Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack

HEWLETT PACKARD HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 ...

HPE B-series 8Gb LW 25km FC SFP 1 Pack
>
ár:
1 490 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 ...

HPE MSA 2040 10Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
367 530 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 16Gb SW FC SFP 4 Pk
>
ár:
392 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Tulajdonságok:LC csatlakozó felület850 nm hullámhossz550 méteres hatótávolságTömeg: 24 g
>
ár:
23 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps SFP modul

Gigabites transceiver
>
ár:
22 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
47 893 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

Intellinet MiniGBIC SFP 1000Base-T RJ-45 modul

... switch-el használhatóBármilyen, MSA-val kompatibilis SFP Cisco porttal használhatóKompatibilis: SFP Multi-Source Agreement (MSA)SFP szabványnak megfelel (small form factor plugable ...
>
ár:
12 930 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 794 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
6 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 370 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm ...

... -LX (LC)További információkS-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
7 850 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC switch

... -SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ... CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.
>
ár:
5 850 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module

HP 1-port 100Mbt SFP SIC Router Module-Garancia: 1 év-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
1 118 963 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A

HP 24-port 1GbE SFP MACsec v3 zl2 Module J9988A Hewlett Packard Enterprise J9988A. Colour of product: Silver
>
ár:
477 060 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 1Gb SW iSCSI SFP 4 Pk
>
ár:
122 560 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HEWLETT PACKARD HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk

HPE MSA 2040 8Gb SW FC SFP 4 Pk
>
ár:
98 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC 6x900 no SFP Bndl/TVlite

HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC 6x900 no SFP ...

HPE SV3200 FC 6x900 no SFP Bndl/TVlite
>
ár:
2 528 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC Flash no SFP Bndl/TVlite

HEWLETT PACKARD HPE SV3200 FC Flash no SFP ...

HPE SV3200 FC Flash no SFP Bndl/TVlite
>
ár:
4 591 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)
>
ár:
59 315 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiGS-5HacT2HnT)

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain ...

MikroTik hAP ac Dual concurrent triple chain 2.4/5GHz AP, 802.11ac/a/n/b/g, Five Gigabit Ethernet ports, PoE-out on port 5, SFP, USB for 3G/4G support or storage (RB962UiG
>
ár:
37 626 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit ...

MikroTik 2.4GHz 1000mW AP, 5x Ethernet, 5x Gigabit Ethernet, SFP cage, USB, LCD, PoE output on Eth10, 600MHz CPU, 128MB RAM (RB2011UiAS-2HnD-IN)
>
ár:
37 340 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Mikrotik Routerboard S-85DLC05D SFP modul

Routerboard S-85DLC05D SFP modul
>
ár:
6 581 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)
>
ár:
56 722 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch
>
ár:
46 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP uplink Cloud Router Switch (CRS112-8G-4S-IN)

MikroTik CRS112-8G-4S-IN 8port GbE LAN 4port SFP ...

128MB RAMRouterOS L5POE inGigabit LAN : 8 dbPOE támogatás : Igen
>
ár:
41 377 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 594 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 342 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
54 954 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
HotSpot
10|100|1000
netgear
asus
wifi
Mifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
300
Belkin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom