Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
51 600 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
24 807 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 668 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 173 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
75 457 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP SF500-48P-K9-G5

48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP ...

48 x 10/100 + 2 x Kombi-Gigabit-SFP + 2 x SFP
>
ár:
674 785 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, 1310nm/ ... . Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT L4 128MB 5x GbE LAN 1x GbE SFP Dual-band Vezeték nélküli Router

MikroTik hAP ac RB962UiGS-5HacT2HnT L4 128MB 5x ...

720MHz CPU, 128MB RAM, 2x triple chain radio
>
ár:
45 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, 10Km DS-SFP-FC8G-LW-C

1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, ...

1/2/4/8-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP, 1310nm, 10Km
>
ár:
113 434 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km DS-SFP-FC2G-LW-C

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km ...

1/2-Gbps Fibre Channel-Long wave SFP,1310nm,10Km
>
ár:
38 366 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac L4 128MB 5x GbE LAN 1x GbE SFP Dual-band Vezeték nélküli Router (RB962UIGS-5HACT2HNT)

MikroTik hAP ac L4 128MB 5x GbE LAN 1x GbE SFP ...

720MHz CPU, 128MB RAM, 2x triple chain radio
>
ár:
41 758 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D SFP modul
>
ár:
6 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

HP 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module HP JC171A

... JC171A Hewlett Packard Enterprise 6600 4-port GbE SFP HIM Router Module. Ethernet interface type: Gigabit ... Mbit/s. Fiber optic connector: SFP. Compatibility: HP 6600 HP 6600 4-port ...
>
ár:
1 160 633 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

HP 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module HP JC174A

... JC174A Hewlett Packard Enterprise 6600 8-port GbE SFP HIM Router Module. Ethernet interface type: Gigabit ... Mbit/s. Fiber optic connector: SFP. Compatibility: HP 6600 HP 6600 8-port ...
>
ár:
1 679 438 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A

HP 6600 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router ...

... 1-port OC-48/STM-16 POS (SFP) Router Module HP JC494A Hewlett Packard Enterprise ... OC-48/STM-16 POS (SFP) Router Module. Fiber optic connector: SFP. Bandwidth: 2500 Gbit/s. ...
>
ár:
9 890 426 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module HP JF280A

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module HP JF280A

... HP JF280A Hewlett Packard Enterprise 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module. Ethernet interface type: ... /s. Media types supported: SFP HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module HP JF280A
>
ár:
618 713 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 792 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 910 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... -LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
9 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 222 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 MB SDRAM HP JE074A

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 ...

24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 ... memory: 0.5 MB 24x RJ-45, Gigabit Ethernet, 4x SFP, 1x RJ-45 serial, 56 Gbps, 128 MB flash, 128 ...
>
ár:
461 491 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
A-MSR30-40 4 SIC slots; 4 MIM module slots; 2 1000Base-T ports(IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); 2 fixed Gigabit Ethernet SFP HP JF803A

A-MSR30-40 4 SIC slots; 4 MIM module slots; 2 ...

... IEEE 802.3ab Type 1000Base-T); 2 fixed Gigabit Ethernet SFP HP JF803A Hewlett Packard Enterprise A-MSR30-40. Ethernet ... .3ab Type 1000Base-T); 2 fixed Gigabit Ethernet SFP HP JF803A
>
ár:
1 345 554 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 MB flash, 360 Kpps, 717 BTU/hr HP JF804A

4 SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet ...

... SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 MB ... SIC, 6 MIM, 2 1000BASE-T, 2 x Gigabit Ethernet SFP, RISC 533 MHz, 512 MB DDR SDRAM, 256 ...
>
ár:
1 692 280 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 118 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HP MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk
>
ár:
62 468 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pack

HP MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pack

HP MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pack
>
ár:
431 474 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
sim
GHz
10|100|1000
netgear
wifi
asus
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
HotSpot
tenda
konnektor
zyxel
300
Synology
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom