Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x Kombi-Gigabit-SFP SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP 26-port 10/100/1000 (POE+) 2 x ...

... SFP, Desktop, Rack-mountable, PoE+, EU Cisco SG300-28MP, IEEE 802.1D, IEEE 802. ... Ethernet (10/100/1000), Black, 50/60 Hz Cisco SG300-28MP. Switch type: Managed, Switch layer: ...
>
ár:
297 485 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 port

NET CISCO SRW2008 (SG 300-10) 1000Mbps SWITCH 8 ...

Típus: Vezetékes Sebesség: 10/100/1000 Mb/s Portok: 8 db
>
ár:
70 006 Ft

Ingyenes kiszállítás!

Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
19 131 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2/L3, ... , DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L
>
ár:
995 680 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco ...

Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L Cisco Catalyst 3750X-48PF-L. Switch type: ... Catalyst 3750X 48PF-L Managed 48-port Switch Cisco WS-C3750X-48PF-L
>
ár:
2 154 326 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch

Cisco Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE ...

Cisco SG500-28P 28-port Gigabit POE Stackable Managed Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
450 064 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
13 979 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
77 573 Ft
szállítási díj:
1 500 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110D-05 switch

Cisco SG110D-05 switch

10/100 Mbps LAN csatlakozó: Nincs, Antenna: Nincs, Átirányítási sebesség: 7,4 mpps, Gigabit LAN csatlakozó: 5, Kapcsolat: Vezetékes, MAC cím tábla: Nincs adat, Menedzselhetőség: ...
>
ár:
16 101 Ft
szállítási díj:
990 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
ár:
252 809 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I

Catalyst 2960-XR, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I Cisco Catalyst 2960-XR. Switch layer: L2, Switch ... DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, IP Lite Cisco WS-C2960XR-48FPS-I
>
ár:
1 544 320 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM224GT-EU 24-Portos 10/100 Smart Switch

Cisco SLM224GT-EU 24-Portos 10/100 Smart Switch

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch és 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - ...
>
ár:
54 490 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX Cisco GLC-EX-SMD

Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX ...

... SFP Module - 1 x 1000Base-EX Cisco GLC-EX-SMD Cisco GLC-EX-SMD=. Interface type: SFP, ... Wavelength: 1310 nm, Cable type: Single-mode Cisco 1000Base-EX SFP Module - 1 x 1000Base-EX ...
>
ár:
377 007 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network Analysis Module

^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network ...

^Cisco Catalyst 6500 and Cisco 7600 Network Analysis Module
>
ár:
3 400 623 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2911-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2911 Security Bundle w/SEC license PAK ...

3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9 Cisco 2911. Ethernet LAN data rates: 10, 100, 1000 Mbit/s ... steel 3 x RJ-45, 2 x USB, 512MB DDR2 Cisco CISCO2911-SEC/K9
>
ár:
587 248 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco 2951 Security Bundle w/SEC license PAK CISCO2951-SEC/K9 CISCO New

Cisco 2951 Security Bundle w/SEC license PAK ...

... 10/100/1000 Ethernet ports, 2 x USB 2.0, 512MB DDR2 Cisco CISCO2951-SEC/K9Cisco 2951. WAN connection: Ethernet (RJ-45 ... Ethernet ports, 2 x USB 2.0, 512MB DDR2 Cisco CISCO2951-SEC/K9
>
ár:
1 910 080 Ft
szállítási díj:
1 123 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SRW224G4-K9

Cisco SRW224G4-K9

CISCO SRW224G4-K9 Kapcsoló réteg: L3 Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás: Igen ...
>
ár:
70 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF220-24P-K9

Cisco SF220-24P-K9

CISCO SF220-24P-K9 Kapcsoló réteg: L2 Webalapú kezelés: Igen Többszörös ...
>
ár:
123 840 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM2048T

Cisco SLM2048T

CISCO SLM2048T Switch típusa: Managed Összekapcsolhatóság Basic switching RJ-45 Ethernet ...
>
ár:
201 030 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SRW2016-K9

Cisco SRW2016-K9

CISCO SRW2016-K9 Kapcsoló réteg: L3 Szolgáltatási minőség (QoS) támogatás: Igen ...
>
ár:
112 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF220-48 10/100

Cisco SF220-48 10/100

Cisco SF220-48-K9 Switch 48 10/100 ports +2 Gigabit RJ45/ ...
>
ár:
95 140 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM2016T

Cisco SLM2016T

CISCO SLM2016T Switch típusa: Managed Összekapcsolhatóság Basic switching RJ-45 Ethernet ...
>
ár:
76 940 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-10MPP-K9

Cisco SG300-10MPP-K9

CISCO SG300-10MPP-K9 Kapcsoló réteg: L2 Többszörös sugárzási támogatás: Igen ...
>
ár:
129 760 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-10SFP-K9

Cisco SG300-10SFP-K9

CISCO SG300-10SFP-K9 Kapcsoló réteg: L3 Switch típusa: Managed Webalapú ...
>
ár:
127 070 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG500X-24-K9-G5

Cisco SG500X-24-K9-G5

CISCO SG500X-24-K9-G5 Kapcsoló réteg: L3 Szolgáltatási minőség (QoS) ...
>
ár:
383 750 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF110-16 10/100

Cisco SF110-16 10/100

Cisco SF110-16 16-Port 10/100 Switch Portok:16 RJ-45 ...
>
ár:
20 831 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF110-24 10/100

Cisco SF110-24 10/100

Cisco SF110-24 24-Port 10/100 Switch Portok:24 RJ-45 ...
>
ár:
23 531 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200E-24FP

Cisco SF200E-24FP

CISCO SF200E-24FP Kapcsoló réteg: L2 Többszörös sugárzási támogatás: Igen Switch ...
>
ár:
127 470 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM2048PT

Cisco SLM2048PT

CISCO SLM2048PT (SG 200-50P) Switch típusa: Managed Összekapcsolhatóság Basic switching ...
>
ár:
283 280 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM2024PT

Cisco SLM2024PT

CISCO SLM2024PT Switch típusa: Managed Összekapcsolhatóság Basic switching RJ-45 Ethernet ...
>
ár:
168 610 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom