Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
14 864 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to550 meter Multi Mode fiber connection, with ...
>
ár:
6 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 540 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Use fiber cabling to extend T1/E1 communications as far as 58 kilometers!
>
ár:
274 422 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
8 694 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S-85DLC05DTerméknév
>
ár:
6 460 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
21 019 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 558 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 023 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-OC24-01Terméknév
>
ár:
5 126 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-SRTerméknév
>
ár:
10 254 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Logilink wl0152 hotspot and travel router

Logilink wl0152 hotspot and travel router

... .5 G): Nincs, Magasság (mm): Nincs adat, Mélység (mm): Nincs adat, Nettó súly ... : Nincs, Sebesség (max.): 150Mbps, Szélesség (mm): Nincs adat, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó ...
>
ár:
7 474 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Linksys ea6350 fekete router

Linksys ea6350 fekete router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 40, Mélység (mm): 184, Nettó súly (g): 501, ... (max.): 1200 Mbps (300 + 900Mbps), Szélesség (mm): 256, Szimultán WiFi: Nincs, Szín: Fekete, Telefon ...
>
ár:
35 279 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

... .7Mac OS X 10.8Méretek207 x 148 x 35 cm ~ mm (szélesség x mélység x magasság)Súly395 gCsomag tartalmaRT-AC1200G Gigabit ...
>
ár:
25 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Tenda N6 Wireless N600 Concurrent Dual-band Router

Tenda N6 Wireless N600 Concurrent Dual-band Router

... Humidity: 5% ~ 90%RH non-condensing.             Dimensions (L*W*H) mm 172mm*111mm*25mm LED 1*Power, 1*SYS, 1*WPS ...
>
ár:
4 572 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R470T+ Router

TP-Link TL-R470T+ Router

... WAN / LAN port a rögzített WAN és LAN porton kívülMagasság26 mmSzélesség209 mmMélység126 mm
>
ár:
14 540 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC5300

Asus RT-AC5300

... max. 3.42 A árammalMéretek245 x 245 x 65 cm ~ mm (szélesség x mélység x magasság)Súly1814 gSzínFeketeCsomag tartalmaRT-AC5300 háromsávos ...
>
ár:
129 330 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda Wireless Router W308R 300M

Tenda Wireless Router W308R 300M

... 10/100B-TX Port Quantity1Power Device LocationExternalDepth (mm)110.2 mmHeight (mm)31 mmWidth (mm)172 mmExternal ColorWhitePackage TypeRetailMaximum Operating Ambient Temperature40 ...
>
ár:
5 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Asrock g10 router + h2r adapter

Asrock g10 router + h2r adapter

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 266,5, Mélység (mm): 184, Nettó súly (g): 630, ... (max.): 2600 Mbps (800 + 1800 Mbps), Szélesség (mm): 82, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs, ...
>
ár:
66 373 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-ac3200 fekete router

Asus rt-ac3200 fekete router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 58, Mélység (mm): 188, Nettó súly (g): 1020, ... 3200 Mbps (600 + 1300 + 1300Mbps), Szélesség (mm): 290, Szimultán WiFi: Van, Szín: Fekete, Telefon ...
>
ár:
72 068 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-ac51u router

Asus rt-ac51u router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 36, Mélység (mm): 129, Nettó súly (g): 270, ... , Sebesség (max.): 300 + 433 Mbps, Szélesség (mm): 189, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
11 481 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-ac5300 router

Asus rt-ac5300 router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 65, Mélység (mm): 245, Nettó súly (g): 1020, ... Sebesség (max.): 1000 / 2167 / 2167, Szélesség (mm): 245, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
126 062 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-ac68u fekete router

Asus rt-ac68u fekete router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 160, Mélység (mm): 83,3, Nettó súly (g): ... max.): 1900 Mbps (600 + 1300 Mbps), Szélesség (mm): 220, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
47 963 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-ac88u router

Asus rt-ac88u router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 33, Mélység (mm): 74, Nettó súly (g): Nincs ... .): 3100 Mbps (1000 + 2100 Mbps), Szélesség (mm): 118, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
95 418 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-n12 plus router

Asus rt-n12 plus router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 24, Mélység (mm): 111, Nettó súly (g): 180, ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 300Mbps, Szélesség (mm): 146, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
5 947 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-n14u router

Asus rt-n14u router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 77, Mélység (mm): 145, Nettó súly (g): 260, ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 300Mbps, Szélesség (mm): 187, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
9 028 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus rt-n18u router

Asus rt-n18u router

... HSDPA (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 37, Mélység (mm): 150, Nettó súly (g): 520, ... : Nincs, Sebesség (max.): 600 Mbps, Szélesség (mm): 207, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
20 921 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
sim
GHz
10|100|1000
netgear
wifi
asus
2.4
cisco
HotSpot
linksys
b|g|n|ac
vpn
tenda
konnektor
Mifi
zyxel
300
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom