Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
84 667 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
138 438 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
66 247 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 102 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
20 127 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
18 534 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
48 812 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
36 826 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
30 768 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
76 826 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
179 386 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
238 509 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
389 603 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
62 638 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
12 710 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
ár:
233 157 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
Cisco SLM2048T-EU 48-portos 10/100/1000Mbps /4SFP web smart switch /SG200-50/

Cisco SLM2048T-EU 48-portos 10/100/1000Mbps /4SFP ...

• Sebesség: 1000Mbps• Menedzselhető: Igen• Portok száma: 48 10/100/1000 port, 2 combo mini-GBIC ports• VLANs: 256• Spanning Tree Support: IGEN• Auto MDI/MDX felismerés: ...
>
ár:
176 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SRW2048 K9 48 port 1000Mbps

Cisco SRW2048 K9 48 port 1000Mbps

... skálázható hálózati megoldásokat, melyek megfelelnek a változó üzleti igényeknek. A Cisco SRW2048 48-Portot, és gigabites sebességet biztosít a felhasználóknak és ...
>
ár:
274 880 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG200-26P 26-port Gigabit PoE Smart Switch

Cisco SG200-26P 26-port Gigabit PoE Smart Switch

SG200-26P 26-port Gigabit PoE Smart Switch-Garancia: Élettartam-Szállítási idő: Érdeklődjön!/csak előre utálással/
>
ár:
252 306 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG200-50 48 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC Smart menedzselhető rack switch

Cisco SG200-50 48 LAN 10/100/1000Mbps, 2 miniGBIC ...

48 portos 10/100/1000 Smart menedzselhető Rack switch + 2 combo SFP port
>
ár:
185 299 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-28MP - 28 Portos, Gigabit - SG300-28MP-K9-EU

Cisco SG300-28MP - 28 Portos, Gigabit - ...

SG300-28MP - 28 Portos, Gigabit - SG300-28MP-K9-EU
>
ár:
317 561 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető rack switch

Cisco SG110-16 16port GbE LAN nem menedzselhető ...

16 portos 10/100/1000 Rack Switch
>
ár:
47 999 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 3K-X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO New

Catalyst 3K-X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO ...

... X 10G Network Module C3KX-NM-10G CISCO New C3KX-NM-10G= Cisco C3KX-NM-10G Cisco C3KX-NM-10G=. Data transfer rate ... -X, Catalyst 3560-X, Interface: SFP C3KX-NM-10G= Cisco C3KX-NM-10G
>
ár:
443 135 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and SMF, 1300-nm wavelength, extended operating temperature range and DOM support, dual LC/PC connector Cisco GLC-LH-SMD

1000BASE-LX/LH SFP transceiver module for MMF and ...

... support, dual LC/PC connector Cisco GLC-LH-SMD Cisco GLC-LH-SMD. Interface type: ... nm, Compatible products: Catalyst Express 500/520 Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500 1000BASE-LX ...
>
ár:
143 330 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x SFP, APM86392 600MHz dual core, DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L

Catalyst 2960-X, 48 x 10/100/1000 Ethernet, 4 x ...

... 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L Cisco Catalyst 2960-X. Switch layer: L2/L3, ... , DRAM 512MB, Flash 128MB, PoE 740W, LAN Base Cisco WS-C2960X-48FPS-L
>
ár:
975 322 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
WS-C2960+24LC-S  Cisco Catalyst 2960-Plus Managed L2 Fast Ethernet (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black

WS-C2960+24LC-S Cisco Catalyst 2960-Plus Managed ...

... (10/100) Power over Ethernet (PoE) Black Cisco Catalyst 2960-Plus, Managed, L2, Fast Ethernet ... 1x, IEEE 802.3af, 802.1x RADIUS Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
154 779 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE +2 T/SFP LAN Base WS-C2960+24PC-L CISCO New

Catalyst 2960 Plus 24 10/100 PoE +2 T/SFP LAN Base ...

... mode Uplinks, LAN Base, 370 W PoE Cisco Catalyst 2960-Plus, IEEE 802.1p, IEEE ... , Fast Ethernet (10/100), Black, 50/60 Hz Cisco Catalyst 2960-Plus. Switch type: Managed, Switch layer ...
>
ár:
388 008 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
Kiemelt Ajánlat
Cisco SF200-24P  24-Portos 10/100 PoE Smart Switch /SLM224PT-EU/

Cisco SF200-24P 24-Portos 10/100 PoE Smart Switch ...

24 portos Smart menedzselhető 10/100-as switch 2 kombó optikai porttal - 24 10/100 RJ45 port - 2 megosztott miniGBIC/SFP port - egszerű menedzselés - QoS - 802.1x - VLAN - Spanning ...
>
ár:
90 590 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco SG300-52 52 Portos Gigabit menedzselhető

Cisco SG300-52 52 Portos Gigabit menedzselhető

Tulajdonságok:MiniGBIC port : 2 10/100/1000 portszám : 50Rack-be szerelhető : Igen VLAN támogatás : Igen QoS Sávszélesség menedzsment : Igen Stackelhetőség : Igen Menedzselhetőség ...
>
ár:
231 900 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Black switch

Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco Catalyst 2960-X ...

... , Flash 128MB, PoE 370W, LAN Base Cisco Catalyst 2960-X, SNMPv3, IEEE 802.1ab ... L2/L3, Gigabit Ethernet (10/100/1000), APM86392 Cisco Catalyst 2960-X. Switch type: Managed, Switch ...
>
ár:
457 977 Ft
szállítási díj:
1 106 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 2 nap
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom