Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
4-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface Card Cisco VWIC3-4MFT-T1/E1

4-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface ...

4-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface Card Cisco VWIC3-4MFT-T1/E1 Cisco VWIC3-4MFT-T1/E1. Connectivity technology: Wired, Host ...
>
ár:
799 643 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2-Port Serial WAN Interface Card Cisco HWIC-2T

2-Port Serial WAN Interface Card Cisco HWIC-2T

2-Port Serial WAN Interface Card Cisco HWIC-2T Cisco 2-Port Serial WAN Interface Card. Host interface: Serial. Width: 7.9 ... 32 - 104 °F 2-Port Serial WAN Interface Card Cisco HWIC-2T
>
ár:
106 215 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
8-Port Asynchronous/Synchronous High-Speed WAN Interface Card. Cisco HWIC-8A/S-232

8-Port Asynchronous/Synchronous High-Speed WAN ...

8-Port Asynchronous/Synchronous High-Speed WAN Interface Card. Cisco HWIC-8A/S-232 Cisco 8-Port Async/Sync Serial HWIC, EIA-232. Host ...
>
ár:
436 169 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface Card Cisco VWIC3-1MFT-T1/E1

1-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface ...

1-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface Card Cisco VWIC3-1MFT-T1/E1 Cisco VWIC3-1MFT-T1/E1. Connectivity technology: Wired, Host ...
>
ár:
259 884 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1-port Analog Modem Interface card Cisco WIC-1AM-V2

1-port Analog Modem Interface card Cisco ...

1-port Analog Modem Interface card Cisco WIC-1AM-V2 Cisco 1-port Analog Modem Interface card. Connectivity technology: Wired, Host interface: MiniSlot. Data transfer rate ...
>
ár:
89 960 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4-Port ISDN BRI S/T High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4B-S/T

4-Port ISDN BRI S/T High-Speed WAN Interface Card ...

... S/T High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4B-S/T Cisco 4-Port ISDN BRI S/T High-Speed WAN Interface Card. Connectivity technology: Wired ...
>
ár:
199 911 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4-Port Serial High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4T

4-Port Serial High-Speed WAN Interface Card Cisco ...

4-Port Serial High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4T Cisco HWIC-4T=. Output interface: Serial. Colour of product: Stainless steel. Width: 7.9 ...
>
ár:
508 864 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4-Port Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card Cisco EHWIC-4ESG-P

4-Port Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN ...

... Gigabit Ethernet Enhanced High-Speed WAN Interface Card Cisco EHWIC-4ESG-P Cisco EHWIC-4ESG-P. Ethernet interface type: Gigabit, Ethernet LAN data rates ...
>
ár:
113 586 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HWIC-1DSU-T1=, 1-Port T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN Interface Card Cisco HWIC-1DSU-T1

HWIC-1DSU-T1=, 1-Port T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN ...

... T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN Interface Card Cisco HWIC-1DSU-T1 Cisco HWIC-1DSU-T1=. Certification: EN300386 CISPR24 ... T1/Fractional T1 DSU/CSU WAN Interface Card Cisco HWIC-1DSU-T1
>
ár:
181 737 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2 Port Channelized T1/E1 and ISDN PRI High Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-2CE1T1-PRI

2 Port Channelized T1/E1 and ISDN PRI High Speed ...

... E1 and ISDN PRI High Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-2CE1T1-PRI Cisco HWIC-2CE1T1-PRI=. Connectivity technology: ... ISDN PRI High Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-2CE1T1-PRI
>
ár:
763 295 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

4-Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN ...

... T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4T1/E1 Cisco 4-Port T1/E1 Clear Channel High- ... -Port T1/E1 Clear Channel High-Speed WAN Interface Card Cisco HWIC-4T1/E1
>
ár:
636 080 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

2 Port Voice Interface Card Cisco VIC3-2FXS/DID

2 Port Voice Interface Card Cisco VIC3-2FXS/DID Cisco VIC3-2FXS/DID 2 Port Voice Interface Card Cisco VIC3-2FXS/DID
>
ár:
68 656 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

2-port E&M voice/fax interface card Cisco ...

2-port E&M voice/fax interface card Cisco VIC3-2E/M Cisco 2-port E&M voice/fax. Compliance industry standards: E& ... , T.38; T1, E1; 2-port E&M voice/fax interface card Cisco VIC3-2E/M
>
ár:
79 964 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2-Port Async/Sync Serial WAN Interface Card

Cisco 2-Port Async/Sync Serial WAN Interface Card

2-Port Async/Sync Serial WAN Interface Card
>
ár:
90 869 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN VWIC3-2MFT-T1/E1 CISCO

2-Port 3rd Gen Multiflex Trunk Voice/WAN ...

2-Port T1/E1 Multiflex Trunk Voice/WAN Interface Card Cisco VWIC3-2MFT-T1/E1 Cisco VWIC3-2MFT-T1/E1. Connectivity technology: Wired, Host ...
>
ár:
371 551 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Two-port ISDN BRI VIC, S/T interface, NT or TE Cisco VIC2-2BRI-NT/TE

Two-port ISDN BRI VIC, S/T interface, NT or TE ...

... ISDN BRI VIC, S/T interface, NT or TE Cisco VIC2-2BRI-NT/TE Cisco Two-port ISDN BRI VIC, S/T interface, NT or TE ...
>
ár:
189 006 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
4 - Port Voice Interface Card - FXS & DID Cisco VIC3-4FXS/DID

4 - Port Voice Interface Card - FXS & DID Cisco ...

... : cRTP, Supported network protocols: FXO/FXS, DTMF. Compatible operating systems: Cisco IOS 4 - Port Voice Interface Card - FXS & DID Cisco VIC3-4FXS/DID
>
ár:
137 312 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2-port Voice Interface Card - FXO (Universal) Cisco VIC2-2FXO

2-port Voice Interface Card - FXO (Universal) ...

2-port Voice Interface Card - FXO (Universal) Cisco VIC2-2FXO Cisco VIC2-2FXO= 2-port Voice Interface Card - FXO (Universal) Cisco VIC2-2FXO
>
ár:
79 964 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
2-Port Voice Interface Card FXS and DID Cisco VIC3-2FXS-E/DID

2-Port Voice Interface Card FXS and DID Cisco ...

2-Port Voice Interface Card FXS and DID Cisco VIC3-2FXS-E/DID Cisco 2-port FXS/DID voice/fax. ... , T.38; T1, E1; 2-Port Voice Interface Card FXS and DID Cisco VIC3-2FXS-E/DID
>
ár:
179 920 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) Cisco WIC-1B-S/T-V3

1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased ...

1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) Cisco WIC-1B-S/T-V3 Cisco WIC-1B-S/T-V3=. ... ST - RJ-45 1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line) Cisco WIC-1B-S/T-V3
>
ár:
90 869 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single Mode Fiber, 4 CWDM lanes in 1310nm window Muxed inside module, Duplex LC connector, 10km, Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4 Cisco QSFP-40G-LR4=. Interface type: QSFP, Data transfer rate ( ... Multi-rate Support (40G Ethernet and OTU3) Cisco QSFP-40G-LR4
>
ár:
2 815 985 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11n CAP w/CleanAir- 4x4:3SS- Mod- Ext Ant- E R AIR-CAP3602E-E-K9 CISCO

802.11n CAP w/CleanAir- 4x4:3SS- Mod- Ext Ant- E R ...

... Ethernet, 1.13kg, E, White Cisco AIR-CAP3602E-E-K9 Cisco Aironet 3602e. Data transfer rate ( ... -Fi data rate (max): 450 Mbit/s. Interface: RJ-45, Cabling technology: 10/100/100Base-T( ...
>
ár:
258 470 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; AIR-CAP3602I-E-K9 CISCO

802.11n CAP w/CleanAir; 4x4:3SS; Mod; Int Ant; ...

... Gigabit Ethernet, 1.13kg, White Cisco AIR-CAP3602I-E-K9 Cisco Aironet 3602i. Data transfer rate ... s, Frequency band: 2.4/5 GHz. Interface: RJ-45, Cabling technology: 10/100/100Base-T ...
>
ár:
233 431 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Cisco EHWIC-VA-DSL-A

Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Cisco ...

... ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Cisco EHWIC-VA-DSL-A Cisco VDSL2/ADSL2+ EHWIC. Ethernet interface type: Fast, Networking standards: ... Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A Cisco EHWIC-VA-DSL-A
>
ár:
145 390 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex Multi-mode Fiber, LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD

40G QSFP Bi-Directional transceiver module, Duplex ...

... , 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD Cisco QSFP-40G-SR-BD=. Interface type: QSFP, Data transfer rate ... LC Duplex connector, 100m reach with OM3 fiber Cisco QSFP-40G-SR-BD
>
ár:
205 635 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

4-port Voice Interface Card - FXO (Universal) f/ ...

4-port Voice Interface Card - FXO (Universal) f/ C2600/C3600 Cisco VIC2-4FXO Cisco VIC2-4FXO 4-port Voice Interface Card - FXO (Universal) f/ C2600/C3600 Cisco VIC2-4FXO
>
ár:
159 929 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

2901, 2 GE, 4 EHWIC, 2 DSP, 1 ISM, 256MB CF, 512MB ...

... + HWIC-16A(16-Port Interface Card) + 2xCAB-HD8-ASYNC(8-port data cable) Cisco CISCO2901-16TS/K9 Cisco 2901. Ethernet LAN data rates ...
>
ár:
635 171 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat

40GBASE-LR4 QSFP40G transceiver module for Single ...

... connector, 2km, 40G Ethernet rate only Cisco WSP-Q40GLR4L Cisco WSP-Q40GLR4L=. Interface type: QSFP+, Data transfer rate (max ... , 2km, 40G Ethernet rate only Cisco WSP-Q40GLR4L
>
ár:
1 125 830 Ft
szállítási díj:
744 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom