Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
110 010 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
132 869 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Allied Telesis MC102 média konverter

Allied Telesis MC102 média konverter

FelületMédiakonverterCsatlakozás1x SC fiber optic, 1x RJ45 jackTámogatott szabványIEEE 802.3u, IEEE 802.3qTávolságmax. 2 kmEgyéb100BaseTX - 100BaseFX (SC Multi-mode)
>
ár:
20 250 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Allied Telesyn MC102 média konverter

Allied Telesyn MC102 média konverter

AzonosítóATMC102XL20FelületMédiakonverterCsatlakozás1x SC fiber optic, 1x RJ45 jackTámogatott szabványIEEE 802.3u, IEEE 802.3qTávolságmax. 2 kmEgyéb100BaseTX - 100BaseFX (SC Multi- ...
>
ár:
20 630 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Allied Telesis AT-GS950/16 WebSmart Switch

Allied Telesis AT-GS950/16 WebSmart Switch

Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TXNumber of Ports16Total Number of Ports18Uplink Port Type2 x 1000Base-FXSwitching ProtocolEthernetMAC Address Table ...
>
ár:
106 130 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Allied Telesis AT-GS950/24 WebSmart Switch

Allied Telesis AT-GS950/24 WebSmart Switch

Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TXNumber of Ports24Total Number of Ports26Uplink Port Type2 x 1000Base-FXSwitching ProtocolEthernetMAC Address Table ...
>
ár:
128 240 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Switch ALLIED TELESIS AT-GS950/24 26 ports (24 x  1000Mbps, 2 x 1000Base-FX Uplink, Rackmount) Retail

Switch ALLIED TELESIS AT-GS950/24 26 ports (24 x ...

Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TXData Link Protocol SupportsGigabit EthernetNumber of Ports24Total Number of Ports26Uplink Port Type2 x 1000Base- ...
>
ár:
131 500 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Switch ALLIED TELESIS AT-GS950/16 18 ports (16 x  1000Mbps, 2 x 1000Base-FX Uplink, Rackmount) Retail

Switch ALLIED TELESIS AT-GS950/16 18 ports (16 x ...

Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TXData Link Protocol SupportsGigabit EthernetNumber of Ports16Total Number of Ports18Uplink Port Type2 x 1000Base- ...
>
ár:
109 560 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
39 662 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 456 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 14 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Allied Telesis AT-FS716L 10/100Mbps 16 portos switch

Allied Telesis AT-FS716L 10/100Mbps 16 portos ...

Tulajdonságok:Ideális switch a 6U mini szekrényünkbe, max. 16db munkaállomás és hálózati eszköz összekötésére. Wirespeed non-blocking technológia Auto-negotiation & MDI/MDIX portok ...
>
ár:
37 990 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
109 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
132 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom