Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
157 709 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, up to 370W/switch, 4*SFP

AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to ...

Gyártó szimbólumaPOE-GSH2004L-370TerméknévAirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, ... mmMélység211.2 mmNettó tömeg3.6 kgLetölthető információkwww.airlive.com [LINK]
>
ár:
174 442 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, up to 370W/switch, 4*SFP

OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, ...

LAN hálózati architektúraEthernetFastEthernetGigabitEthernet1000BaseT (RJ45) portok száma20 dbCOMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) portok száma4 dbTámogatott protokollok és ...
>
ár:
158 260 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, up to 30W/port, up to 370W/switch, 4*SFP

OVISLINK AirLive 24P Gigabit 802.3at POE Switch, ...

Gyártó szimbólumaPOE-GSH2004L-370Terméknév
>
ár:
189 611 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
31 232 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
AIRLIVE Surveillance accessory (ACC-Joystick-NVR)

AIRLIVE Surveillance accessory (ACC-Joystick-NVR)

Gyártó: OvisLink Corp.Termékosztály: Kiegészítők fényképezőgépekhez és kamerákhoz
>
ár:
39 421 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
43 057 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
44 432 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
5 192 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco WS-G5487

Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco ...

... rate: 1 Gbit/s, Data link protocols: Gigabit Ethernet, Cabling technology: 1000BASE-ZX. Dimensions (WxDxH ... I/O ports: SMF Gigabit Interface Converter 1000BASE-ZX Cisco WS-G5487
>
ár:
754 959 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
AirLive 24 portos PoE switch /POE-GSH2004L-370/

AirLive 24 portos PoE switch /POE-GSH2004L-370/

Tulajdonságok:1000BaseT (RJ45) portok száma: 20 dbCOMBO GEth (RJ45)/MiniGBIC (SFP) portok száma: 4 dbMAC cím tábla mérete 8000Memória Puffer: 512 KBMaximális áramfelvétel: 367 ...
>
ár:
162 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AirLive videoszerver /AV-100/

AirLive videoszerver /AV-100/

Tulajdonságok: Kódolás: H.264, MPEG4, MJPEGVideó profilok: H.264 4CIF / CIF / QCIF, MPEG4 4CIF / CIF / QCIF, MJPEG 4CIF / CIF / QCIFKépkockasebesség: 30 fpsAudio kódolás: G.711, G. ...
>
ár:
29 790 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AirLive joystick NVR-hoz /ACC-Joystick-NVR/

AirLive joystick NVR-hoz /ACC-Joystick-NVR/

Tulajdonságok: Tartós fém házJoystick mozgathatósága: X tengely : Âą25°~30° ; Y tengey : Âą25°~30° ; Z tengely: Âą45°3 tengelyű koordináta korrekcióCsatlakozás: USB 1.112 ...
>
ár:
35 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AirLive 24 portos switch /SNMP-24MGB Plus/

AirLive 24 portos switch /SNMP-24MGB Plus/

Tulajdonságok:Támogatott szabványok: IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3z, IEE802.3ab, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.1s, IEEE802.1p, IEEE802.1QMéret: 442 x ...
>
ár:
152 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AirLive Surveillance accessory

AirLive Surveillance accessory

Gyártó szimbólumaACC-Joystick-NVRTerméknévAirLive Surveillance accessoryGyártóOvisLink Corp.TermékosztályKiegészítők fényképezőgépekhez és kamerákhozSzélesség160 mmMagasság93 ...
>
ár:
37 618 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo Managed Switch

AirLive 20 Port SFP with 4 Port Combo Managed ...

Gyártó szimbólumaSNMP-24MGB PlusTerméknév20 Port Fiber with 4 Port Combo Managed SwitchGyártóOvisLink Corp.TermékosztálySWITCH - menedzselhetőLAN hálózati architektúraWireless IEEE ...
>
ár:
164 203 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS-G5483

Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC ...

Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS- ... : 100m. Colour of product: Black. Input voltage: 5V Gigabit Interface Converter 1000BASE-T copper GBIC Cisco WS-G5483
>
ár:
74 646 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TP-LINK TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit

TL-SG5412F - 12 portos optikai, Gigabit
>
ár:
106 267 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
27 052 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... Managed, 26x 10/100/1000 + 2x combo Gigabit SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU ... Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000), Copper ethernet cabling ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

D-Link DGS-1024D Gigabit Switch

... számára. A hálózatok növekvő forgalma könnyedén kezelhető a Gigabit Ethernet megnövelt sávszélességével. Gigabit csatlakoztatás száloptika nélkül A switch 16 hagyományos Ethernet ...
>
ár:
30 800 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
17 689 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 28 nap
Kiemelt Ajánlat
D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit Switch Smart

D-Link DGS-1210-10P 10xPoE+2xGiga PoE Gigabit ...

... + 2x SFPBővíthetőség2x SFPMenedzselésigenEgyéb10-Port Web Smart PoE Gigabit Smart Switch with 2 Gigabit Combo BASE-T/SFP, Web-based GUI, SNMP v1 ...
>
ár:
45 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE ...

Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
450 064 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Tenda SG105 5port Gigabit Switch

Tenda SG105 5port Gigabit Switch

5xport 5-port Gigabit Ethernet Switch, 5 10/100/1000M RJ45 ports, Plastic cas$1, $2C 9V0.6A
>
ár:
4 290 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 Ten Gigabit Ethernet SFP+ / 2 One Gigabit Ethernet SFP Cisco WS-C2960S-24TD-L

Catalyst 2960S 24TD-L, 24 Ethernet 10/100/1000, 2 ...

... . Switch type: Managed. Basic switching RJ-45 Ethernet ports type: Gigabit Ethernet (10/100/1000). Networking standards: IEEE 802.3. MAC address ...
>
ár:
717 164 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gig

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port (DC) Gigabit switch, ...

ZyXEL GS-3700-48HP 52-port Datacenter Gigabit switch, L2/3, 48x Gigabit metal + 4x Gigabit open SFP, Full L2+ features + L3: static and ...
>
ár:
599 620 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom