Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco C3850-NM-4-10G network switch module C3850-NM-4-10G

Cisco C3850-NM-4-10G network switch module ...

... 10 Gigabit Ethernet network module for Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-4-10G, 10 ... 100BASE-T, 10BASE-T, 10GBASE-T, Cisco Catalyst 3850 Cisco C3850-NM-4-10G. Ethernet interface ...
>
ár:
621 544 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 3K-X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO New

Catalyst 3K-X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO ...

... X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO New C3KX-NM-10G= Cisco C3KX-NM-10G Cisco C3KX-NM-10G=. Data transfer rate ... -X, Catalyst 3560-X, Interface: SFP C3KX-NM-10G= Cisco C3KX-NM-10G
>
ár:
440 348 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2/L3, ... , DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L
>
ár:
969 188 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-X, 24 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+ switch WS-C2960X-24TD-L

Cisco Catalyst 2960-X, 24 x 10/100/1000 Ethernet, ...

... x SFP+ switch WS-C2960X-24TD-L Cisco Catalyst 2960-X, IEEE 802.1ab, ... L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392, Black Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
564 657 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU Cisco SG300-28MP, IEEE 802.1D, IEEE 802. ... Ethernet (10/100/1000), Black, 50/60 Hz Cisco SG300-28MP. Switch type: Managed, Switch layer: ...
>
ár:
274 322 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, LAN Base  WS-C2960X-48TS-L

Cisco Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, ...

... , LAN Base  WS-C2960X-48TS-L Cisco Catalyst 2960-X, IEEE 802.1ab, IEEE ... L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392, Black Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
665 790 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 322 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
45 177 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black switch

Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X ...

... , Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco Catalyst 2960-X, SNMPv3, IEEE 802.1ab ... L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392 Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
455 097 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2911-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK ...

3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9 Cisco 2911. Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 Mbit/s ... steel 3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9
>
ár:
564 657 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Cisco GLC-LH-SMD

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and ...

... support, dual LC/PC connector Cisco GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD. Interface type: ... nm, Compatible products: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 1000BASE-LX ...
>
ár:
142 428 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-48 48 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch

Cisco SF200-48 48 LAN 10/100Mbps, 2 miniGBIC Smart ...

... - egyszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - Spanning Tree   http://www.cisco.com/en/US/prod/collateral/switches/ps5718/ps11229/data_sheet_c78-634369 ...
>
ár:
90 340 Ft
szállítási díj:
1 200 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 826 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPD-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPD-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPD-L
>
ár:
1 181 988 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP+, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPD-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPD-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPD-L
>
ár:
1 015 540 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, WS-C2960X-48LPS-L CISCO

Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W, 4 x 1G SFP, ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPS-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2/L3, ... , DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48LPS-L
>
ár:
842 772 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 24 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-24TS-I

Catalyst 2960-XR, 24 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-24TS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-24TS-I
>
ár:
665 790 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I

Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I
>
ár:
1 685 544 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, WS-C2960XR-48LPD-I CISCO

Catalyst 2960-XR 48 GigE PoE 370W, 2 x 10G SFP+, ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48LPD-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48LPD-I
>
ár:
1 643 405 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48LPS-I

Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48LPS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 370W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48LPS-I
>
ár:
1 516 990 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48TS-I

Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48TS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48TS-I
>
ár:
1 137 742 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-X Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP switch WS-C2960X-48TD-L

Cisco Catalyst 2960-X Catalyst 2960-X, 48 x ...

... 10/100/1000 Ethernet, 2 x SFP switch Cisco Catalyst 2960-X, IEEE 802.1ab, ... L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392, Black Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
807 797 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3560-C Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U White switch WS-C3560CG-8TC-S

Cisco Catalyst 3560-C Managed L2 Gigabit Ethernet ...

... Purpose Uplink, IP Base, 1.35 kg Cisco Catalyst 3560-C, SNMPv3, IEEE 802.1D ... Managed, L2, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U Cisco Catalyst 3560-C. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
294 970 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3650-24PS-S, Standalone, 1U, 24 x 10/100/1000 Ethernet PoE+ switch WS-C3650-24PS-S

Cisco Catalyst 3650-24PS-S, Standalone, 1U, 24 x ...

... DRAM 4GB, Flash 2GB, 640W, IP Base Cisco Catalyst 3650, IEEE 802.1D, IEEE 802 ... L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Black Cisco Catalyst 3650. Switch type: Managed, Switch layer: ...
>
ár:
754 281 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 3 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 Ethernet Ports, 2 SFP + 2 1000BASE-T Uplinks, LAN Base, 370 W PoE WS-C2960+48PST-L

Cisco Catalyst 2960-Plus switch, 48 x 10/100 ...

... Base, 370 W PoE WS-C2960+48PST-L Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE ... L2, Fast Ethernet (10/100), Black, 50/60 Hz Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
674 218 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3650-48TS-L, Standalone, 1U, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4x1G Uplink ports, DRAM 4GB, Flash 2GB, 250W, LAN Base WS-C3650-48TS-L

Cisco Catalyst 3650-48TS-L, Standalone, 1U, 48 x ...

... , 250W, LAN Base WS-C3650-48TS-L Cisco Catalyst 3650, IEEE 802.1D, IEEE 802 ... L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), 1U, Black Cisco Catalyst 3650. Switch type: Managed, Switch layer: ...
>
ár:
935 477 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Catalyst 3650 Stack Module Spare Component Kit C3650-STACK-KIT

Cisco Catalyst 3650 Stack Module Spare Component ...

... -in module Connectivity: Wired Bandwidth: 160Gbps Features: Cisco StackWise-160 technology esigned for: Cisco Catalyst 3650-24PD-E, 3650-24PD-L, 3650 ...
>
ár:
273 901 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco WS-C3560CX-8PC-S Managed Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) White network switch WS-C3560CX-8PC-S

Cisco WS-C3560CX-8PC-S Managed Gigabit Ethernet ...

... .4 x 269 x 238 mm, 2.27 kg Cisco WS-C3560CX-8PC-S, IEEE 802.11ac, IEEE 802 ... /1000), White, -5 - 45 °C, -25 - 70 °C Cisco WS-C3560CX-8PC-S. Switch type: Managed. Basic switching RJ ...
>
ár:
252 832 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C3650-48FS-S Cisco Catalyst 3650 Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Black

WS-C3650-48FS-S Cisco Catalyst 3650 Managed L3 ...

... 1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Black Cisco Catalyst 3650, Managed, L3, Gigabit Ethernet ( ... 802.3, IEEE 802.3, 1U, Black Cisco Catalyst 3650. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
1 664 475 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C2960+24LC-S  Cisco Catalyst 2960-Plus Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black

WS-C2960+24LC-S Cisco Catalyst 2960-Plus Managed ...

... (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black Cisco Catalyst 2960-Plus, Managed, L2, Fast Ethernet ... 1x, IEEE 802.3af, 802.1x RADIUS Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
153 806 Ft
szállítási díj:
1 109 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom