Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to550 meter Multi Mode fiber connection, with ...
>
ár:
7 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 344 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 816 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Use fiber cabling to extend T1/E1 communications as far as 58 kilometers!
>
ár:
280 543 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 061 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 945 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-LRTerméknév
>
ár:
13 595 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-SRTerméknév
>
ár:
10 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-OC24-01Terméknév
>
ár:
5 036 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G Plus router

Asus RT-AC1200G Plus router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 148, Nettó súly (g): Nincs ... (max.): 1200 Mbps (300 + 900Mbps), Szélesség (mm): 207, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
25 742 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear AirCard 790S Router 3G/4G LTE Mobil hotspot

Netgear AirCard 790S Router 3G/4G LTE Mobil ...

... Web UIAbility to turn off Wi-Fi or USB TetheringMéretek110 mm (H) x 68 mm (Sz) x 15 mm (M)Tömeg136 g
>
ár:
56 080 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
LogiLink WL0152 Hotspot and Travel router

LogiLink WL0152 Hotspot and Travel router

... .5 G): Nincs, Magasság (mm): Nincs adat, Mélység (mm): Nincs adat, Nettó súly ... : Nincs, Sebesség (max.): 150Mbps, Szélesség (mm): Nincs adat, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó ...
>
ár:
6 573 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB941-2nD-TC router

Mikrotik RB941-2nD-TC router

... .5 G): Nincs, Magasság (mm): Nincs adat, Mélység (mm): Nincs adat, Nettó súly ( ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 10/100Mbps, Szélesség (mm): Nincs adat, Szín: Fehér-Kék, Telefon ...
>
ár:
7 122 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netis WF2419D fehér router

Netis WF2419D fehér router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 28, Mélység (mm): 107, Nettó súly (g): 200, ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 300Mbps, Szélesség (mm): 171,5, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db ...
>
ár:
4 067 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netis WF2681 router

Netis WF2681 router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 145, Nettó súly (g): 285, ... (max.): 1200 Mbps (300 + 900Mbps), Szélesség (mm): 155, Szín: Piros, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
18 293 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netis WF2780 router

Netis WF2780 router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 145, Nettó súly (g): 285, ... (max.): 1200 Mbps (300 + 900Mbps), Szélesség (mm): 155, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
11 961 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netis WF2880 fekete router

Netis WF2880 fekete router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 155, Nettó súly (g): Nincs adat ... (max.): 1200 Mbps (300+867 Mbps), Szélesség (mm): 145, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
18 293 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Tenda W316R router

Tenda W316R router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 31, Mélység (mm): 102, Nettó súly (g): Nincs ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 150Mbps, Szélesség (mm): 160, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
3 400 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Archer C5 fekete router

TP-Link Archer C5 fekete router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 32,1, Mélység (mm): 162, Nettó súly (g): Nincs ... (max.): 1200 Mbps (300+867 Mbps), Szélesség (mm): 241, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
23 875 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Archer C7 AC1750 router

TP-Link Archer C7 AC1750 router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 32,1, Mélység (mm): 162, Nettó súly (g): Nincs ... max.): 1750 Mbps (450 + 1300 Mbps), Szélesség (mm): 241, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs, ...
>
ár:
30 582 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link M7350 4G Mobile WiFi Router

TP-Link M7350 4G Mobile WiFi Router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 16, Mélység (mm): 66, Nettó súly (g): Nincs ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 150Mbps, Szélesség (mm): 103, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
29 991 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-R600VPN Router

TP-LINK TL-R600VPN Router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 26, Mélység (mm): 126, Nettó súly (g): Nincs ... Nincs, Sebesség (max.): 100/1000 Mbps, Szélesség (mm): 209, Szín: Barna, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
26 375 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-WR841N router

TP-Link TL-WR841N router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 33, Mélység (mm): 130, Nettó súly (g): Nincs ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 300Mbps, Szélesség (mm): 192, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
4 854 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DIR-818LW AC750 fehér router

D-Link DIR-818LW AC750 fehér router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 145, Mélység (mm): 116, Nettó súly (g): 330, ... (max.): 750 Mbps (300 + 450Mbps), Szélesség (mm): 93, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
18 531 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Tenda W1800R router

Tenda W1800R router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 33, Mélység (mm): 157, Nettó súly (g): Nincs ... .): 1750 Mbps (450 + 1300 Mbps), Szélesség (mm): 219, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
21 529 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
sim
GHz
10|100|1000
wifi
asus
netgear
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
zyxel
HotSpot
300
Synology
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom