDRAM, 256MB Flash HP JF813A
>
ár:
199 829 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR20-21 - Fast Ethernet, 8x RJ-45, Duplex, 10000 entries, RISC 400 MHz, 256 MB SDRAM, 256 MB compact flash, 3.4 kg HP JD663B

MSR20-21 - Fast Ethernet, 8x RJ-45, Duplex, 10000 ...

... : 10/100Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Networking standards: IEEE 802.3, IEEE ... of product: Blue MSR20-21 - Fast Ethernet, 8x RJ-45, Duplex, 10000 entries, RISC 400 MHz ...
>
ár:
277 501 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, Duplex, 4 SIC slots, 2 MIM, 2x RJ-45, RISC (533 MHz), 256MB DDR SDRAM, 256MB Flash, 6.9kg, Black/Blue HP JF284A

MSR30-20 - Gigabit Ethernet, 30000 entries, ...

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Networking standards: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802 ...
>
ár:
727 057 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 56 Gbps, 3950g, Black HP J9773A

2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 ...

... 2530-24G-PoE+, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 28, 24, 28. Supported ... , EN, UL 2530-24G-PoE+ - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
241 286 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 MB DDR3, 2.3 µs, 104 Gbps, 3080g, Black HP J9775A

2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, ...

... Enterprise 2530-48G, BladeSystem. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 52, 48, 52. ... CSA, EN, UL 2530-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
254 008 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ ...

RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 MB SDRAM, PoE+ HP J9846A Hewlett Packard Enterprise 560. Ethernet LAN data ... Depth: 17.15 cm, Height: 6.65 cm RJ-45, 2.4/5 GHz, 128 MB flash, 256 ...
>
ár:
181 737 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR931 3G - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN, 1x Serial, 802.11 3G HP JG515A

MSR931 3G - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, ...

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Data network: HSPA+. Management protocols: SNMPv1, v2, v3. Firewall security ...
>
ár:
324 575 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, 32MB flash, 3.2 µs, 192 Gbps, 4500g, Black HP JD375A

5500-48G - Gigabit Ethernet, RJ-45, 256MB SDRAM, ...

... Hewlett Packard Enterprise 5500-48G, ProCurve. Switch type: Unmanaged. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: 53, 49, 53. Supported data transfer rates: 10/100 ...
>
ár:
1 883 603 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR930 - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN HP JG511A

MSR930 - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x ...

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Management protocols: SNMPv1, v2, v3. Firewall security: NAT, SSHv2, Security ...
>
ár:
136 279 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR930 3G - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN, 802.11 3G HP JG513A

MSR930 3G - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, ...

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Data network: HSPA+. Management protocols: SNMPv1, v2, v3. Firewall security ...
>
ár:
298 684 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR931 - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN, 1x Serial HP JG514A

MSR931 - 1x RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN, 4x ...

... Mbit/s, Cabling technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). Management protocols: SNMPv1, v2, v3. Firewall security: NAT, SSHv2, Security ...
>
ár:
211 597 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000/10000 SFP+, ARM9E 800 MHz, 128 MB flash, 256 MB DDR3, 65.4 Mpps, 88 Gb/s, 195 W PoE, 3.9 kg HP J9854A

HP 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 ...

... support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking ... 2530-24G-PoE+-2SFP+ - 24 RJ-45 10/100/1000 PoE+, 2 SFP+ 1000 ...
>
ár:
363 474 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2x RJ-45 WAN, 8x LAN, 802.11b/g, IMC HP JF815A

2x RJ-45 WAN, 8x LAN, 802.11b/g, IMC HP JF815A

... /s. Wi-Fi standards: 802.11b, 802.11g. WAN connection: Ethernet (RJ-45). Networking standards: IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802 ...
>
ár:
249 256 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 MB flash, 360 Kpps, 717 BTU/hr HP JF804A

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet ...

... technology: 10/100/1000Base-T(X). WAN connection: Ethernet (RJ-45). MAC address table: 30000 entries. Security ... 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB ...
>
ár:
1 550 850 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NETIS E1+ WHITE WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45

NETIS E1+ WHITE WIFI REPEATER, 300 MBPS + RJ-45

... ; WPA-PSK/WPA2-PSK (TKIP/AES) Hardware Interface 1* 10/100Mbps Ethernet port Buttons WPS Range Extender mode: WPS/Default function Router ...
>
ár:
4 920 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 entries routing table, 10.68 kg HP J9642A

E5406 zl - 48x 10-GbE, Gigabit Ethernet, 10000 ...

... J9642A Hewlett Packard Enterprise E5406 zl. Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity: -, 144, -. Supported data transfer rates: 10/100/1000 Mbps ...
>
ár:
585 597 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSR20-13-W, 333MHz, DDR 256MB, 32MB flash, IEEE 802.1X, MD5, Fast Ethernet, Wi-fi, 3kg, blue/grrey HP JF808A

MSR20-13-W, 333MHz, DDR 256MB, 32MB flash, IEEE ...

... JF808A Hewlett Packard Enterprise MSR20-13-W. Ethernet LAN data rates: 10, 100 Mbit/ ... 802.11b, 802.11g. WAN connection: Ethernet (RJ-45). DSL connection type: SHDSL. Routing ...
>
ár:
439 906 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4I/O ExpansionsExpansion Slots:1 x SFPNetwork & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork ... Contents:Professional Gigabit-Ethernet-Router with 11n ...
>
ár:
80 960 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

Funwerk Bintec RS123w Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4I/O ExpansionsExpansion Slots:1 x SFPNetwork & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetNetwork ... Contents:Professional Gigabit-Ethernet-Router with 11n ...
>
ár:
79 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC87U Ethernet Wireless Router

Asus RT-AC87U Ethernet Wireless Router

... RJ-45) Ports:4USB:YesPoE (RJ-45) Port:NoNumber of Broadband (RJ-45) Ports:1Network & CommunicationEthernet Technology:Gigabit EthernetVPN ... Gigabit Router1 x RJ-45 Cable1 x Power ...
>
ár:
68 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL NBG-418N v2 IEEE 802.11n Ethernet Wireless Router

ZyXEL NBG-418N v2 IEEE 802.11n Ethernet Wireless ...

... :NoUSB:NoPowerline:NoPoE (RJ-45) Port:NoManagement Port:NoNumber of Broadband (RJ-45) Ports:1Network & CommunicationEthernet Technology:Fast EthernetNetwork Technology:10/100Base ...
>
ár:
6 570 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband VPN Router

TP-LINK TL-R600VPN SafeStream Gigabit Broadband ...

... Certification CE, FCC, RoHS Package Contents TL-R600VPN Power Cord RJ-45 Ethernet Cable Quick Installation Guide Resource CD System Requirements Microsoft® Windows ...
>
ár:
27 150 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom