Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... wireless connectivity may be impossible. The gigabit Ethernet over coax kit helps to eliminate ... cable without interference. Backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime ...
>
ár:
130 473 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... -effective extension and dependable performance The Gigabit Fiber Media Converter provides a cost- ... . The MCM1110MMLC is backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime ...
>
ár:
46 111 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... to MM fiber converter supports full Gigabit speeds for ideal network performance and scalability ... replaceable SFP slot. Backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime ...
>
ár:
73 839 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... ) over IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional ... plug-and-play installation. Download the StarTech.com Video Control software to manage ...
>
ár:
164 326 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech HDMI -> RJ45 F/F extender Receiver for ...

... ) over IP, using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional ... plug-and-play installation. Download the StarTech.com Video Control software to manage ...
>
ár:
90 517 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged ...

Startech Gigabit Ethernet over Coaxial Unmanaged Network Extender Kit - 2.4km (EOC1110K)
>
ár:
119 702 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN Extender Receiver - 2.4 km (EOC1110R)

Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN ...

Startech Gigabit Ethernet Over Coaxial LAN Extender Receiver - 2.4 km (EOC1110R)
>
ár:
116 124 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech 1 PORT GIGABIT POE INJEKTOR 48V / 30W - 802.3AT / 802.3AF (POEINJ1G)

StarTech 1 PORT GIGABIT POE INJEKTOR 48V / 30W - ...

Supply power and data connectivity to an individual Gigabit PoE device over standard Ethernet cablin
>
ár:
29 667 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN TRANSLATOR 550M (ET91000LCOAM)

StarTech GIGABIT ETHERNET LWL/ GLASFASER LC MEDIEN ...

Convert and extend a Gigabit Ethernet connection over Multimode LC fiber with remote management capa
>
ár:
85 827 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... -effective extension and dependable performance The Gigabit Fiber Media Converter provides a cost- ... . The MCM1110MMLC is backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime ...
>
ár:
41 514 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... wireless connectivity may be impossible. The gigabit Ethernet over coax kit helps to eliminate ... cable without interference. Backed by a StarTech.com 2-year warranty and free lifetime ...
>
ár:
124 724 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Startech HDMI Video Over IP Gigabit LAN Ethernet Receiver for ST12MHDLAN - 1080p (ST12MHDLANRX)

Startech HDMI Video Over IP Gigabit LAN Ethernet ...

Startech HDMI Video Over IP Gigabit LAN Ethernet Receiver for ST12MHDLAN - 1080p (ST12MHDLANRX)
>
ár:
72 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... (receivers) over IP, using a managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP). For additional ... -and-play installation. Download the StarTech.com Video Control software to manage ...
>
ár:
674 116 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom