Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
9 105 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Delock 802.11 b/g/n antenna

Delock 802.11 b/g/n antenna

Description This Wireless LAN antenna can be connected to your device ... ,C ~ 55 &de$1, $2&bull, Dimension: with joint 158.4 mm , , , , , , , , ,  ...
>
ár:
4 150 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Apple iPad Pro 128GB 4G+Wifi 12.9

Apple iPad Pro 128GB 4G+Wifi 12.9

... 2015 SzeptemberMéret 305.7 x 220.6 x 6.9 mmSúly 713 gKijelző típus LED-backlit IPS LCD, kapacitív érintőképernyő, 16M ...
>
ár:
295 980 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm ...

TípusMiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC)További információkS-85DLC05D is a 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to550 meter Multi Mode fiber connection, with ...
>
ár:
6 700 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Black Box MT660A-MM FLEXPOINT T1/E1 FIBER ( )

Use fiber cabling to extend T1/E1 communications as far as 58 kilometers!
>
ár:
280 543 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
QN2-AUNAEE10-00 - ZEBRA - Zebra QLn220, BT, WiFi, 8 pts/mm (203 dpi), détecteur, ZPL, CPCL

QN2-AUNAEE10-00 - ZEBRA - Zebra QLn220, BT, WiFi, ...

ZEBRA GK42-200120-000 - ZEBRA - GK420D DT 203DPI USB SER GK42-200120-000 Zebra builds tracking technology and solutions that generate actionable information and insight, giving ...
>
ár:
292 014 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
QN4-AUNAEE11-00 - ZEBRA - Zebra QLn420, USB, RS232, BT, WiFi, 8 pts/mm (203 dpi), écran, ZPL, CPCL

QN4-AUNAEE11-00 - ZEBRA - Zebra QLn420, USB, ...

ZEBRA GK42-200120-000 - ZEBRA - GK420D DT 203DPI USB SER GK42-200120-000 Zebra builds tracking technology and solutions that generate actionable information and insight, giving ...
>
ár:
337 511 Ft
szállítási díj:
1 218 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm ...

Gyártó szimbólumaMT S+85DLC03DTerméknév
>
ár:
20 833 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 135 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-LRTerméknév
>
ár:
13 719 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-SFP+-SRTerméknév
>
ár:
10 163 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 480 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

MikroTik ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) ...

Gyártó szimbólumaSFP YT-OC24-01Terméknév
>
ár:
5 082 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
LogiLink WL0152 Hotspot and Travel router

LogiLink WL0152 Hotspot and Travel router

... .5 G): Nincs, Magasság (mm): Nincs adat, Mélység (mm): Nincs adat, Nettó súly ... : Nincs, Sebesség (max.): 150Mbps, Szélesség (mm): Nincs adat, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó ...
>
ár:
6 573 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Mikrotik RB941-2nD-TC router

Mikrotik RB941-2nD-TC router

... .5 G): Nincs, Magasság (mm): Nincs adat, Mélység (mm): Nincs adat, Nettó súly ( ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 10/100Mbps, Szélesség (mm): Nincs adat, Szín: Fehér-Kék, Telefon ...
>
ár:
7 321 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netis WF2419D fehér router

Netis WF2419D fehér router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 28, Mélység (mm): 107, Nettó súly (g): 200, ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 300Mbps, Szélesség (mm): 171,5, Szín: Fehér, Telefon csatlakozó (db ...
>
ár:
4 067 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-WR940N router

TP-Link TL-WR940N router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 144, Nettó súly (g): Nincs ... támogatás: Nincs, Sebesség (max.): 450Mbps, Szélesség (mm): 230, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): ...
>
ár:
7 714 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G Plus router

Asus RT-AC1200G Plus router

... (3.5 G): Nincs, Magasság (mm): 35, Mélység (mm): 148, Nettó súly (g): Nincs ... (max.): 1200 Mbps (300 + 900Mbps), Szélesség (mm): 207, Szín: Fekete, Telefon csatlakozó (db): Nincs ...
>
ár:
25 280 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

Asus RT-AC1200G+ Wireless AC1200 Dual-Band Router

... .7Mac OS X 10.8Méretek207 x 148 x 35 cm ~ mm (szélesség x mélység x magasság)Súly395 gCsomag tartalmaRT-AC1200G Gigabit ...
>
ár:
26 140 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Netgear AirCard 790S Router 3G/4G LTE Mobil hotspot

Netgear AirCard 790S Router 3G/4G LTE Mobil ...

... Web UIAbility to turn off Wi-Fi or USB TetheringMéretek110 mm (H) x 68 mm (Sz) x 15 mm (M)Tömeg136 g
>
ár:
56 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Overmax OV-AREA 1800mAh 3G modemekhez

Overmax OV-AREA 1800mAh 3G modemekhez

... óra alvó üzemmódban) - Méretek: 95 (H) x35 (SZ) x14 (M) mm, súly: 60 g
>
ár:
4 489 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance Router

TP-Link TL-ER5120 Vezetékes Giabit LoadBalance ...

... x D x H ) 17.3x8.7x1.7 in.(440x220x44 mm)19-inch Standard Rack-Mount Width, 1U HeightPower Supply Internal ...
>
ár:
61 670 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Tenda N6 Wireless N600 Concurrent Dual-band Router

Tenda N6 Wireless N600 Concurrent Dual-band Router

... Humidity: 5% ~ 90%RH non-condensing.             Dimensions (L*W*H) mm 172mm*111mm*25mm LED 1*Power, 1*SYS, 1*WPS ...
>
ár:
3 963 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
TP-Link TL-R600VPN Gigabit Broadband VPN Router

TP-Link TL-R600VPN Gigabit Broadband VPN Router

... Point-to-Point EncryptionKülső antenna csatlakozásNemAlapvető tartozékokSzerelési útmutatóSzoftveres CDRJ45 kábelMagasság26 mmSzélesség209 mmMélység126 mm
>
ár:
29 984 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear AIRCARD 810 4G/3G MOBIL HOTSPOT

Netgear AIRCARD 810 4G/3G MOBIL HOTSPOT

... from the touchscreenPassword protected Web UIDimensions112 mm (L) x 68.6 mm (W) x 15.45 mm (H)Weight132 g (with battery)Ports ...
>
ár:
76 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Targus 3D Protection 9.7" - Fekete

Targus 3D Protection 9.7" - Fekete

SzínFeketeKompatibilitásApple 9.7" iPad Pro, iPad Air 2, iPad AirMérete180x 16x 248 mmNettó súly0.33 KgMérete140x15x210 mm
>
ár:
12 640 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Legnépszerűbb keresések
router
mbps
igen
sim
GHz
10|100|1000
netgear
wifi
asus
2.4
cisco
linksys
b|g|n|ac
vpn
HotSpot
tenda
konnektor
zyxel
300
Synology
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom