Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat

Acti 4G LTE Wireless Module for MNR 310 [US] ...

4G LTE Wireless Module for MNR 310 [US]
>
ár:
109 949 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat

Acti 4G LTE Wireless Module for MNR 310 [Japan] ...

4G LTE Wireless Module for MNR 310 [Japan]
>
ár:
93 859 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit

MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (SM) 850nm ...

TípusSFP+ 10GbE Module SR (LC)További információkData Rate 10GbitDistance 300MWavelength 850nmMode MMConnector Dual LCFormat SFP+
>
ár:
17 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 Mbit/s Wireless Access Point 61662

Lancom Systems Lancom OAP-822 IEEE 802.11ac 867 ...

... 867 Mbps   The LANCOM OAP-822 features two WLAN radio modules for the simultaneous operation at 2.4 and 5 GHz and ...
>
ár:
340 515 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MikroTik CCR1016-12S-1S Router

MikroTik CCR1016-12S-1S Router

... twelve SFP ports and one SFP+ port for 10G connectivity. It is available in a ... and one RJ45 SFP 10/100/1000M copper module. Product specifications Details Product code CCR1016-12S ...
>
ár:
203 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
901-3025-EU00 Ruckus ZoneDirector 3025 Ethernet LAN Wi-Fi network management device ZoneDirector 3025 supporting up to 25 Wi-Fi Access Points

901-3025-EU00 Ruckus ZoneDirector 3025 Ethernet ...

... technology avoids interference and ensures peak performance for voice, video, and multimedia. - Provides ... when roaming with the Ruckus Mobility Module. Easy to Deploy and Manage - ...
>
ár:
2 035 454 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom