Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 520 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
IB Amalfi éjjeliszekrény - dió

IB Amalfi éjjeliszekrény - dió

Technikai információk a felhasznált anyagokrólAlapanyag16 mm vastag bútorlapfóliázvalakkozva.Korona (a szekrény tetején)MDFFaragott hatású részletek (ágykereten ...
>
ár:
18 500 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
IB Fiorella éjjeliszekrény - dió

IB Fiorella éjjeliszekrény - dió

Technikai információk a felhasznált anyagokrólAlapanyag16 mm vastag bútorlapfóliázvalakkozva.Korona (a szekrény tetején)MDFFaragott hatású részletek (ágykereten ...
>
ár:
16 600 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
IB Luisa éjjeliszekrény - dió

IB Luisa éjjeliszekrény - dió

Technikai információk a felhasznált anyagokrólAlapanyag16 mm vastag bútorlapfóliázvalakkozva.Korona (a szekrény tetején)MDFFaragott hatású részletek (ágykereten; ...
>
ár:
23 900 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
IB Roma éjjeliszekrény - dió

IB Roma éjjeliszekrény - dió

Technikai információk a felhasznált anyagokrólAlapanyag16 mm vastag bútorlapfóliázvalakkozva.Korona (a szekrény tetején)MDFFaragott hatású részletek (ágykereten ...
>
ár:
17 200 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
IE Trio kisasztalkák, Tanganica

IE Trio kisasztalkák, Tanganica

Méretek (hosszúság x szélesség x magasság, mm-ben): 600x400x570Felhívjuk szíves figyelmét, hogy ez a termék több, mint ...
>
ár:
99 500 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
IE Trió asztalkák, Tanganica

IE Trió asztalkák, Tanganica

Méretek (hosszúság x szélesség x magasság, mm-ben): 600x400x470Felhívjuk szíves figyelmét, hogy ez a termék több, mint ...
>
ár:
87 900 Ft
szállítási díj:
4 418 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 256GB Wifi 12.9 Ezüst

Apple iPad Pro 256GB Wifi 12.9 Ezüst

... 2015 SzeptemberMéret 305.7 x 220.6 x 6.9 mmSúly 713 gKijelző típus LED-backlit IPS LCD, kapacitív érintőképernyő, 16M ...
>
ár:
254 980 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to550 meter Multi Mode fiber connection, with ...
>
ár:
5 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 180 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Use fiber cabling to extend T1/E1 communications as far as 58 kilometers!
>
ár:
274 422 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 239 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 002 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
11 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
6 990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

... .7Mac OS X 10.8Méretek207 x 148 x 35 cm ~ mm (szélesség x mélység x magasság)Súly395 gCsomag tartalmaRT-AC1200G Gigabit ...
>
ár:
21 590 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R470T+ Router

TP-Link TL-R470T+ Router

... WAN / LAN port a rögzített WAN és LAN porton kívülMagasság26 mmSzélesség209 mmMélység126 mm
>
ár:
13 070 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV042G-K9 Gigabit Dual WAN VPN Vezetékes Router

Cisco RV042G-K9 Gigabit Dual WAN VPN Vezetékes ...

... patch kábel, UTP, Cat.5Szoftver és illesztőprogramok CD-nMagasság38.5 mmSzélesség130 mmMélység200 mm
>
ár:
45 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
SUPERMICRO 10GbE SFP+ TO SFP+ PASSIVE, Male-Male, 30 AWG, 1 m, Retail

SUPERMICRO 10GbE SFP+ TO SFP+ PASSIVE, Male-Male, ...

... (month)12 monthWarranty validation CriteriaSerial NumberPack Width (mm)20 mmPack Height (mm)50 mmPack Depth (mm)50 mmPack Weight Brutto (kg)0.02 kgPieces in pack1
>
ár:
7 920 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router

Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router

... patch kábel, UTP, Cat.5Szoftver és illesztőprogramok CD-nMagasság38.5 mmSzélesség130 mmMélység200 mm
>
ár:
47 840 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Bosch KSZ10HC00 WiFi modul HomeConnect csatlakozáshoz

Bosch KSZ10HC00 WiFi modul HomeConnect ...

... 2E20AC-ifdgia! Becsomagolt készülék mélysége (mm) 235 mm Becsomagolt készülék magassága (mm) 75 mm Becsomagolt készülék szélessége (mm) 200 mm Kiviteli forma Szabadonálló készülék
>
ár:
16 990 Ft
szállítási díj:
1 524 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC3200 802.11AC WLAN USB 3.0 TRI-BAND WLAN GIGABIT-ROUTER

Asus RT-AC3200 802.11AC WLAN USB 3.0 TRI-BAND WLAN ...

... Linux Kernel (Support Ubuntu only)LinuxDimensions290 x 188 x 58 ~ mm (WxDxH)Weight1020 gColorBlackPackage Content.RT-AC3200 Tri-band Gigabit Router ...
>
ár:
88 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda Wireless Router W308R 300M

Tenda Wireless Router W308R 300M

... 10/100B-TX Port Quantity1Power Device LocationExternalDepth (mm)110.2 mmHeight (mm)31 mmWidth (mm)172 mmExternal ColorWhitePackage TypeRetailMaximum Operating Ambient Temperature40 ...
>
ár:
4 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda F300 Wireless N300 Home Router

Tenda F300 Wireless N300 Home Router

... Input Voltage240 VMinimum Input Voltage100 VDepth (mm)87 mmHeight (mm)24.76 mmWidth (mm)133 mmExternal ColorWhitePackage TypeRetailMaximum Operating Ambient Temperature40 °CMaximum ...
>
ár:
4 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda FH303 Wireless N300 High Power Router

Tenda FH303 Wireless N300 High Power Router

... 10Base-T/100Base-T Port Connector TypeRJ-45Power Device LocationExternalDepth (mm)122.17 mmHeight (mm)32.86 mmWidth (mm)190 mmExternal ColorWhitePackage TypeRetail
>
ár:
8 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar GUI, USB ReadySHARE )

Netgear RangeMax Gigabit Opensource Router (magyar ...

... Port Connector TypeRJ-45Power Device LocationExternalDepth (mm)35 mmHeight (mm)130 mmWidth (mm)175 mmNominal Weight0.33 kgExternal ColorBlackWarranty Products returnableYesWarranty ...
>
ár:
17 670 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
König KN-WS540N Vezeték nélküli időjárásjelző állomás

König KN-WS540N Vezeték nélküli ...

... .• méret, belső egység: 62x30x100 mm • méret, külső jeladó: 62x30x100 mm • energiaellátás, belső egység: 3x ... unit size100 x 60 x 180 mmMűködési hőmérséklet-50-70 °CPáratartalom20-99 ...
>
ár:
10 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link Archer C7 AC1750 Dual Band WI-FI router

TP-Link Archer C7 AC1750 Dual Band WI-FI router

... - Wired Equivalent PrivacyKülső antenna csatlakozásIgenKülső antenna csatlakozás típusaRP-SMAMagasság32.5 mmSzélesség243 mmMélység160 mm
>
ár:
25 580 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-WR940N Vezeték nélküli 300Mbps Router

TP-Link TL-WR940N Vezeték nélküli 300Mbps ...

... IIBeépített antenna erőssége3 dBi3 dBi3 dBiKülső antenna csatlakozásNemAlapvető tartozékok3x antennaMagasság28 mmSzélesség200 mmMélység140 mm
>
ár:
7 280 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Legnépszerűbb keresések
router
sim
mbps
igen
HotSpot
GHz
10|100|1000
Mifi
netgear
asus
wifi
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
konnektor
tenda
300
vezetékes
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom