Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 656596-B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet ...

... -B21 Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T Internal Ethernet 10000Mbit/s HP Ethernet 10Gb 2-port 530T Adapter Hewlett Packard Enterprise Ethernet 10Gb 2-port 530T ...
>
ár:
169 845 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
J9731A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+ 10 Gigabit Ethernet,Fast Ethernet,Gigabit Ethernet network switch module HP 2920 2-port 10GbE SFP+ Module

J9731A Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port ...

... , 150 g Hewlett Packard Enterprise 2920 2-port 10GbE SFP+. Ethernet interface type: 10 Gigabit Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Ethernet LAN data rates: 10,100,1000,10000 ...
>
ár:
102 419 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 530SFP Adapter
>
ár:
172 960 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560FLR-SFP+ Adapter
>
ár:
147 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560M ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560M Adapter
>
ár:
218 230 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
>
ár:
166 040 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561FLR-T Adapter
>
ár:
182 360 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2-port 561T ...

HP Ethernet 10Gb 2-port 561T Adapter
>
ár:
214 450 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ ...

HP Ethernet 10Gb 2P 546FLR-SFP+ Adptr
>
ár:
130 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr

HP Ethernet 10Gb 2P 557SFP+ Adptr
>
ár:
168 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562FLR-SFP+Adpt
>
ár:
147 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr

HEWLETT PACKARD HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ ...

HPE Ethernet 10Gb 2-port 562SFP+ Adptr
>
ár:
153 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
GS752TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-52X-PoE+

GS752TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-52X-PoE+

... 48 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ - rack-mountable - PoE+ (390 W) ... increasingly needs to be underpinned with 10GbE connectivity to the core to ...
>
ár:
605 978 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10Gigabit SFP+ Ethernet Data Center Switch

D-Link 8-port 10Gigabit SFP+ Ethernet Data Center ...

8-port 10Gigabit SFP+ Ethernet Data Center Switch, Fast performance with up to 480 Gbps ...
>
ár:
1 720 449 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
94 361 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
GS728TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-28X-PoE+

GS728TXP-100NES Netgear ProSAFE S3300-28X-PoE+

... 10/100/1000 (PoE+) + 2 x 10Gb Ethernet + 2 x 10Gb Ethernet SFP+ rack-mountable PoE+ (195 W ... increasingly needs to be underpinned with 10GbE connectivity to the core to ensure ...
>
ár:
364 867 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet Data Center Switch

D-Link 24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet ...

24-ports 10Gigabit SFP+ Layer 3 Ethernet Data Center Switch, Fast performance with up to 960 Gbps ...
>
ár:
3 082 771 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTER (E10G17-F2)

Synology 10GB SINGLE SFP+ ETHERNET ADAPTER ...

A Synology E10G17-F2 egy dupla portos 10 Gigabit SFP+ PCIe 3.0 x8 Ethernet adapter speciálisan a Synology XS+/XS sorozatú NAS kiszolgálókhoz.
>
ár:
98 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

Netgear 8-PORT 10GB WEBMGD PLUS SWITCH

... .3 z 1000Base-X IEEE802.3aq 10GBASE-LRM IEEE802.3ae 10GBase Ethernet IEEE802.3an 10GBase-T IEEE802.3aq 10GBASE-LRM Kompatibilis az összes jelentős hálózati ...
>
ár:
210 120 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Avaya Virtual Services Platform 7024XT AL7000S2F-E6     Switch Managed 24 x 10 Gigabit Ethernet rack-mountable

Avaya Virtual Services Platform 7024XT ...

... , such as additional 10 Gigabit Ethernet ports (SFP+ sockets or 10GBASE-T via RJ45) and 40 Gigabit Ethernet ports (QSFP+ sockets); and is ...
>
ár:
3 072 567 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Asus PEI-10G/82599-2S 10Gbps PCIe Hálózati Adapter

Asus PEI-10G/82599-2S 10Gbps PCIe Hálózati ...

... rézvezetékes megoldások az eltérő adatközponti alkalmazásokhozAz ASUS PEB-10G/SFP+ Ethernet adapter rugalmas, méretezhető, megfizethető árú megoldást biztosít azok számára, akik ...
>
ár:
86 440 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
MSN2100-CB2F Mellanox MSN2100-CB2F 100G Ethernet Switch - Switch - Ethernet

MSN2100-CB2F Mellanox MSN2100-CB2F 100G Ethernet ...

... CB2F 100G Ethernet Switch - Switch - Ethernet The SN2100 ... with port speeds spanning from 10Gb/s to 100Gb/s ... end solution which provides 10GbE through 100GbE interconnectivity within ...
>
ár:
426 783 380 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JL357A HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - Switch

JL357A HP Enterprise Aruba 2540 48G PoE+ 4SFP+ - ...

... RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling technology: ... - Convenient built-in wire speed 10GbE uplinks and PoE+ models deliver outstanding ...
>
ár:
597 444 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR JUNIPER New

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm ...

SFP+ 10GBase-LR 10 Gigabit Ethernet Optics, 1310nm EX-SFP-10GE-LR JUNIPER Juniper EX-SFP- ...
>
ár:
128 024 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Netgear ProSafe AX743 10 Gigabit Ethernet SFP+ Adapter - AX743-10000S

Netgear ProSafe AX743 10 Gigabit Ethernet SFP+ ...

ProSafe AX743 10 Gigabit Ethernet SFP+ Adapter - AX743-10000S
>
ár:
106 173 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
NET D-LINK GO-SW-5G nem menedzselt asztali Gigabit switch

NET D-LINK GO-SW-5G nem menedzselt asztali Gigabit ...

... mm Mélység: 79 mm Magasság: 28 mm Ethernet-áramellátás (PoE) tám: N Rekeszbe helyezés ... : Wired WLAN-kapcsolat: N Ethernet/LAN csatlakozás: Y Ethernet LAN adatátviteli sebe: 10, 100, ...
>
ár:
14 970 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
HP 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter  Hewlett Packard Enterprise 593717 Internal Ethernet 10000Mbit/s

HP 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter ...

 593717-B21 NC523SFP 10Gb 2-port Server Adapter  Hewlett Packard Enterprise 593717 Internal Ethernet 10000Mbit/s Hewlett Packard Enterprise 593717, Wired, PCI-E, Ethernet, IEEE 802 ...
>
ár:
215 933 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JH390A HP Enterprise FlexFabric 5940 48SFP+ 6QSFP28 Switch - L3 - Managed - 48 x 1 Gigabit / 10 Gigabit SFP+ + 6 x 100 Gigabit QSFP28 - rack-mountable

JH390A HP Enterprise FlexFabric 5940 48SFP+ ...

... : 1607 Mpps. Fiber ethernet cabling technology: 1000BASE-X,10GBASE-R, Fiber optic connector ... performance server connectivity, convergence of Ethernet and storage traffic, and virtual ...
>
ár:
3 115 241 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
JL075A HP Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot Switch     Switch L3 Managed 16 x 10 Gigabit SFP+ rack-mountable

JL075A HP Enterprise Aruba 3810M 16SFP+ 2-slot ...

... deployment and back haul capacity with modular 10GbE and 40GbE uplinks. Full PoE+ ... and events. - Out-of-band Ethernet management port keeps management traffic segmented from ...
>
ár:
3 435 300 Ft
szállítási díj:
1 113 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom