Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... extend your network over longer distances or connect workstations to switches. The converter provides a powerful extended networking solution for campuses ...
>
ár:
46 369 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500X-48P-K9-G5 network switch SG500X-48P-K9-G5

Cisco SG500X-48P-K9-G5 network switch ...

... Cisco SG500X-48P-K9-G5. Switch type: Managed, Switch layer: L3. Networking standards: ... data transfer rates: 10/100/1000 Mbps, Switching capacity: 176 Gbit/s. Security algorithms: ...
>
ár:
826 903 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-SG1008D 8 portos Gigabit switch

TP-Link TL-SG1008D 8 portos Gigabit switch

10/100/1000Mbit sebesség 8 portos switch full duplex támogatás
>
ár:
7 690 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock Z-Wave® Power Switch (78010)

Delock Z-Wave® Power Switch (78010)

Delock Z-Wave® Power Switch (78010)
>
ár:
32 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
49 379 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
80 263 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MIKROTIK Cloud Router Switch (MT CRS212-1G-10S-1S+IN) - Fehér

MIKROTIK Cloud Router Switch (MT ...

1 darab gigabites ethernet, 10 darab SFP +1 darab 10G SFP+ porttal felvértezett router. Hálózati eszköz típus: RouterVezetékes hálózat: GigabitLAN portok száma: 1 dbWi-Fi protokoll ...
>
ár:
61 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

D-Link DWM-157 USB2.0 21Mbps HSPA+ adapter

... standard microSD cards up to 32 GB2 , SMS Circuit-switched (GSM) SMS manager Read/write/reply/forward/delete text messages ...
>
ár:
13 749 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ST12MHDLAN!!! fekete

StarTech RJ45 -> HDMI F/F extender Receiver for ...

... using&nbs$1, $2 managed Gigabit Ethernet switch (with IGMP).&nbs$1, $2or additional scalability ... Network Switch is recommended for optimal performance. Non-managed network switches may ...
>
ár:
165 972 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN Router

TP-LINK TL-ER6020 SafeStream Gigabit Dual-WAN VPN ...

... DHCP Reservation MAC Clone Modify WAN/LAN/DMZ MAC Address Switch Setting Port Mirror Rate Control Port Config Port VLAN WAN ...
>
ár:
40 660 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP  2530-48G-PoE +  switch

HPNW HP 2530-48G-PoE+ Switch J9772A HP ...

... 2530 Switch Series provides security, reliability, and ease of use for enterprise edge, branch office, and SMB deployments. Fully managed switches deliver ...
>
ár:
376 983 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

HP 2530-48G-PoE+-2SFP+ Switch J9853A HP

... Switch layer: L2, Switch type: Managed, MIB support: IEEE 802.3 Ethernet. Basic switching RJ ... .3u. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 136 Gbit/s, Throughput: 101 ...
>
ár:
561 870 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-2SFP+ Switch J9855A  HP

HP 2530-48G-2SFP+ Switch J9855A HP

... 2530-48G-2SFP+. Switch layer: L2, Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports ... .3u. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 136 Gbit/s, Throughput: 101 ...
>
ár:
342 211 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G-2SFP+ Switch Hewlett Packard Enterprise 2530-24G-2SFP+ (J9856A)

HP 2530-24G-2SFP+ Switch Hewlett Packard ...

... 2530-24G-2SFP+. Switch layer: L2, Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports ... .3u. MAC address table: 16000 entries, Switching capacity: 88 Gbit/s, Throughput: 65. ...
>
ár:
222 628 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

HP Aruba 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

... #ABBTerméknévHP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)GyártóHPTermékosztálySWITCH - menedzselhetőLAN hálózati architektúraGigabitEthernetSmartSwitch (WEB Managed)Igen1000BaseT (RJ45 ...
>
ár:
405 260 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet (10/100) Silver network switch HP 8-port 1/2.5/5/10GBASE-T PoE+ MACsec v3 zl2 Module  J9995A

Hewlett Packard Enterprise J9995A Fast Ethernet ...

... Fast Ethernet (10/100) Silver network switch HP 8-port 1/2.5/ ... Ethernet (10/100), Silver Hewlett Packard Enterprise J9995A. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Fast Ethernet ( ...
>
ár:
530 066 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SF1008D, 8 portos SWITCH

TP-LINK TL-SF1008D, 8 portos SWITCH

TP-LINK TL-SF1008D, 8 portos SWITCH.
>
ár:
3 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

TP-LINK TL-SF1008D 8 port switch

A 8 portos TP-Link TL-SF1008D switch elterjedt a kis számítógépes hálózatokban. Az auto MDI/MDIX funkció ...
>
ár:
2 780 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HATP - TP-LINK TL-SF1008D  8 Port Switch

HATP - TP-LINK TL-SF1008D 8 Port Switch

HATP TPLINK TLSF1008D 8 Port Switch
>
ár:
3 748 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LevelOne KVM-0290 KVM switch (2 port, HDMI, USB,  integrált kábel)

LevelOne KVM-0290 KVM switch (2 port, HDMI, USB, ...

KVM0223 2Port USB KVM Switch   2 számítógép irányítással egyszerű billentyűvel, egérrel és monitorral USB egér ...
>
ár:
24 821 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

HP 2530-48G-PoE+ Switch (J9772A)

Gyártó: HPTermékosztály: SWITCH - menedzselhetőLAN hálózati architektúra: GigabitE
>
ár:
363 068 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+ Switch - J9772A

HP 2530-48G-PoE+ Switch - J9772A

2530-48G-PoE+ Switch - J9772A
>
ár:
420 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, plastic case (RB260GS)

MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web ...

Gyártó: MikroTikTermékosztály: SWITCH - menedzselhetőLAN hálózati architektúra: Gi
>
ár:
14 072 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart ...

MikroTik 24x Gigabit Ethernet layer 3 Smart Switch, 1x SFP cage, LCD, 600MHz CPU, 128MB RAM, 1U rackmount, RouterOS L5 (CRS125-24G-1S-RM)
>
ár:
57 564 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS212-1G-10S-1S+IN)

MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP ...

MikroTik Smart Switch, 1x Gigabit LAN, 10x SFP cages, 1x SFP+ cage, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5 (CRS212-1G-10S-1S+IN)
>
ár:
65 397 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5, supports 10-57V, 802.3af/at (CRS210-8G-2S+IN)

MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, ...

MikroTik 8x Gigabit Smart Switch, 2x SFP+ cages, LCD, 400MHz CPU, 64MB RAM, Metal desktop case, RouterOS L5, supports 10-57V, 802.3af/at (CRS210-8G-2S+IN)
>
ár:
79 924 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch - Fehér

MikroTik CRS112-8G-4S-IN Cloud Router Switch - ...

Kompakt kialakítású, nagy teljesítményű switchRouter funkció + Layer 3 switch funkcióRouterOS vezérléshezBeépített QCA8511 típusú 1 magos 400 MHz-es processzor +  ...
>
ár:
38 950 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Sweex Wireless-G Router + 4 port 10/100 switch

Sweex Wireless-G Router + 4 port 10/100 switch

Sweex Wireless-G Router + 4 port 10/100 switch:   A csomag tartalma: - Vezeték nélküli szélessávú router, 54 Mbps - 5 ...
>
ár:
9 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 24-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

Cisco 24-port 10/100 Stackable Managed Switch with ...

24-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
195 413 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks

Cisco 48-port 10/100 Stackable Managed Switch with ...

48-port 10/100 Stackable Managed Switch with Gigabit Uplinks-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
332 989 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
GHz
HotSpot
10|100|1000
netgear
asus
wifi
2.4
cisco
Mifi
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
300
Belkin
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom