Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, 2 QSFP+, 512 MB flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 10 kg HP JG896A

FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+ - 40 1000/10000 SFP+, ...

... flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 10 kg HP JG896A Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 5700-40XG-2QSFP+. Switch layer ... flash, 2GB SDRAM, 714.2 Mpps, 960 Gbps, 10 kg HP JG896A
>
ár:
1 386 048 Ft
szállítási díj:
1 095 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link 4G LTE Router, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slot

D-Link 4G LTE Router, 4 X FastEthernet LAN, 2 X ...

... -921/ETerméknévD-Link 4G LTE Router, 4 X FastEthernet LAN, 2 X LTE antenna, SIM card slotGyártóD-LinkTermékosztályRouter/Internet ... mmSzélesség111.5 mmMélység23.5 mmNettó tömeg0.5 kg
>
ár:
44 596 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... 4W Power Source 2 AC Adapters Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C to 50 ... (Package) Weight 3.4 lb [1.6 kg] What's in the Box Included in Package 1 ...
>
ár:
115 557 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology RT2600AC Wi-Fi router

Synology RT2600AC Wi-Fi router

... .4GHz / 5GHz) USB 3.0 x 1 USB 2.0 x 1 Méret (magasság x szélesség x mélység): 77 mm x 280 mm x 169 mm (antenna nélkül ...
>
ár:
91 500 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ASUS DSL-N12E Wireless ADSL Modem

ASUS DSL-N12E Wireless ADSL Modem

... n LAN Portok:4 x RJ-45 WAN portok:1 x RJ-11 (ADSL) ... MAC cím szűrés Tűzfal Antenna:2 x levehető 5 dBi antenna Frekvencia ( ... (Mbps):300 USB port:1 x USB 2.0 3G/4G:Igen Nyomtatószerver ...
>
ár:
11 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km extender

StarTech Gigabit Ethernet over Coaxial 2,4km ...

... 4W Power Source 2 AC Adapters Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C to 50 ... (Package) Weight 3.4 lb [1.6 kg] What's in the Box Included in Package 1 ...
>
ár:
132 952 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Dell SFP+ to SFP+ 10GbE 0,5m Hálózati kábel

Dell SFP+ to SFP+ 10GbE 0,5m Hálózati kábel

... EthernetLeft Connector1 x SFP+ (Male)Right Connector1 x SFP+ ( ... Male)External ColorBlackCable Length0.5 mKit TypeKitWarranty Term (month)99999 month(s)Pack Weight Netto (kg ...
>
ár:
27 490 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL VMG1312-B30A VDSL2 vezeték nélküli modem

ZYXEL VMG1312-B30A VDSL2 vezeték nélküli modem

Tulajdonságok:Portok: 4 x LAN, 1 x WAN, 1 x USBVezeték nélküli szabványok: 802.11b 802.11g 802.11nMűködési frekvencia: 2,4 GHz Méretek: 186 x 121 x 39 mmTömeg: 245 kg
>
ár:
40 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ZYXEL VMG1312-B30A VDSL2 vezeték nélküli modem

ZYXEL VMG1312-B30A VDSL2 vezeték nélküli modem

Tulajdonságok: Portok: 4 x LAN, 1 x WAN, 1 x USB Vezeték nélküli szabványok: 802.11b 802.11g 802.11n Működési frekvencia: 2,4 GHz Méretek: 186 x 121 x 39 mm Tömeg: 245 kg
>
ár:
40 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda F300 Wireless N300 Home Router

Tenda F300 Wireless N300 Home Router

... DHCP Server Built-in DMZ Support MDI/MDI-X switch WAN-Dynamic IP WAN-PPPoE WAN- ... validation CriteriaSerial NumberPack Weight Brutto (kg)0.61 kgPieces in pack1Box Weight Brutto ...
>
ár:
4 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-Link DAP-2360 WiFi Access Point

NET D-Link DAP-2360 WiFi Access Point

... Biztonsági jellemzõk: MAC Address Access Control Méret (sz x mélys. X mag.): 166 x 37 x 188 mm Üzemi hõmérséklettartomány (T-: 0 - 40 ... /DC csatolófelület típus: RJ-45 Súly: 0.768 kg
>
ár:
35 052 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... < 4W Power Source AC Adapter Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C to 60 ... (Package) Weight 1.6 lb [0.7 kg] What's in the Box Included in Package 1 ...
>
ár:
75 183 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Ubiquiti UniFi USG PRO Enterprise Security Gateway Broadband Router

Ubiquiti UniFi USG PRO Enterprise Security Gateway ...

Dimensions484 x 44 x 164 mm(19.06 x 1.73 x 6.46")Weight2.3 kg(5.07 lbs.)Max. Power Consumption40WPower SupplyInternal AC/DC ...
>
ár:
88 420 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-48G-PoE+

HP 2530-48G-PoE+

... mib Repeater mib Ethernet interface mib Minimális méretek: (Szé xx Ma) 25.4 x 15.95 x 4.45 cm Súly: 1 ...
>
ár:
127 599 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HP 2530-24G

HP 2530-24G

... mib Ethernet interface mib Méret és súly (Szé xx Ma) 44.3 x 25.4 x 4.45 cm Súly:2.77 ...
>
ár:
164 690 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Remington D1500 - Fekete

Remington D1500 - Fekete

... fejDiffúzor feltétHőmérséklet fokozatok2Ventilátor fokozatok2Túlmelegedés elleni védelemNemTartozékok1 x Diffúzor feltétAkasztófül1 x Ondoláló fúvókaKábel hosszúság1,8 méterHideg ...
>
ár:
8 810 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear Wireless-N300 Router 4-Port GbE Open Source with USB (WNR3500L v2)

Netgear Wireless-N300 Router 4-Port GbE Open ...

... - Wi-Fi Protected SetupWEP - Wired Equivalent PrivacyKülső antenna csatlakozásNemTovábbi információk1 x USBMagasság175 mmSzélesség130 mmMélység35 mmNettó tömeg0.33 ...
>
ár:
18 602 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear AC1200 WiFi Range Extender - 802.11ac Dual Band Gigabit (EX6200)

Netgear AC1200 WiFi Range Extender - 802.11ac Dual ...

... : 252 mm, Mélység: 174 mm, Nettó tömeg: 0.302 kg, További információk: 1 x USB 3.0, Letölthető információk: www.netgear.com [LINK]
>
ár:
45 619 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear AC1200 WiFi Range Extender - 802.11ac Dual Band Gigabit (EX6200)

Netgear AC1200 WiFi Range Extender - 802.11ac Dual ...

... mm; Mélység: 174 mm; Nettó tömeg: 0.302 kg; További információk: 1 x USB 3.0; Letölthetõ információk: www.netgear.com [LINK] Műszaki ...
>
ár:
37 330 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom