Üdvözlünk Magyarország első árösszehasonlító oldalán! Használd a fenti keresőt, vagy válassz a kategóriák közül!
Segítünk a keresésben!
A legtöbben ezeket keresték
VAGY
Válaszd ki a jellemzőket
Te magad!

Mást is keresel? Válogass a Depo teljes kínálatából!

tovább
válogatok
Válassz jellemzőket! Top termékek
Kiemelt Ajánlat
ár:
7 313 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

HSW D-LINK 10/100 16 PORTOS SWITCH DES-1016D

D-Link 16 10/100 Desktop Switch - 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - Auto- ...
>
ár:
9 680 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat

HSW D-LINK 10/100 24 PORTOS SWITCH DGS-1024D

24 portos Gigabit switch Az asztali switch kedvező árú eszközt kínál szálas optikai megoldáshoz SOHO felhasználásra, kis- és középvállalkozások számára. A hálózatok növekvő ...
>
ár:
27 380 Ft
szállítási díj:
1 490 Ft
Készletinfó: Raktáron
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

DLINK D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop ...

Gyártó szimbólumaDES-108/ETerméknévD-
>
ár:
7 153 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch, 4 PoE Ports

DLINK D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch, 4 PoE ...

Gyártó szimbólumaDES-1008PATerméknévD
>
ár:
24 017 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

DLINK D-Link 48-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo ...

Gyártó szimbólumaDES-1210-52Terméknév
>
ár:
88 956 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

DLINK D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo ...

Gyártó szimbólumaDES-1210-28Terméknév
>
ár:
50 844 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

DLINK D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

Gyártó szimbólumaDES-1100-24Terméknév
>
ár:
28 913 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
DLINK D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

DLINK D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Desktop ...

Gyártó szimbólumaDES-105/ETerméknévD-
>
ár:
5 593 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100 Smart PoE Switch

D-Link 8-port 10/100 Smart PoE Switch

... 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 802.3af compliant, Port 1 ... VLAN, IPv4/IPv6 Dual Stack, LLDP, D-Link Safeguard Engine, DHCP server scerrning, ARP spoofing ...
>
ár:
50 252 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/10

D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x ...

D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x 100/1000 SFP
>
ár:
101 890 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE Ports

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch with 4 PoE ...

... Switch with 4 PoE Ports, 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps, IEEE 802.3af standard compliant, Includes 4 PoE ports (Ports ...
>
ár:
20 855 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/10

D-Link 24-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x ...

... 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x ... Modules: DEM-210, DEM-211Stackability, Virtual Stacking – D-Link Single IP management – Up to 32 units per Virtual ...
>
ár:
85 019 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 PoE  Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/1

D-Link 24-port 10/100 PoE Layer 2 Managed Switch ...

... Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x 10/100/1000Base-T, Metro class ... DEM-210, DEM-211Stackability, Virtual Stacking – D-Link Single IP management – Up to 32 units ...
>
ár:
161 065 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/10

D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x ...

... 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP + 2x ... Modules: DEM-210, DEM-211Stackability, Virtual Stacking – D-Link Single IP management – Up to 32 units per Virtual ...
>
ár:
145 502 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 48-port 10/100 PoE  Layer 2 Managed Switch + 2x 10/100/1000Base-T + 2x Co

D-Link 48-port 10/100 PoE Layer 2 Managed Switch ...

... 2 Managed Switch + 2x 10/100/1000Base-T + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP ... DEM-210, DEM-211Stackability, Virtual Stacking – D-Link Single IP management – Up to 32 units per ...
>
ár:
311 479 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 16-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 16-port 10/100 Desktop Switch

... Switch, 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flow Control, ...
>
ár:
11 410 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch

D-Link 16-port 10/100 EasySmart Switch

... Switch, 16-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, ...
>
ár:
19 637 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 24-port 10/100 Desktop Switch

... Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch (shielded), Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X Cross ...
>
ár:
14 934 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

D-Link 24-port 10/100 EasySmart Switch

... Switch, 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating 10/100Mbps Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, ...
>
ár:
25 218 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

D-Link 24-port 10/100 Smart Switch + 2 Combo ...

... 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, 2-Port Combo 1000BaseT/Mini-GBIC ... IPv6 Dual Stack, LLDP, LLDP-MED, D-Link Safeguard Engine, DHCP server scerrning, ARP ...
>
ár:
85 202 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 48-port 10/100 Layer 2 PoE Managed Switch + 2-port Gigabit + 2-port 1000B

D-Link 48-port 10/100 Layer 2 PoE Managed Switch + ...

48-port 10/100 Layer 2 PoE Managed Switch + 2-port Gigabit + 2-port ...
>
ár:
301 090 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 5-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 5-port 10/100 Desktop Switch

... Switch, new ID, black, 5-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flow Control, Auto ...
>
ár:
3 052 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 7-port 10/100 + 1-port 100Base-FX (SC) Desktop Switch

D-Link 7-port 10/100 + 1-port 100Base-FX (SC) ...

... -FX (SC) Desktop Switch, 7-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps , 1-Port 100BaseFX Fiber (SC Connector), Half-/Full-Duplex, IEEE ...
>
ár:
47 684 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch

D-Link 8-port 10/100 Desktop Switch

... Switch, 8-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/100Mbps Switch, Half-/Full-Duplex, IEEE 802.3x Flow Control, Auto- ...
>
ár:
3 681 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2-port Combo 1000BaseT/SFP

D-Link 8-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + ...

8-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2-port Combo 1000BaseT/ ... Rapid Spanning Tree, G.8032 ERPS, Loopback Detection LBD (D-Link version 4.04) , 802.1AX Link Aggregation, Flow-based ...
>
ár:
96 822 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

D-Link 8-port 10/100 Metal Housing Desktop Switch

... Desktop Switch, Unmanaged Copper Fast Ethernet Desktop Switch, 8 x 10/100Mbps Auto-Negotiating ports#, Metal housing, Half-/Full-Duplex, IEEE 802 ...
>
ár:
6 209 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
Kiemelt Ajánlat
ár:
4 962 Ft
szállítási díj:
495 Ft
Készletinfó: Rendelhető, 5 nap
Kiemelt Ajánlat
Kiemelt Ajánlat
D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch

D-Link 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch

... ): a munkanap délig megrendelt D-Link DES-3200-52- 48-port 10/100 Layer 2 Managed Switch + 2x Combo 10/100/1000Base-T/100/1000 SFP ...
>
ár:
97 620 Ft
Készletinfó: Érdeklődj a boltban!
A felhasználói élmény fokozása érdekében már mi is használunk cookie-kat a Depo.hu oldalon.
Az oldal használatával beleegyezel a cookie-k alkalmazásába. További információ itt. Elfogadom