Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
80 263 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 785 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

... standard microSD cards up to 32 GB2 , SMS Circuit-switched (GSM) SMS manager Read/write/reply/forward/delete text messages ...
>
ár:
13 825 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... extend your network over longer distances or connect workstations to switches. The converter provides a powerful extended networking solution for campuses ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 379 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
16 797 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
23 045 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional scalability ... Network Switch is recommended for optimal performance. Non-managed network switches may ...
>
ár:
166 861 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Linksys Wireless-G Broadband Router WRT54GL

Linksys Wireless-G Broadband Router WRT54GL

... modem felé (WAN port) * 10/100 Mbps sebességû, 4 portos switch a belsõ hálózat felé, 1 uplink porttal (LAN portok) * 54 ...
>
ár:
17 369 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km  media konverter

Delock SC 10/100Mbps SM 1310nm 20km media ...

Description This Delock Fast Ethernet Media Converter can be ... s&bull, 6 LEDs for status monitoring&bull, DIP-Switch for configuration of LFP (Link Fault Pass Through), ,  ...
>
ár:
16 225 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point 3 pack

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point 3 pack

... users can roam and seamlessly maintain their connection as they switch to the nearest AP.
>
ár:
89 534 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UAP-LR  WI-FI PoE access point

UBiQUiTi UAP-LR WI-FI PoE access point

... users can roam and seamlessly maintain their connection as they switch to the nearest AP.
>
ár:
36 336 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech portable travel WI-FI router

StarTech portable travel WI-FI router

... and Repeater / WISP (Wireless Internet Service Provider) modes using the switch on the side of the router and directly configure using ...
>
ár:
10 587 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO AccessPoint

UBiQUiTi UniFi, 300Mbps 802.11b/g/n 2,4 Ghz MIMO ...

... users can roam and seamlessly maintain their connection as they switch to the nearest AP.
>
ár:
24 366 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SG1008D 8 portos Gigabit switch

TP-Link TL-SG1008D 8 portos Gigabit switch

10/100/1000Mbit sebesség 8 portos switch full duplex támogatás
>
ár:
8 990 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

TP LINK TL-SG1005D 5 portos gigabit switch

TP LINK TL-SG1005D 5 portos gigabit switch tulajdonságai: WLAN szabvány: IEEE 802.3x, Ethernet LAN adatátviteli sebesség: ...
>
ár:
6 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... 2530 Switch Series provides security, reliability, and ease of use for enterprise edge, branch office, and SMB deployments. Fully managed switches deliver ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS226-24G-2S+IN)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS226-24G-2S+IN)
>
ár:
87 282 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)
>
ár:
68 017 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5, supports 10-57V, 802.3af/at (CRS210-8G-2S+IN)

MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, ...

MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5, supports 10-57V, 802.3af/at (CRS210-8G-2S+IN)
>
ár:
68 397 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5 (CRS112-8G-4S-IN)

MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP ...

MikroTik 8x Gigabit Ethernet Smart Switch, 4x SFP cages, 400MHz CPU, 128MB RAM, desktop case, RouterOS L5 (CRS112-8G-4S-IN)
>
ár:
48 739 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-IN)
>
ár:
58 134 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Z-Wave® Power Switch (78010)

Delock Z-Wave® Power Switch (78010)

Delock Z-Wave® Power Switch (78010)
>
ár:
32 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Delock Z-Wave® In-wall power switch (78012)

Delock Z-Wave® In-wall power switch (78012)

Delock Z-Wave® In-wall power switch (78012)
>
ár:
30 135 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link Wireless N 300 Cloud Router with 4 Port 10/100 Switch (DIR-605L)

D-Link Wireless N 300 Cloud Router with 4 Port ...

D-Link Wireless N 300 Cloud Router with 4 Port 10/100 Switch (DIR-605L)
>
ár:
5 246 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GS)

MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP ...

MikroTik 5x Gigabit Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GS)
>
ár:
13 551 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GSP)

MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, ...

MikroTik 5x Gigabit PoE out Ethernet Smart Switch, SFP cage, plastic case, SwOS (RB260GSP)
>
ár:
20 286 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
108 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
10|100|1000
HotSpot
netgear
asus
wifi
2.4
cisco
Mifi
b|g|n|ac
linksys
vpn
tenda
konnektor
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom