Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet ...

... -B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T ...
>
ár:
167 702 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
J9731A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+ 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module

J9731A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port ...

... , 150 g Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000,10000 ...
>
ár:
101 127 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter
>
ár:
172 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter
>
ár:
147 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter
>
ár:
218 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
>
ár:
166 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter
>
ár:
182 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter
>
ár:
214 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr
>
ár:
130 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr
>
ár:
168 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
>
ár:
147 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr
>
ár:
153 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
GS752TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-52X-PoE+

GS752TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-52X-PoE+

... 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ - rack-mountable - PoE+ (390 W) ... increasingly needs to be underpinned with 10GbE connectivity to the core to ...
>
ár:
598 332 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
GS728TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-28X-PoE+

GS728TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-28X-PoE+

... 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ rack-mountable PoE+ (195 W ... increasingly needs to be underpinned with 10GbE connectivity to the core to ensure ...
>
ár:
360 263 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPT F. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)

Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPT F. XS+ & ...

Synology E10G15-F1 10Gigabit Ethernet Card for Server - PCI Express x4 - 1 Port(s) - Optical Fiber
>
ár:
51 486 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
JL355A HP Enterprise Aruba 2540 48G 4SFP+ - Switch

JL355A HP Enterprise Aruba 2540 48G 4SFP+ - Switch

... RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technology: ... - Convenient built-in wire speed 10GbE uplinks and PoE+ models deliver outstanding ...
>
ár:
538 920 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)

SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & ...

SYNOLOGY 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTF. XS+ & XS SERIES (E10G15-F1)
>
ár:
47 412 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Avaya Virtual Services Platform 7024XT AL7000S2F-E6     Switch Managed 24 x 10 Gigabit Ethernet rack-mountable

Avaya Virtual Services Platform 7024XT ...

... , such as additional 10 Gigabit Ethernet ports (SFP+ sockets or 10GBASE-T via RJ45) and 40 Gigabit Ethernet ports (QSFP+ sockets); and is ...
>
ár:
3 033 796 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C4500X-16SFP+ Cisco Catalyst 4500-X - Switch

WS-C4500X-16SFP+ Cisco Catalyst 4500-X - Switch

... investment with modular uplink and auto-detect 10 Gigabit Ethernet and 1 Gigabit Ethernet ports. - High Availability: Delivers the network availability demanded ...
>
ár:
2 317 483 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HP WS-C4500X-24X-ES  Cisco Catalyst 4500-X - Switch

HP WS-C4500X-24X-ES Cisco Catalyst 4500-X - ...

... investment with modular uplink and auto-detect 10 Gigabit Ethernet and 1 Gigabit Ethernet ports. - High Availability: Delivers the network availability demanded ...
>
ár:
4 297 878 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSN2100-CB2F Mellanox MSN2100-CB2F 100G Ethernet Switch - Switch - Ethernet

MSN2100-CB2F Mellanox MSN2100-CB2F 100G Ethernet ...

... CB2F 100G Ethernet Switch - Switch - Ethernet The SN2100 ... with port speeds spanning from 10Gb/s to 100Gb/s ... end solution which provides 10GbE through 100GbE interconnectivity within ...
>
ár:
421 398 101 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JG894A HP Enterprise FlexFabric 5700-48G-4XG-2QSFP+

JG894A HP Enterprise FlexFabric ...

... low latency (~1.5 microsecond for 10GbE) for very demanding enterprise applications; ... centers; Edge Virtual Bridging with Virtual Ethernet Port Aggregator (EVB/VEPA) provides ...
>
ár:
1 137 674 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR JUNIPER New

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm ...

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR JUNIPER Juniper EX-SFP- ...
>
ár:
126 408 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JH326A HP Enterprise 5130 48G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI Switch

JH326A HP Enterprise 5130 48G PoE+ 4SFP+ 1-slot HI ...

... , and IPv6 forwarding, as well as provide four 10-Gigabit Ethernet (10GbE) interfaces. Unique Intelligent Resilient Fabric (IRF) technology creates a virtual ...
>
ár:
1 980 395 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C3850-48XS-S Cisco Catalyst 3850-48XS-S - Switch

WS-C3850-48XS-S Cisco Catalyst 3850-48XS-S - ...

... and power supplies. With speeds that reach 10Gbps, the Cisco Catalyst 3850 Multigigabit Ethernet Switches support current and next-generation wireless speeds ...
>
ár:
3 960 790 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Synology E10G15-F1 SFP+ 10Gbps Ethernet Adapter

Synology E10G15-F1 SFP+ 10Gbps Ethernet Adapter

... rendelkező PCI Express x4 adapter, amely költséghatékony megoldást kínál az Ethernet kapcsolat sebességének fokozására. Az üvegszálas kábelen keresztül nagy sebességű adatátvitelt ...
>
ár:
49 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
JL357A HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - Switch

JL357A HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - ...

... RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technology: ... - Convenient built-in wire speed 10GbE uplinks and PoE+ models deliver outstanding ...
>
ár:
589 905 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NETGEAR AXM762

NETGEAR AXM762

- 10 Gigabit Ethernet “long range” fiber connectivity - LC duplex connector - ... of select Smart and Plus Switches - Drives 10 Gigabit Ethernet up to 10 km (6.2 miles) distances with ...
>
ár:
308 300 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
WS-C3650-24PD-S Cisco Catalyst 3650-24PD-S - Switch

WS-C3650-24PD-S Cisco Catalyst 3650-24PD-S - ...

... IEEE 802.1$1, $2EEE 802.3,IEEE.... Power over Ethernet (PoE). Rack mounting, Form factor: 1U L3 ... support full IEEE 802.3at Power over Ethernet Plus (PoE+), and offer modular and ...
>
ár:
926 993 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-X45-SUP7-E Cisco Supervisor Engine 7-E - Control processor

WS-X45-SUP7-E Cisco Supervisor Engine 7-E - ...

... -performance aggregation deployments in mind, providing increased Gigabit Ethernet and 10 Gigabit Ethernet fiber density along with hardware capabilities to support enterprise ...
>
ár:
2 528 164 Ft
szállítási díj:
1 099 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom