Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 115 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 546 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
10 307 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 736 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... Slot; 2U Rackmount Chassis (ETCHS2U); as well as a replaceable SFP slot. Backed by a StarTech.com 2-year warranty and ...
>
ár:
73 839 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
56 482 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module J9993A

HP Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ ...

... v3 zl2 Module Hewlett Packard Enterprise 8-port 1G/10GbE SFP+ MACsec v3 zl2 Module. Ethernet interface type: 10 Gigabit, Ethernet ...
>
ár:
508 864 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS212-1G-10S-1S+IN)

MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP ...

MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS212-1G-10S-1S+IN)
>
ár:
65 397 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Tulajdonságok:LC csatlakozó felület850 nm hullámhossz550 méteres hatótávolságTömeg: 24 g
>
ár:
19 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Gigabites transceiver
>
ár:
18 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

... switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal használhatóKompatibilis: SFP Multi-Source Agreement (MSA)SFP szabványnak megfelel (small form factor plugable ...
>
ár:
13 030 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 560 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for Mikrotik

MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) for ...

... információkS35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, 1.25G Single Mode optical SFP modulewith a LC connector, 1310nm/ ... . Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
22 970 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... -LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
8 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 439 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
37 276 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
46 830 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 118 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A Hewlett Packard Enterprise J9988A. Colour of product: Silver
>
ár:
477 060 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack

HEWLETT PACKARD HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 ...

HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack
>
ár:
1 490 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 ...

HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
367 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk
>
ár:
392 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
122 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk
>
ár:
98 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC 6x900 no SFP Bndl/TVlite

HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC 6x900 no SFP ...

HPE SV3200 FC 6x900 no SFP Bndl/TVlite
>
ár:
2 528 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
10|100|1000
netgear
asus
wifi
HotSpot
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
Mifi
tenda
konnektor
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom