Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... for broad compatibility Fully compatible with ,10/100/1000Base-T Ethernet networks, the& ... 1 - Gigabit Ethernet fiber media converter - MM LC  , 1 - universal power adapter ...
>
ár:
46 610 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet  media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... /SX) fiber backbone; this GbE to MM fiber converter supports full Gigabit speeds for ... Power Source AC Adapter Included Environmental Humidity 10~90% RH Operating Temperature 0°C to ...
>
ár:
75 056 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

... kimenet: 12 V max. 2 A árammalOS-támogatásWindows® 10 Windows® 8.1 Windows® 8 Windows® 7 Windows® ... X 10.4Mac OS X 10.6Mac OS X 10.7Mac OS X 10.8Méretek207 x 148 x 35 cm ~ mm ( ...
>
ár:
24 510 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... H ) 17.3x8.7x1.7 in.(440x220x44 mm)19-inch Standard Rack-Mount Width, 1U ... -40?~70? (-40?~158?)Operating Humidity: 10%~90% non-condensingStorage Humidity: 5%~90% non-condensing
>
ár:
62 060 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber Ethernet media konverter

StarTech Gigabit Ethernet to LC Multi Mode Fiber ...

... for broad compatibility Fully compatible with 10/100/1000Base-T Ethernet networks, the ... g] Product Width 2.8 in [70 mm] Packaging Information Shipping (Package) Weight 18 ...
>
ár:
41 124 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN Desktop Router

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM 5xLAN, 5xGig LAN ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített ... információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 ...
>
ár:
28 120 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out

Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig ...

WAN portRJ45LAN port5x 10/100BaseTX (RJ45)5x 10/100/1000BaseTX (RJ45)Beépített ... információkPoE output function for port #10, load on the port is 500mA.Magasság214 mmSzélesség85 ...
>
ár:
28 830 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom